Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto developera Google Play

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.08.17, 08:23

Heej, napisałem drobną aplikację na Androida raczej z myślą o sobie (jednak może się przydać innym osobom, zwłaszcza turystom). Mianowicie aplikacja pokazuje czy most obrotowy w Giżycku jest otwarty czy zamknięty. Niestety nie stać mnie na kupienie licencji developera Google Play (z tego co się orientuję to 25$). Stąd też moje pytanie: Znajdzie się jakaś dobra dusza, która posiada takie konto i wrzuciła by aplikację na sklep? (na priv dam cały kod źródłowy, żeby nie było potem problemów). 

ps. piszę tutaj, na naszym forum, bo już mnie tutaj znacie :P

Użytkownik Czajo edytował ten post 2013.08.17, 11:33

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#2 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2013.08.17, 11:11

Niestety nie pomogę Ci. Mam natomiast pytanie: aplikacja sprawdza w jakiś sposób faktyczny stan mostu czy bazuje na godzinach otwierania?

#3 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.08.17, 11:29

bazuje na godzinach otwierania, ponieważ zazwyczaj one się sprawdzają, musi być naprawdę mega ważna i istotna sytuacja, by dyżurny mostu zamknął/otworzył most dla ruchu drogowego/wodnego. Nawet służby uprzywilejowane tj. karetki, policja, jadą innym mostem znajdującym się na obwodówce (tak jest szybciej niż pchać się przez centrum). Poza tym nie słyszałem o czymś takim, by dyżurny jakoś odnotowywał otwarcie/zamknięcie mostu, także nie miałbym tego jak fizycznie sprawdzić. 

ps. wtedy aplikacja wymagałaby dostępu do internetu, a nie każdy przecież ma wykupiony transfer danych ;) statyczne wyjście jest w tej sytuacji chyba lepsze.

ps.2 Nienazwany.jpg

#4 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2013.08.17, 17:45

Myślałem, że może udało Ci się znaleźć właśnie jakąś inną metodę, ale dobre i takie rozwiązanie. Nawet turystom mogłoby się przydać.

To kto może pomóc?

#5 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2013.08.17, 22:52

Kotek, zapytałam już Wareczka o to. Czekam na odpowiedź. Jak będzie miał możliwości i czas to Ci pomoze.

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#6 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.08.18, 13:08

odezwał się gość z forum androida, że musi pogadać ze wspólnikiem i w poniedziałek da mi znać, czy aplikacja trafi do sklepu, jak trafi do sklepu to już można reklamować na stronie miasta

#7 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2013.08.18, 13:25

Ja bym odżałował. 25$ nie majątek, a wrzucasz apkę z własnego konta. Zrobisz kolejną aplikację i znowu komuś podrzucisz? Bez sensu.. lepiej już odkładać apki  na "własne konto", to jak budowanie portfolio.

• Beherit, Silverlight, karololszak i 1 inna osoba lubią to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#8 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.08.18, 13:34

w najbliższej przyszłości nie zamierzam pisać aplikacji na androida, ewentualnie rozwijać tę obecną

#9 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.08.21, 06:09

Zapraszam wszystkich na Mazury do Giżycka :D

aplikacja w sklepie: https://play.google....brotowywgizycku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych