Skocz do zawartości

Zdjęcie

irytujace przypomnienie

przypomnienie irytacja irytujace aqq

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 bryn0l

bryn0l

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.08.06, 09:06

witajcie,

mam pewien problem, jako ze komunikatora aqq uzywam jako zastepstwo dla beznadziejnego moim zdaniem gg, nie potrzebuje byc podpietym pod siec wapster i po najnowszej aktualizacji wyskakuje mi takie oto powiadomienie

aqqqqqq.png

chcialbym to wylaczyc;d jakies porady gdzie? bo nigdy niczego nie potrafie znalezc w opcjach:(

pozdrawiam i z gory dziekuje

#2 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2013.08.06, 09:18

Najedź na ikonkę konta głównego i połącz się z siecią np. wybierając stan DOSTĘPNY (główne konto)

#3 bryn0l

bryn0l

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.08.06, 09:37

ale ja nie chce niczego przestawiac, przeciez napisalem ze nie potrzebuje byc podpietym. 

chce to tylko wylaczyc;d tyle czasu bylo dobrze:(

#4 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.08.06, 10:33

skoro dla ciebie to nie ma znaczenia to co za różnica czy jesteś połączony czy nie? z resztą połączenie z serwerem jest potrzebne do wielu funkcji komunikatora. o ile pamiętam bez tego nie da się zrobić aktualizacji  ;)

#5 bryn0l

bryn0l

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.08.06, 10:45

jak to sie nie da? 2 lata juz uzywam aqq i ciagle mam aktualizacje wiec nie jest wymagane. 

poprostu nie chce byc polaczony bo nie korzystam z tego i tyle. taki kaprys

#6 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.08.06, 11:07

Przecież mówię że nie byłem pewien nie musisz mnie od razu atakować i się unosić. A twój kaprys to twój problem rozwiązanie problemu ci podałem, innego nie ma

#7 bryn0l

bryn0l

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.08.06, 11:21

moze troche sie unioslem, przepraszam. czyli teraz takie okno bedzie mi wyskakiwac ciagle.. zupelnie bez sensu. trzeba bedzie pobrac jakas starsza wersje

#8 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2013.08.06, 11:23

Nie możesz się połączyć z naszym serwerem i wejść w tryb niewidoczności? W czym taki wielki problem? :)

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#9 bryn0l

bryn0l

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.08.06, 11:35

nie tyle problem, co przyzwyczajenie do szarej ikonki przy zegarze, jesli sie nie nic z tym zrobic to zmienie to sobie ale chcialbym jednak zeby byla opcja wylaczenia tego powiadomienia

#10 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2013.08.06, 11:40

To podmień sobie WSZYSTKIE ikonki na szare (typu rozłączony) i będziesz psychicznie spełniony  :blink:

Użytkownik COLS edytował ten post 2013.08.06, 11:41

#11 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2013.08.19, 08:16

Nie możesz się połączyć z naszym serwerem i wejść w tryb niewidoczności? W czym taki wielki problem? :)

Taki, że niektórzy mają poblokowane łączenie się z jabberem (ja w pracy) i nie mogą przejść w stan niewidoczności albo w jakikolwiek inny stan. Wtedy owa informacja przeszkadza i to bardzo. Dodatkowo nie wiem po co takie wymuszanie na siłę i ten mały interwał... Co raz bardziej skłaniam się ku przejściu na GG... serio... bo używanie AQQ w pracy (urzędach gdzie wszystko jest poblokowane i są stare przeglądarki) to tragedia...

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#12 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.08.19, 09:06

Jaro88PL jakbyś nie wiedział GG to jest tylko dodatek do AQQ czy samego Jabbera. Nawet podział konto główne/wtyczka wiele już mówi, ale to twój wybór co będziesz używał tylko nie miej pretensji do kogoś za coś co jest oczywiste w końcu AQQ to nie jest kolejny klient GG (wgl to zastanawiam się czy to jest w pełni legalne) tylko komunikator obsługujący Jabbera z dodatkami dlatego wymuszone jest z niego korzystanie. Do tego dochodzi promocja samego protokołu żeby coraz więcej osób z niego korzystało. Ale to takie marketingowe myślenie :P  

#13 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2013.08.19, 13:06

Zmień port Jabbera na 443, nie powinien być zablokowany. To ten sam, co od szyfrowanych połączeń ze stronami. Sieć GG też go używa, większość serwerów Jabber/XMPP ma domyślny port 5222, ale port 443 jest jako alternatywny.

• Jaro88PL lubi to

#14 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2013.08.19, 13:38

@MacGregor Super masz podejście. Lepiej olać użytkownika żeby nie używał AQQ, niż starać mu się pomóc aby pozostał przy komunikatorze. Bez urazy ale zapytaj GG Team czy nie mają dla Ciebie pracy jako Support :) Świetnie się sprawdzisz w ich polityce :)

@kr2ysiek Dziękuję, pomogło :)

• Malusiolka, kr2ysiek i mino lubią to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#15 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.08.20, 07:31

Ja tylko mówię jak jest. Z resztą nikogo na siłę nie będę zmuszał żeby został. I to nie jest polityka GG Team tylko każdego takiego 'dewelopera' bo jakbyś nie zauważył zawsze chodzi o kasę. A głupi sarkazm sobie daruj bo mnie to nie rusza nawet gdybym był OC (zapewne tej rozmowy by nie było) nie błagałbym cię żebyś został, to są realia dzisiejszego świata: wszyscy myślą o kasie a dla jednostki nie będą zmieniać wszystkiego.

ps. Dlaczego prawie wszyscy na forum są tacy irytujący?

#16 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2013.08.20, 08:46

ps. Dlaczego prawie wszyscy na forum są tacy irytujący?

O! Drobna wariacja tej myśli zjawiła się w pierwszej chwili w mej głowie, gdy czytałem Twój post. :P

#17 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.08.20, 10:01

To co o sobie myślisz i o innych to już twoja sprawa, ja nie będę mówił o kogo mi chodzi (1-2 osoby) bo będę miał później problemy a co gorsze bana. Myślałem że tutaj można spokojnie mówić co się myśli, ale z niektórymi poważnie nie da się porozmawiać i później są takie śmieszne akcje na forum  :P

#18 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.08.20, 18:15

Panowie, proszę wracać do tematu. Kolejne wypowiedzi nie związane z wątkiem polecą do kosza.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#19 Skajper4

Skajper4

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2013.08.31, 01:22

Też jestem za tym aby dodać chociaż jakiś ptasznik (opcję) w ustawieniach zaawansowanych czy coś, aby to wyłączyć. Moim głównym kontem jest Facebook, ale po tym jaki burdel się robi gdy jest on połączony zdecydowałem się przeczekać aż do naprawienia tego i wtedy korzystać. Jabber? Nikt z moich znajomych z tego nie korzysta, nikt nie dał się namówić (chociaż ja lubię korzystać z jabbera, bardziej funkcjonalny) więc i ja nie korzystam, bo na co mi to skoro konto jest ciągle bezczynne. Zapewne znajdziecie milion powodów aby korzystać z jabbera i mieć go połączonego dzień i noc, ale po prostu nie potrzeba mi i tyle. Rozumiem, monopolizacja czy statystyki?

Użytkownik Skajper4 edytował ten post 2013.08.31, 01:53

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przypomnienie, irytacja, irytujace, aqq

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych