Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z wtyczką skype (zaproszenie do listy znajomych) i kilka innych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ozzinka

Ozzinka

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2013.06.10, 13:11

Cześć

Pierwszy raz korzystam z forum. Zwykle znajdowałam odp na swoje pytania w innych postach.

Mam problem z wtyczką skype.

Tzn nie mam żadnej informacji że np ktoś chce mnie dodać do grona znajomych.

Jak wiecie w skype orginalnym dostajemy taką informacje ponieważ musimy wyrazić zgodę na dodanie nas do listy kontaktów. Czy tutaj takiego czegoś nie ma? (co jest bardzo bardzo poważną wadą, ponieważ to jest podstawowa funkcja skype), czy też ja mam poprostu jakiś błąd?

2

Sporo wtyczek z forum, które bez problemu działały mi na windows xp. Zupełnie nie funkcjonują aktualnie (win7 64). Nie wiem czy to kwestia nowych wersji aqq czy też systemu.

Mam komunikat "wtyczka nie obsługiwana" i koniec zabawy.

Przyznam szczerze że antyspam w znaczny sposób ułatwiał mi życie.;)

Pozdrawiam serdecznie.

Ps. Jeżeli ktoś ma pomysł na rozwiązanie tego problemu proszę o przedstawienie sprawy łopatologicznie. Jestem zupełnie nie techniczna.;))

#2 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.06.10, 14:14

Witaj :) Zacznijmy od drugiego problemu bo być może rozwiąże także ten pierwszy. Napisałaś, że masz Windows 7 x64 czyli zapewne zainstalowałaś AQQ także x64. Minusem tej wersji jest to, że wtyczki także muszą być w tej wersji a nie wszystkie po prostu chcą. Jeśli bardzo Ci zależy na wszystkich swoich starych wtyczkach to zainstaluje AQQ x86. Wszystkie Twoje dane z profilu takie jak archiwum, przysłane pliki itd. zostaną zachowane z wyjątkiem wtyczek, które będziesz musiała zainstalować jeszcze raz :)

Co do problemu z wtyczką SkypeCore to być może problem z dodawaniem kontaktów ustąpi. Nie wiem dokładnie ale np. wiadomości działają na zasadzie P2P czyli zarówno Ty jak i Twój rozmówca musicie być połączeni z siecią. Tak samo może być przy dodawaniu kontaktów...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skype

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych