Skocz do zawartości

Zdjęcie

Testy stylu forum - wersja mobilna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.05.08, 22:26

Nowy skin forum teraz także w odsłonie mobilnej, wykonanej przeze mnie!  :) Zainteresowanych zapraszam do testów:

Przetestuj nowy skin forum.

Kilka uwag:

• Skin jest bardziej dopracowany pod pewnymi względami od standardowego IPB Mobile (np. wyrównanie ikonek przy tematach itp). Sam używam tego skina i wszelkie jego mankamenty, które mi przeszkadzały starałem sie naprawić. Najbardziej znaczącą zmianą są buttony do nawigacji po stronach w działach - teraz są strzałki, które zajmują znacznie mniej miejsca niż przyciski z tekstem przez które strona rozjeżdżała się.
  • Skin dostosowany jest do większości przeglądarek, niestety wyświetlanie na Operze Mini to zły pomysł jednak nie mam jak tego poprawić i skin od IPB również sie kiepsko wyświetla. Nie bez znaczenia był także rozmiar strony - grafiki ograniczyłem do minimum, a te niezbędne zostały dodatkowo skompresowane (bez utraty na jakości) co zapewne w jakimś stopniu przyśpieszy ładowanie stron.
  • Wszelkie błędy oraz ewentualne sugestie usprawnienia czegoś prosze pisać w tym temacie. Podobnie jak w pełnym skinie tak i tu nie edytuje kodu strony a jedynie sam CSS.

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2013.05.17, 00:41

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych