Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odzyskać profil?

hasło profil gadu-gadu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kulka

Kulka

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.04.16, 13:49

Witam,

Przepraszam, z góry jeśli taki temat już był, przejrzałam forum pobieżnie, piszę z biegu.

Straciłam swoje konto na AQQ. Wszystko działało, nagle, któregoś dnia wyskoczyło mi okno logowania - jak zwykle - i informacja o niepoprawnym haśle. Już zgłupiałam - czy nagle wyczyściło mi pamięć, czy może ktoś zrobił mi chamski żart?

Nie mogę odzyskać hasła, ponieważ dawno już nie używam maila, na który to rejestrowałam, mam tam profil gadu-gadu, który założyłam chyba 9 lat temu, do którego również za cholerę nie mogę sobie przypomnieć hasła (uroki posiadania innego hasła na każdą inną stronkę/komunikator - pogubiłam się przez te lata!), a tak szkoda mi tych kontaktów i faktu, że wielu ludzi, których poznałam przez ten czas, ma kontakt ze mną tylko przez gg :( 

Czy nie da sie nic zrobić? 

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.04.16, 14:13

Na internecie można znaleźć program, który pozwala odczytać hasła do profilów i poszczególnych sieci - wygooglaj ;)

#3 Kulka

Kulka

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.04.19, 21:49

Udało mi się odzyskać haslo do AQQ poprzez PassTool Password Reader, niestety hasło podane nawet tam do gadu-gadu nie chce wejść, jest niby nieprawidłowe. Jest możliwe, że ktoś mi wlazł na konto i zmienił hasło? Jeśli dane pobierane są z pliku na komputerze, a nie z jakiegoś serwera to jedyna opcja jaką widzę :(

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hasło, profil, gadu-gadu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych