Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odrzucono] Globalny skrót klawiszowy do centrum akcji

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [odrzucono] Globalny skrót klawiszowy do centrum akcji (9 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem opisanej zmiany?

1. TAK (3 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

2. NIE (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. nie mam zdania (6 głosów [66.67%])

Procent z głosów: 66.67%

Głosuj

#1 IceMan1988

IceMan1988

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.09.14, 15:36

Witajcie,

Jako zwolennik szybkiego wykonywania prostych czynności z użyciem skrótów klawiszowych zamiast przeklikiwania się przez okna / menu jestem bardzo zainteresowany możliwością otwierania centrum akcji AQQ bez konieczności otwarcia okna rozmowy, ani nawet menu głównego aplikacji, jedynie przy pomocy globalnego skrótu klawiszowego. Umożliwiłoby to znaczne przyspieszenie dostępu do rozmowy.

#2 gnomiuszka

gnomiuszka

Adept

• Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2013.09.24, 16:36

Proponuję wypróbować wtyczkę "HotKey" napisaną przez WiTusia. Pozwala ona m.in na ustawienie globalnego skrótu klawiszowego do menu ustawień, archiwum rozmów, zmiany statusu i opisu, a nawet rozpoczęcia rozmowy z konkretną osobą. Wtyczkę łatwo znaleźć pod opcją "Dodatki dla aqq" Myślę, ze spełni ona twoje oczekiwania :)

#3 IceMan1988

IceMan1988

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.09.24, 17:49

Dzięki za propozycję. Próbowałem HotKeya. Wtyczka byłaby niezła bazą do dodania tej funkcjonalności, ale na razie jej nie posiada, więc nie ma możliwości, żeby spełniła moje oczekiwania. Zależy mi na przyspieszeniu obsługi rozmowy z dowolnie wybranym kontaktem. Dlatego chciałbym, aby lista kontaktów była dostępna pod skrótem klawiszowym, a centrum akcji w przypadku użycia, który opisuję, sprawdza się idealnie.

#4 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.01.16, 13:59

Propozycja odrzucona

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych