Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skype nie łączy - win 8.1

windows 8.1 skype problem połączeniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 damidobe

damidobe

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2013.10.20, 11:59

Witam,

zaisntalowałem wtyczkę do AQQ (skype).

Na windows 7 działa i łaczt bez problemu, na windowsie w wersi 8.1 wtyczka si e zainstalowała, przeszedłem do zalogowania sie na konto i na tym koniec. Skype niby połączony, ale w rzeczywistości nie jest połaczpny.

Proszę o pomoc i oczywiście odstarczę wszelkich informacji.

#2 kostek88

kostek88

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.10.20, 13:24

Mam identyczny problem... zaczęło się od tego, że AQQ przestał się w ogóle uruchamiać (proces "wisial", ale nie było żadnej reakcji). Usunąłem z katalogu profilu konto FB. Udało się, ale Skype niestety nie odpowiada. Po usunięciu wszystkich skojarzonych danych i ponownej instalacji wtyczki mam status "połączony", natomiast nie ściąga listy kontaktów. Nie da się zmienić statusu. Mało tego, gdy próbuję uruchomić jakąkolwiek opcję związaną z tą wtyczką, też nie ma reakcji (np. konferencja Skype, historia rozmów z menu kontakty). Dotyczy wersji 64-bitowej komunikatora i wtyczki. 32-biotowej jeszcze nie testowałem.

#3 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2013.10.20, 13:28

Niby połączony ale nie połączony? Ludzie skąd Wy bierzecie opisy tych problemów? Albo coś działa albo nie... Opiszcie dokładnie.

#4 Pol

Pol

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 380 postów

Napisano 2013.10.20, 13:43

SkypeKit nie działa prawidłowo na Windows 8.1, potwierdzone na forum Skype.

• Beherit i Deadmaster lubią to

#5 kostek88

kostek88

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.10.20, 17:36

Niby połączony ale nie połączony? Ludzie skąd Wy bierzecie opisy tych problemów? Albo coś działa albo nie... Opiszcie dokładnie.

Pokazuje status "połączony" (ikonka na dole w okienku listy kontaktów), ale tak nie jest... nie jest połączony, nie ściąga listy kontaktów i żadna opcja związana ze Skype nie działa. Nie reaguje nawet na próbę zmiany statusu (ta ikonka na dole listy kontaktów). Jaśniej ciężko opisać tutaj na forum. Poza tym, bez urazy, odsyłam do słownika w celu wyjaśnienia słowa "niby"...

#6 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2013.10.22, 17:49

u mnie na Windows 8.1 ( AQQ x64) nawet nie idzie instalacja wtyczki , AQQ zawiesza się :(

Spoiler

#7 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2013.10.22, 19:32

Na AQQ x64 wszystko się wiesza. Spróbuj ręcznie zainstalować wtyczkę.

#8 liko

liko

Początkujący

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 2013.11.11, 17:04

Ten sam problem....Mam nadzieje, że szybko naprawią ten problem... Narazie trzeba zainstalowac ten bloatwareowy, kradnacy dane shait...

#9 sebh92

sebh92

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.11.19, 10:28

Wiadomo kiedy wtyczka będzie współpracować z W8.1?

#10 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.11.21, 16:58

Ktoś gdzieś wspominał że SkypeKit nie będzie już rozwijany/wspierany więc chyba na to się nie doczekacie.

#11 sebh92

sebh92

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2013.11.21, 18:36

Trochę szkoda, bo dzięki temu miałem wszystkie kontakty w jednym miejscu. Trzeba będzie to badziewie od M$ zainstalować.

#12 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.11.21, 18:46

czekaj co powie Pol na ten temat bo ja tak na prawdę w sprawie skype nic nie wiem. 

#13 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2013.11.21, 21:02

z tego co kojarzę trillian też używa skypekita i po paru większych przeróbkach im się udało, ale nie wszystkim działa. Ale raczej do zmian trzeba by zaprząc OC.

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#14 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2013.11.22, 14:19

A więc tym bardziej o tych zmianach można zapomnieć :P

#15 Pol

Pol

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 380 postów

Napisano 2013.11.23, 18:08

I appreciate its not an answer but I can confirm we have been able to duplicate it. I have escalated this to the product manager to see if we can patch the 4.5 release of SkypeKit to work with 8.1.

I feel I need to manage expectations here though, it doesn't look like the fix is a simple matter and so it maybe that we are unable to make SkypeKit work with windows 8.1. I will communicate updates as it becomes available.

Tyle wiadomo na ten temat :P

• Deadmaster lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows, 8.1, skype, problem, połączeniem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych