Skocz do zawartości

Zdjęcie

Heloł, czyli powitanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shiny

Shiny

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2013.02.27, 01:31

Heloł, z tej strony Shiny.

Witam Was, drodzy forumowicze, których tak po prawdzie to wcale nie znam.

Rozpisywać się prawdopodobnie nie będę, ale może choć troszkę się przedstawię - mam na imię Patryk, mieszkam w pewnym mieście na literę W mającym 100000 mieszkańców i często mylonym z Wrocławiem (kij, że moje miasto leży na kujawach), mam tu konto przez dosyć długi czas ale jestem mrukiem i się bardzo rzadko udzielam. No i to chyba wszystko, co miałem napisać.

Użytkownik Shiny edytował ten post 2013.02.28, 12:51

Thug 4 Life

#2 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.02.27, 08:52

witamy na forum :)

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#3 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2013.02.27, 09:57

Witamy w szeregach AQQ  :>

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#4 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2013.02.27, 10:18

Miasto z tamą ;) sam z niego pochodzę. Witam na forum

System | Przeglądarka | AQQ (x64) | Wtyczki Kompozycja

#5 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2013.02.27, 11:11

To skoro jesteś z Kujawskiego "Wrocławia" może wiesz, dlaczego Twoje miasto ma taką a nie inną nazwę? Zawsze mnie ciekawiło dlaczego Inowrocław skoro nawet na Dolnym Śląsku nie leży.

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#6 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2013.02.27, 11:36

Włocławek jest jednym z najstarszych miast Polski, jedyne zachowane dokumenty wskazują na nadanie praw miejskich już w 1265 roku, ale najprawdopodobniej miasto jest znacznie starsze (3000 lat temu istniała tutaj osada łużycka, a już Gall Anonim wymienił Włocławek jako jeden z głównych grodów Bolesława Chrobrego). W średniowieczu nazwa miasta brzmiała: Włodzisław (dwuczłonowa: Włodzi ["władać, panować"] i Sław [nie trzeba chyba tłumaczyć]), a później przekształcono ją na Włocław (aż w końcu miasto otrzymało nazwę Włocławek).

• Shiny lubi to

System | Przeglądarka | AQQ (x64) | Wtyczki Kompozycja

#7 Shiny

Shiny

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2013.02.27, 12:13

To skoro jesteś z Kujawskiego "Wrocławia" może wiesz, dlaczego Twoje miasto ma taką a nie inną nazwę? Zawsze mnie ciekawiło dlaczego Inowrocław skoro nawet na Dolnym Śląsku nie leży.

Nie mam zielonego pojęcia i pisałem o mieście na literę W, ale domyślam się, że popularne w regionie kujaw słowo "Ino" mogło się przyczynić do tej nazwy.

Thug 4 Life

#8 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.02.27, 12:13

Witaj na forum.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#9 ClashJe

ClashJe

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 2013.02.27, 12:29

Witam kolegę z miasta na W. Ja tez nie jestem wylewny w gadce, chyba większość nas taka nie jest.

Historia AQQ

Kompendium wiedzy o AQQ

Stolicą POLSKI jest WARSZAWA nie Warsow Ustawa z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim Dz. U. z 1999 r. Nr 90, poz. 999

#10 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2013.02.27, 13:18

Witaj na forum. Ja pochodzę z miasta na G, kończy się na "a". A obecnie mieszkam we wiosce na K. Obie miejscowości to województwo pomorskie. ;)

#11 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2013.02.27, 13:58

Pisałem o mieście na literę W, ale domyślam się, że popularne w regionie kujaw słowo "Ino" mogło się przyczynić do tej nazwy.

Najmocniej przepraszam. Skojrzyłam Wrocław i Kujawy i mi wyszedł Inowrocław :) Przyzwyczajaj się także do mojej nieuwagi i roztrzepania :P

• Shiny lubi to

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#12 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.02.27, 20:53

Witamy na forum  :-)

#13 Gość_Derdiana_*

Gość_Derdiana_*
  • Gość

Napisano 2013.02.27, 20:56

Witaj w naszych skromnych progach  :-)