Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zrealizowano] Zmiana nazwy grupy domyślnej (konto facebook)

grupa domyślna konto facebook zmiana nazwy grupy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy denerwuje Cię nazwa "grupa domyślna" dla konta facebook (3 użytkowników oddało głos)

Jesteś za moim pomysłem?

  1. Tak (3 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 CJ Grass

CJ Grass

    Adept

  • Użytkownik
  • 261 postów

Napisano 2013.10.20, 03:01

Witam

strasznie denerwuje mnie to, że kontakty z facebooka trafiają do "grupy domyślnej" - fajnie gdyby dało radę zmieniać nazwę   grupy dla konta facebook, oraz zauważyłem, iż nie ma możliwości zmiany avatara dla konta chatu facebooka - kiedyś można było ustawić lub automatycznie pobierał aktualny awatar użytkownika.

Czy da radę uczynić taką wtyczkę? Czy ktoś znajdzie czas aby coś takiego uczynić? Beherit pisał iż nie jest to strasznie trudne, może takie 2 opcje można wkomponować w tab  kita?

Pozdrawiam


Użytkownik stivo edytował ten post 2013.10.20, 08:46

Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 ss9227

ss9227

    Weteran

  • Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2013.10.20, 23:53

Co do zmiany nazwy grupy - składałem kiedyś podobną propozycję, tyle że nie jako wtyczka. Może być też jako wtyczka, tylko nie w TabKit!


  • Beherit lubi to

#3 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2013.10.21, 18:39

Nie ma możliwości zmiany nazwy grupy ponieważ Facebook na to nie pozwala.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#4 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2013.10.21, 18:50

Oczywiście, że można, przecież to można zaimplementować lokalnie, komunikator może sobie zapisywać podane przez usera ustawienia grup i organizować to bez "łaski" FB. ;)


Użytkownik Dejvus edytował ten post 2013.10.21, 18:50


#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.10.21, 19:30

Nie ma możliwości zmiany nazwy grupy ponieważ Facebook na to nie pozwala.

 

Racja, to teraz zwyłtumacz jakim cudem w takim razie (idąc Twoim rozumowaniem) AQQ zmieniało nazwę grupy z "Facebook Friends" (bo takie info szło w konsoli XML) na "Znajomi z Facebooka"? No przecież niby nie da się zmienić grupy... Witki opadają normalnie. AQQ może takie rzeczy robić lokalnie. Ba! Przecież kontakty z Facebook mają do jasnej ciasnej specyficzny JID więc co za problem zrobić dla nich jedną regułę w kodzie? Wszystko da się zrobić.

 

I potem się dziwisz jak Ci napiszę na priv, że obługa Facebook w AQQ ssie i nie chcę tego używać... :P



#6 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2013.10.21, 23:12

lokalnie to nawet takie jitsi sobie z tym radzi, i można przenosić kontakty z fb pomiędzy grupami tam nawet



#7 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.10.22, 08:58

Nie widzę ani jednego logicznego powodu, dla którego nie można by wprowadzić lokalnego podziału na grupy na specyficznych serwerach (Facebook i NK) tego nie oferujących :P Czy doczekamy się w AQQ porządnej obsługi FB? To co mamy obecnie to ledwo wystarczające minimum by w ogóle można było mówić o jakiejkolwiek "obsłudze"...
  • ss9227 lubi to

#8 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.11.02, 19:20

Nie ma możliwości zmiany nazwy grupy ponieważ Facebook na to nie pozwala.

 

Oh rly?

 

2013-11-01_230904.png

 

Ciekawe czy będzie Ci głupio i nagle zmienisz zdanie jak wstawię już gotową wtyczkę na forum.


Propozycja zrealizowana





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grupa, domyślna, konto, facebook, zmiana, nazwy, grupy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych