Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odrzucono] Tryb kopiowania i kopiowanie całych wiadomości

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Ankieta: Rozszerzenie trybu kopiowania (6 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz dodania do trybu kopiowania możliwości szybkiego skopiowania całej wiadomości za pomocą skrótów?

1. Głosowano Tak, popieram propozycję (6 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. Jest mi to obojętne (np. nie korzystam z trybu kopiowania) (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Nie - nie chcę aby to zostało wprowadzone (0 głosów [0.00%])

Czy chcesz dodania do trybu kopiowania możliwości szybkiego skopiowania całej wiadomości za pomocą menu kontekstowego (pod prawym przyciskiem myszy)?

1. Głosowano Tak, popieram propozycję (6 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. Jest mi to obojętne (np. nie korzystam z trybu kopiowania) (0 głosów [0.00%])

3. Nie - nie chcę aby to zostało wprowadzone (0 głosów [0.00%])

Głosuj

#1 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2013.06.28, 15:21

Aktualnie w trybie kopiowania jest możliwość ręcznego zaznaczenia całej treści wiadomości i skopiowania jej do schowka, ale jeżeli treść wiadomości jest długa (np. kilka ekranów), to takie zaznaczanie jest co najmniej niewygodne. 

Przydałaby się możliwość zaznaczenia od razu całej treści wiadomości w trybie kopiowania wewnątrz której znajduje się aktualnie kursor (np. za pomocą skrótu: CTRL+ALT+C - skopiowanie wiadomości razem z nagłówkiem (data i autor) oraz CTRL+SHIFT_ALT+C - skopiowanie samej treści wiadomości) oraz warto by było dodać analogiczne pozycje do menu kontekstowego ("Kopiuj całą wiadomość" oraz "Kopiuj całą treść wiadomości"). 

279.gif

#2 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.01.16, 13:59

Propozycja odrzucona

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych