Skocz do zawartości

Zdjęcie

[tracker] Informowanie o rozłączeniu osoby z czatu w oknie prywatnych wiadomości

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Informowanie o rozłączeniu osoby z czatu w oknie prywatnych wiadomości (23 użytkowników oddało głos)

Moim zdaniem:

1. Głosowano Potrzebne (19 głosów [82.61%])

Procent z głosów: 82.61%

2. Zbędne (1 głosów [4.35%])

Procent z głosów: 4.35%

3. Nie mam zdania (3 głosów [13.04%])

Procent z głosów: 13.04%

Głosuj

#1 wally_m82a1

wally_m82a1

Bywalec

• Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 2008.11.29, 23:20

Ostatnio na czacie pisałem z kimś w oddzielnym oknie(PW). No i tak trwa wymiana zdań, ale w pewnym momencie przerodziło się to w mój monolog, więc wróciłem do głównego czata, a tam widzę że ta osoba opuściła pokój.Przydałaby się informacja o rozłączeniu tak jak to ma miejsce w oknie "zwykłej" rozmowy, albo chociaż jakaś informacja że nie można wysłać wiadomości bo osoba nie znajduje się w danym pokoju.
Sposób w jaki miałoby to zostać rozwiązane nie jest dla mnie aż tak istotny dla tego tylko taka sonda

When dark evil strides across the land, and even noble hearts shrink in fear,
there are always warriors of pure spirit who take up the sword and stand their ground...

OS: Seven x64 SP1, Aqq: najnowsze, IE: 9, Wtyczki: GG,SMS, Antyspam, Aqq Last Seen, SpellChecker, Automation Date, State Notifier, StayOnTop, TuneStatus, Korektor, czasem inne - wszystkie w miarę możliwości aktualizowane.

#2 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2008.11.30, 10:50

Niby powinno się pokazać Odszedł ale czasem to nie działa lub można nie zauważyć i pisać w próżnię, dlatego jak najbardziej popieram ten pomysł.

Tu byłem.

#3 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.11.30, 14:35

Nie piszę na PW więc o braku czegos takiego nie wiedzialem - oczywiście popieram. Obojętne, czy byłoby to proste pole zmiany statusu w oknie PW (takie jak w oknie rozmowy) czy komunikat, że osoba opuściła czat - byleby było :D
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#4 BangMan

BangMan

Adept

• Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 2008.12.01, 10:32

Oczywiście popieram, chyba nie ma co więcej dodawać - funkcja nie tyle przydatna, co prawie niezbędna dla osób korzystających z czatów.

Proszę o aktualizację SDK:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Proszę o aktualizację SDK proszę o aktualizację SDK proszę o aktualizację SDK? Proszę o aktualizację SDK Proszę o aktualizację SDK!
---
Proszę o aktualizację SDK?

#5 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.09, 01:07

Propozycja na trackerze. LINK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych