Skocz do zawartości

Zdjęcie

Styl Muzyczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#41 dzikq

dzikq

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2008.09.01, 06:16

Nie chce mi sie rozpisywac wiec dnb, house, reggae, dancehall, hh.
Dołączona grafika

#42 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2008.09.01, 08:13

Czasem aż mnie nosi jak widzę jak ktoś słucha techno, trance i inne tam podobne... No ale będę tolerancyjny :)

#43 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.01, 08:14

@Beherit - każdy słucha to co lubi i to co dla niego jest miłe dla ucha co nie oznacza że Tobie też musi przypaść do gustu, więc... Tak bądź tolerancyjny :D

#44 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2008.09.01, 08:46

No wiem wiem ;) O gustach się nie rozmawia :D
Po prostu nie umiem zrozumieć jakie jest przesłanie tej muzyki :P Rozumiem, że ta muzyka jest skierowana po prostu tylko i wyłącznie na zabawę ;)
Każdy inaczej myśli - bo dla mnie muzyka musi trafiać w ucho ale musi mieć tekst a nie 'sklepkę' bitów ;) Większość tak psioczy na metal a nie ma pojęcia, że są tam niebanalne teksty, które mają na celu coś przekazać ;)

#45 GuardianCoyote

GuardianCoyote

Bywalec

• Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2008.09.01, 09:09

Jak inni podają linki do LastFM to podam również ja ;)

http://www.lastfm.pl/user/DAGFEN

Pozdro ;)

" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

-W.Suworow

#46 dzikq

dzikq

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2008.09.01, 12:14

Czasem aż mnie nosi jak widzę jak ktoś słucha techno, trance i inne tam podobne... No ale będę tolerancyjny :)

Mnie nosi jak widze jakiegos metala... blah. Tak samo denerwuje mnie mylenie stylow elektronicznych co widac w Twoim poscie. No ale przeciez jak lupie bass to odrazu techno! >_>" . Sam tez nie lubie techno bo imho psuje wizerunek muzyki elektronicznej, ale o gustach sie nie dyskutuje.
Dołączona grafika

#47 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2008.09.01, 14:55

Widzę agresor się włącza :D Spokojnie - bądźmy tolerancyjni :D

#48 BoMBeK

BoMBeK

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2008.09.01, 16:28

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#49 MBorowiec

MBorowiec

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2008.09.04, 19:14

Generalnie Reggae, Ragga, Reggaeton, Ska, Rock, Punk, Czasami Metal (musi byc dobry, nie jakieś "charczenia" : P) ale też, dużo d'n'b (kiedyś grałem na sound systemach, później scena electro, i się tak zostało : D) i głównie tyle. No i oczywiście SlayRadio (www.slayradio.com) odpalcie i zobaczycie ; )
Dołączona grafika
she hit me once, then she hit me twice ...

#50 Pan Don

Pan Don

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2008.09.13, 16:16

Polski rap: Eldo, Grammatik, Ortega Cartel, Te Tris (z WOCC), Smarki Smark, Zkibwoy, Dinal, Jimson, Kixnare, patr00.
Niedługo (w zależności od tempa poczty ;) ) dołączy polsko-kanadyjski The Jonesz :D
Autokorekta nie boli...
Dołączona grafika

#51 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.09.17, 18:36

Hip-Hop, RnB, Rap - broń Boże polski, tylko i wyłacznie zagraniczny :P Moje zamilowanie do tych stylów wzięło sie z tego, ze swego czasu "próbowałem" w Break Dance i Hip Hopie, ale szlo mi przecietnie :P

House, Dance, Techno & Trance - Prawie jak kazdy. Skoczna muzyka, czasami wpadajaca w ucho. Lubi sie takie rzeczy.
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#52 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.17, 20:29

Moja siostra katuje mnie japońskim rockiem, coś tak strasznego, iż samo słowo muzyka nie oddaje tej rzeźni :D
Moje zamiłowanie do house'u bierze się z rytmiki połączonej z basem oraz vocalami(kobiecymi).

Skoro tyle osób lubi muzykę House oraz trance to zapraszam jutro na godzinę 18 do uAQQ Radio Station :)

P.S. Zupełnie szczerze, jako zapalony żeglarz uwielbiam śpiewać szanty oraz ich słuchać w lepszym wykonaniu :)

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#53 Seekleas

Seekleas

Początkujący

• Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 2008.09.18, 12:48

Moim ulubionym gatunkiem jest trance, ale ten prawdziwy, a nie jakieś parodie dyskotekowe. Najlepiej, gdy dołączony jest wokal (kobiecy przede wszystkim).
Lubię także posłuchać house'u - również z wokalem, bo to co z wokalem trafia do mnie najbardziej. Sama melodia to nie to samo. Również hardstyle i inne mocne odmiany techno, ale to tylko do zabawy.
Czego nie trawię z elektroniki? - electro, to jest dla mnie najgorszy styl jaki powstał. Rozumiem wstawki electro, ale nie całe utwory.
Miło słucha się także utworów z lat 60., 70. i 80. - mają klimat i są bardzo dobre do tańca :)

#54 makaryn

makaryn

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2008.09.18, 14:51

Trance i jego wszystkie odmiany, house, czasem hardstyle, techno, dance lub electro :) Słucham także sporo soundtracków, a poza tym... wszystko po trochu :)
Dołączona grafika
http://www.lastfm.pl/user/makaryn

Nie będę tłumaczył co widzę w tej muzyce, jednakże wolałbym aby niektórzy powstrzymali się od komentarzy typu "nie toleruję techno"... Ja mimo, że siedzę od prawie 6 lat w tej muzyce nie stwierdzam, że nie toleruję jakiegoś gatunku muzycznego, każdy styl ma coś w sobie ;)
...

#55 Poland

Poland

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2008.11.08, 17:45

Jeśli chodzi o muzykę to ja preferuje muzykę z Eurowizji i muzykę takich artystów jak Velvet,September czy Ann Winsborn.

#56 dziza

dziza

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.11.10, 17:10

i ja się podzielę: http://www.lastfm.pl/user/azi07
ale głównie to metal i rock, a i czasem muzyka klasyczna. ;)

Użytkownik dziza edytował ten post 2008.11.10, 17:13

#57 Prysiu

Prysiu

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2008.11.11, 18:39

To ja podam adres do swojego last.fm: klik :)

tam wszystko widać jak na dłoni ;)

#58 X-Qlusive

X-Qlusive

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2008.11.17, 21:47

To ja tez dam swojego lasta :)

http://www.lastfm.pl/user/XQS

Serwery Counter Strike - ManhattaN

Dołączona grafika

#59 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2008.12.11, 14:32

Słucham głównie przeróżnych odmian Rocka ale omijam szerokim łukiem takie wynalazki jak J-Rock (japoński rock). Także w ucho mi wpada Alternatywa a i nawet Ska. Nie gardzę cięższymi klimatami.

#60 Paveleczek1991

Paveleczek1991

Bywalec

• Użytkownik
  • 229 postów

Napisano 2008.12.16, 17:34

Ja mam dosyć szeroki zakres słuchanych gatunków.
Choć najczęściej progressive house, ostatnio nawet drum and bass, to nie pogardzę cięższymi gatunkami dobrej muzyki elektronicznej, takimi jak Schranz czy Speed Core.
Nie jest tak że ograniczam się do elektroniki, słucham również Metalu, głównie audycje o nazwie "Rzeźnia" na Antyradiu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych