Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie tablety macie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamyczek77

kamyczek77

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.02.12, 13:25

Cześć :) chciałem z ciekawości zapytać bo ostatnio szukam tabletu aby kupić go do własnego użytku. Chcę wydać około 600 zł. Aby miał nawigację, android, procesor w miarę ok. jakich tabletów wy używacie i jaki polecacie ?

na forach czytałem o wielu tabletach i niektórzy polecali mi Traveler II Mistrala. co o nim myślicie ? ;) proszę o pomoc :)


Użytkownik karololszak edytował ten post 2013.04.01, 21:51
skasowałem linki, bo wyglądało to faktycznie na próbę pozycjonowania się z naszego forum...


#2 wkurzony

wkurzony

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2013.03.29, 15:08

Galaxy Tab 10.2 

mega tablet :)

szczerze polecam każdemu :)



#3 Music In Me

Music In Me

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 2013.03.31, 23:25

Hej, może to nie jest odpowiedź, ale na http://www.tablety.pl/android/ i http://www.tabletowo.pl/ znajdziesz trochę informacji. 


Użytkownik Music In Me edytował ten post 2013.04.05, 17:07

Zu_Me_Aqq.pngmusicinme@aqq.eu-aqq-jabberbulb.png


#4 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2013.04.01, 00:11

Jejku przecież [1] post to jakieś nieudolne pozycjonowanie, które mody powinny usunąć :)


JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#5 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.04.01, 07:32

Od paru dni również zastanawiam się nad tabletem, ale jeszcze to nic pewnego. Muszę trochę poszukać i dobrze się zastanowić, czy warto ;)


>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#6 Music In Me

Music In Me

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 2013.04.01, 18:39

Czy warto... na pewno nie zastąpi telefonu czy laptopa, PC już tym bardziej. Sama preferuje stacjonarne pe-ce-ty (łatwiejsza obsługa Photoshopa, Sony Vegas) , laptopa nie używam, bo nie wymaga tego profil mojej pracy ani zainteresowania. Wszystkie komunikatory mam w telefonie (oprócz AQQ ;) ) a tablet służy mi jako poranna (i wieczorna) gazeta, pomoc w grach na xboxie (poradniki pod ręką), rozrywka w podróży samolotem. 

Natomiast kupowanie tego gadżetu dla szpanu przed znajomymi to tylko strata pieniędzy. Dlatego w kawiarni nie wykładam go na stół - jak to kiedyś było modne z pierwszymi komórkami ;) I nie jest to iPad a Galaxy Note 10.1


Użytkownik Music In Me edytował ten post 2013.04.01, 18:46

Zu_Me_Aqq.pngmusicinme@aqq.eu-aqq-jabberbulb.png


#7 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.04.02, 11:56

Jakbym miała kupować dla szpanu, to dawno posiadałabym go. A poza tym nie chce zastępować laptopa tabletem. Tylko pytałam czy warto? Mojego męża siostra ma i używa jako niani i do nauki.


>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#8 Music In Me

Music In Me

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 2013.04.02, 14:40

No to sobie sama odpowiedziałaś - zależy do czego ma służyć - a jak zauważyłaś - powód zawsze się znajdzie.


Zu_Me_Aqq.pngmusicinme@aqq.eu-aqq-jabberbulb.png


#9 Kpuc

Kpuc

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2013.04.05, 09:08

Manta MID-13 + 32GB - o dziwo na tej taniej popierdułcę da się grac w większość gier dzięki mali400, jeden minus to kijowy dotyk.

BlackBerry PlayBook 16GB - niestety ten tablet reprezentuje sobą tylko jakość wykonania. Ma on również dwa głośniczki z przodu co jest jego największym atutem.

 

A myślałem nad zakupem Asus Nexus 7 3G 32GB  lub coś ze stajni SHIRU http://www.shiru.pl/Produkty np Shoguna


Użytkownik Kpuc edytował ten post 2013.04.05, 09:12


#10 kamyczek77

kamyczek77

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.04.05, 22:58

nie pozycjonuje zadnej strony..po prostu potrzebowalem pomocy i nadal potrzebuje bo dalej nie kupilem tabletu. mam do wydania 500 zł a poszukuje czegos takiego jak tablecik z dodatkiem nawigacji...pomozcie! :(

Mistral wrzucil ostatnio jakis filmik na stronke, ale dalej nie wiem czy to sie nadaje..

jak cos to ogladnijcie i ocencie :

http://www.mistral-r...-dvb-t-p68.html

#11 Music In Me

Music In Me

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 2013.04.05, 23:49

Nawigacje masz praktycznie w każdym tel z systemem (Android, Windows, iOS i inne); jeżeli więc nie masz zbyt dużych wymagań (krystaliczna jakość obrazu, filmy, gry) a jedynie ( w czasie postoju) od czasu do czasu odebrać pocztę, poszukać czegoś na necie, to spokojnie możesz wybrać jakiś tani sprzęt. Ale sam sobie musisz zadać pytanie, do czego ma Tobie to służyć. 

 

Ja korzystam z nawigacji instalowanej wraz z systemem Android - czyli tej od Google (pieszo lub w aucie) i w zupełności mi wystarcza.


Użytkownik Music In Me edytował ten post 2013.04.05, 23:51

Zu_Me_Aqq.pngmusicinme@aqq.eu-aqq-jabberbulb.png


#12 kamyczek77

kamyczek77

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.04.07, 22:44

ostatnio jednak zakupilem tablet od Mistrala i jestem bardzo zadowolony jak narazie ;)



#13 kbkm

kbkm

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.04.13, 12:30

Ja całkiem niedawno sprzedałem tablet Tracer Neo 8gb IPS

 

I powiem szczerze bardzo byłem zadowolony.. tablet 1gb ramu dobry procesor 9,7 cala ekran IPS (stosowany w rozwiązaniach Apple iPad2

 

Można go dostać używanego za 450-550 zł :)



#14 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.04.24, 13:22

Ja od wczoraj mam tablet Alcatel one touch evo 7. Jak na razie jestem z niego zadowolona i mam nadzieje, że tak zostanie.

http://imgur.com/45ywfF1


>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#15 lottarosie

lottarosie

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 2013.06.21, 12:41

Ja mam dwa, od stycznia Kruger&Matz 1010 - Ekran 10.1, cały z plastiku, ale wykonany bardzo solidnie i miły w dotyku. Ekran IPS, piękne kolory, ładnie widać na dworze wszystko przy mocnym świetle, nie ma problemu z oglądaniem filmów w pociągu/samolocie itp. Ma mocne, niezłe głośniki (jak na tablet), ale ich minusem jest umieszczenie z tyłu. To wyklucza użycie nieoryginalnego etui książkowego, no, chyba że ktoś wytnie sobie w nim dziurki :) Innym minusem jest to, że jest dość ciężki, ale według mnie nie na tyle, żeby to była wada, która eliminowałaby go na tle konkurencji.

 

Mam jeszcze Kruger&Matz 0973G - Ekran 9.7, znacznie lżejszy od poprzednika, część obudowy aluminiowa, głośniki z przodu. Ładne wykonanie, elegancki, cieńszy od poprzednika. No i ma 3G, a poprzednik nie. Poprzednik ma za to USB, które kilka razy mi się przydało, a ten tylko dołączony kabelek z przejściówką.

 

Na urządzeniach oglądam filmy w podróży, czytam gazety i przeglądam internet przez wi-fi. Nie gram w gry, więc nie wiem jak tu się sprawują. Obydwa mogę z całym sercem polecić do codziennego użytkowania, pracują szybko, elegancko reagują na dotyk i są chyba dość przystępne cenowo. Pierwszy kupiłam za 700zł, drugi za 800 z kawałkiem.

 

Co do podzespołów, to w ogóle się nie znam, planując kupno zasugerowałam się recenzjami na spidersweb.pl, które były bardzo optymistyczne i z tego co wiem tablety radzą sobie nawet z wymagającymi grami, więc warto rozważyć :)



#16 agnieszkak

agnieszkak

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.06.27, 11:57

Wynajęłam sobie na weekend (wyjazd wakacyjny) 10 calowego Samsunga Galaxy Tab http://wypozyczenia....m_warszawa.html

Muszę mieć stały konatk online ze światem więc musiałam to zorić.


Użytkownik agnieszkak edytował ten post 2013.06.27, 11:58


#17 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.06.27, 12:11

agnieszkak, fajnie wygląda ten tablet, którego wypożyczyłaś. Później napisz jak się Tobie sprawował :)


>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#18 Elliot

Elliot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 2013.06.28, 10:56

Mam Ainol Novo 7 Elf II, ale odkąd kupiłem sobie Galaxy S3 w ogóle go nie używam i leży już z pół roku w szufladzie :)



#19 witoldksywa

witoldksywa

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.07.26, 13:17

ipada ja mam.


tanie pozycjonowanie sprawdż nas allegro api my wszystko ci zrobimy w necie.


#20 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2013.07.26, 22:49

Ja swojego tableta kupiłam za grosze tak naprawde, jak zepsuł mi się mój cudowny, doskonały laptop. Kupiłam go tylko do sprawdzania poczty, ale go wręcz pokochałam. Droższego i lepszego bym nie chciała choćby śpiewał i tańczył, bo tak i już. 

A Kindle też się kwalifikuje w tym temacie jako tablet czy tylko jako czytnik (aplikacje i internet też na nim jest bądź co bądź)


Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych