Skocz do zawartości


Zdjęcie

[odrzucono] [GG] Archiwizacja wiadomości

problem gg archiwizacja nowość

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 emube

emube

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2013.03.21, 22:46

Witam. W poprzednich wersjach bardzo często zdarzało mi się, że po pewnym czasie wiadomości wysyłane i odbierane z serwera Gadu-Gadu nie były archiwizowane. Nie mam pojęcia jak jest teraz, ale jeśli nie było żadnej łatki to chyba dobrze byłoby przejrzeć kod dotyczący zapisu (może wielkość pliku z archiwum kontaktu jest ograniczona?).

Przydałaby się też możliwość pobrania archiwum dla danego kontaktu z serwera, ponieważ czasami po ponownej instalacji komunikatora, czy powyższym problemie chce się zobaczyć o czym ostatnio się z kimś pisało i trzeba logować się na stronie internetowej komunikatora, co jest według mnie zbędne skoro moglibyśmy mieć taką opcję w AQQ. Moglibyście także sprawdzać datę i godzinę otrzymanej bądź wysłanej wiadomości, gdyż czasami bywa, iż nie ma nas w domu, mamy wyłączony komunikator, ktoś do nas piszę, przychodzimy do domu, włączamy AQQ, odbieramy wiadomość i widzimy datę pobraną z naszego systemu - datę odebrania a nie otrzymania.

Byłoby wspaniale, gdyby powyższe zmiany zostały w najbliższym czasie wprowadzone. Właśnie tego mnie w AQQ brakuje.



#2 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.03.22, 01:19

Witaj. Pierwszy problem (braku archiwizacji wiadomości z niektórymi kontaktami) może wynikać z uszkodzonego archiwum (czerwona ramka na dole). Jedziemy dalej.  Propozycja synchronizacji archiwum z AQQ z tym na serwerach GG już była i czeka na realizacje. Problem ze złą godziną odbioru wiadomości z GG również był już zgłaszany  :) Nic nowego nie proponujesz zatem odrzucam  :locked:
 
PS.: Na przyszłość sprawdzaj czy złożona przez Ciebie propozycja już nie padła oraz dodawaj ankiete aby użytkownicy mogli głosować.


Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2013.03.22, 01:19






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, gg, archiwizacja, nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych