Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Prime 2.4.6.10

• Zamknięty Temat jest zamknięty
153 odpowiedzi w tym temacie

#141 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2013.12.16, 12:34

A czy kiedykolwiek mieliśmy wpływ na cokolwiek w AQQ? Nie pamiętam kiedy ostatnio Oconnel zrobił coś słuchając użytkowników.

#142 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4620 postów

Napisano 2013.12.16, 12:41

Ja nie mogę z nimi polemizować a co dopiero użytkownicy. Ale oprócz garści złych wiadomości które będę Wam musiał rzucić w twarz są też dobre wiadomości na osłodę. 

@Beherit, proszę... nie bądź takim malkontentem. Wielokrotnie dodawałem lub zmieniałem coś na Twoje życzenie, więc tym bardziej czegoś takiego pisać nie powinieneś ;)

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#143 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.12.16, 13:46

Ale oprócz garści złych wiadomości które będę Wam musiał rzucić w twarz

Biorę to na klatę, tylko pytanie - po co nas tak w niepewności trzymać? Powiedz o co chodzi teraz co (mam nadzieję) uspokoi nastroje w tym temacie. Tylko się ludzie denerwują i wymyślają spiskowe teorie dziejów. C'mon, co szkodzi powiedzieć już teraz?

#144 Narv

Narv

Bywalec

• Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 2013.12.16, 13:48

No to czekamy ale coś czuję, że te nowiny to będzie gwóźdź do trumny AQQ i projekt podobnie jak Tlen zamieni się w projekt widmo. Odnoszę wrażenie, że serwis wapster.pl już dawno umarł, a CT cały czas sztucznie podtrzymuje go przy życiu. Dodatki tam oferowane były dobre gdy prym wiodły Nokie 3210 i 3310. Może AQQ podzieli ten los?

@Oconnel: z Twojego powyższego posta wynika, że tych złych wiadomości będzie więcej niż tych dobrych, mam wrażenie że już sam przestajesz wierzyć w rozwój AQQ.

Użytkownik Narv edytował ten post 2013.12.16, 13:49

#145 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2013.12.16, 13:49

Myślałem, że jak jesteś jedynym programistom to masz bardzo dużo do powiedzenia :( Rozumiem co to znaczy biznes i że niektóre zmiany są tym podyktowane (pracuję w końcu w korporacji) ale zdanie użytkowników liczy się najbardziej. No cóż, kiepskie CEO w Wapsterze jest i tyle :P

Racja, dużo rzeczy dodałeś Oconnelu dla mnie ale myślałem raczej o tej masie propozycji z których ostatnio (rok? dwa?) mało co zostało wprowadzone...

#146 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4620 postów

Napisano 2013.12.16, 13:56

@Deadmaster - Powiedział bym już teraz ale nie miało by to większego sensu. Za kilka dni będę miał jeszcze ciut dodatkowych informacji więc logicznym jest podanie ich w jednym terminie i to w całości.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#147 Elliot

Elliot

Bywalec

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 2013.12.16, 17:55

Też mi nowiny, AQQ zmieni nazwę na MyAQQ i przejdzie w tryb "Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Po upływie tego czasu wymagany jest zakup w opcji SMS." Wesołych Świąt  :E

#148 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2013.12.16, 18:27

Dodatki tam oferowane były dobre gdy prym wiodły Nokie 3210 i 3310.

Szczerze mówiąc, to ja zawsze podziwiałem, że te serwisy w ogóle kiedykolwiek wiodły prym :) zgranie nawet w archaicznych czasach dzwonka midi nie wymagało szczególnego problemu...

• karololszak lubi to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#149 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2021 postów

Napisano 2013.12.16, 19:46

Aż tak tragicznie myślę, że nie będzie. Każdy orze jak może - MyPlayer to osobny projekt autorki, który nie ma nic wspólnego do AQQ więc nie wiem skąd wasze idiotyczne przesądy, że AQQ nagle miałoby się stać płatne. Projekt AQQ ma przestój w nowych wersjach jak i dodatkach - to prawda, ale jeżeli chodzi o dodatki to chyba lepiej już nie będzie ;) Niebawem może i ja zakończę karierę z tworzeniem dodatków kto wiem... :)

#150 Semtex

Semtex

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2013.12.17, 13:03

Myślę, że będzie model reklamy znany z GG, popup na pół pulpitu plus, pewnie, odpłatna możliwość wyłączenia tego... :P

#151 Kcurek

Kcurek

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2013.12.17, 17:36

Semtex, a wtedy Trillian, Miranda i WTW czekają :D Ale wiecie, co jest w tym wszystkim najgorsze? AQQ jest tak strasznie niedorobione (2 błędy krytyczne w "stabilce" i zero reakcji) a pomimo to dla mnie jest najwygodniejsze...

#152 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2021 postów

Napisano 2013.12.22, 18:50

Jakieś dziwne anomalie u mnie ostatnio występują w AQQ. Wysyłam wiadomość a tam proszę :D

TpBRpXT.png

Ni z gruchy ni z pietruchy pojawia się jakieś powiadomienie z FB - najlepsze, że osoba do której wysłałem wiadomość dostała prawdziwą treść :D

Użytkownik WiTuŚ edytował ten post 2013.12.22, 18:54

#153 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2013.12.22, 18:53

Ah to w sumie znany wyciek pamięci, był zgłaszany na bugliście :P

#154 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2021 postów

Napisano 2013.12.22, 19:01

Czasami to co ktoś do mnie napisze to pojawia się w Centrum powiadomień i że niby to Facebook wysłał :D

Dejvus świadkiem, bo mu pokazywałem ostatnio screena :)

Użytkownik WiTuŚ edytował ten post 2013.12.22, 19:02

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych