Skocz do zawartości


Zdjęcie

Facebook - Problem z autoryzacją w CP

facebook autoryzacja brak źródła

Najlepsza odpowiedź miszehu , 2013.05.24, 21:21

Nie wiem czy to to, ale właśnie przed chwilą wreszcie mi zadziałało. Jedyna zmiana jaką robiłem, to aktualizacja Java. Więc może o to chodziło. W każdym razie problemu już nie ma.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 miszehu

miszehu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.05.23, 15:26

Mam problem z autoryzacją konta FB w Centrum Powiadomień. Gdy klikam na dodanie źródła powiadomień i wybieram Facebook, wyskakuje okienko w którym powinna odbyć się autoryzacja, ale jest całkowicie puste, tak jakby nie było źródła. Wszystkie pozostałe konta (Twitter, Blip itd.) sprawdziłem i w oknie pojawia się strona z autoryzacją. Tylko z FB jest problem.

 

AQQ 2.4.5.20

Antywirus wyłączony

IE 9.0.8112.16421

Próbowałem też zmieniać powiązane przeglądarki (Firefox, Opera) w ustawieniach AQQ i nic.

 

W innym temacie wyczytałem, że w przypadku Twittera zmieniony był kiedyś link autoryzacjny. To może być to?

Załączone miniatury

  • autoryz.jpg

Użytkownik miszehu edytował ten post 2013.05.24, 17:42


#2 miszehu

miszehu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.05.24, 21:21   Najlepsza odpowiedź

Nie wiem czy to to, ale właśnie przed chwilą wreszcie mi zadziałało. Jedyna zmiana jaką robiłem, to aktualizacja Java. Więc może o to chodziło. W każdym razie problemu już nie ma.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: facebook, autoryzacja, brak źródła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych