Skocz do zawartości

Zdjęcie

IP LOGOWAŃ

gg IP logowanie multilogowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AxelF

AxelF

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.02.21, 01:15

Witam.

Czy jest jakiś sposób na to by sprawdzić jakie IP się logowały na mój nr.gg? Jak ktoś mi się zaloguję w tym czasie kiedy ja jestem zalogowany to wyskakuje powiadomienie o multilogowaniu. I nie widzę nigdzie opcji do wglądu historii logowań. Czy istnieje taka opcja? Jak nie... To czy jest jakiś sposób na to by uzyskać dostęp to takiego typu informacji. Czy takowy support jest w stanie mi pomóc?

#2 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.02.21, 02:24

Witaj. Obecnie AQQ nie zapisuje multilogować - wyświetla je tylko na czas ich trwania (klik). Złożona jednak została propozycja mówiąca o dodaniu takiej funkcjonalności: Log multilogowania. Moge jedynie polecić Ci zmiane hasła do konta GG aby więcej takich sytuacji (logowań niewiadomego pochodzenia) nie było ;) Chyba, że zależy Ci aby wiedzieć kto dokładnie Cie śledzi - wtedy musisz 'polować' na intruza i spisać szybko jego IP zanim sie wyloguje...

#3 AxelF

AxelF

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.02.21, 02:42

W tej kwestii nie nie było czasu na jakiekolwiek działania względem szukania sposobu zapisania tego IP czy też zrobienia ss powiadomienia. W tedy była szybka akcja o nazwie " zmiana hasła". Dodatkowo nie wiem jakim cudem ktoś miał moje hasło do numeru. Nie było łatwe, a nauczenie się go trochę mi zajęło.

Było by naprawdę cudownie gdyby doszło to do skutku. Z tego co widzę temat został założony w 2010 roku. Ogólnie to strasznie duży zapas nierozwiązanych propozycji jest.

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2013.02.21, 02:56
Nie cytujemy poprzedniego posta w całości.

#4 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.02.21, 02:58

Byłoby, było :) Hasło do GG można wykraść z Twojego komputera a konkretnie z plików AQQ więc szukaj podejrzanych w gronie osób mających dostęp do Twojego kompa jeśli hasło było na prawde trudne i nigdzie go nie zapisywałeś. Natomiast jeśli sytuacja sie nie powtórzy to możesz spać spokojnie.

#5 AxelF

AxelF

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.02.21, 13:35

No to mam duchy w domu. :o

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gg, IP, logowanie, multilogowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych