Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie mogę usunąć kontaktu gg

kontakty gg usuwanie kontaktu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snusmumriken90

Snusmumriken90

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.10.24, 17:10

Witam,

Mam taki, wydaje się, nietypowy problem, bo nie udało mi się wyszukać niczego podobnego.

Nie mogę usunąć żadnego kontaktu z listy. Moimi jedynymi kontami w AQQ są chat facebooka (z którego nie ma możliwości usuwania kontaktów) oraz plugin gg. Nie wiem zatem, czy problem dotyczy tylko pluginu, czy ogólnie komunikatora.

Problem wygląda następująco. Obojętnie, czy zaznaczę kontakt i nacisnę delete, czy kliknę na kontakt prawym klawiszem myszy i wybiorę pozycję 'usuń', nic się nie dzieje. Nie ma nawet żadnego okna dialogowego z potwierdzeniem.

Restartowałem komunikator, jakby co. Próbowałem ręcznie usunąć plik kontaktu z lokacji 

C:\Users\...\WapSter\AQQ Folder\Profiles\...\Plugins\GG Net\*numer_gg*\Contacts

jednak po restarcie komunikatora, ten nadal jest na liśce.

Dawno nikogo nie usuwałem z listy, więc nie wiem od kiedy problem występuje.

Wersja AQQ: 2.4.6.10 Prime

Windows 7 SP1

IE wersja 8.0.7601.17514

Jakieś sugestie?

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.10.24, 17:20

Ło jejku, zaaktualuzuj IE do wersji 10 i sprawdź ponownie.

#3 Snusmumriken90

Snusmumriken90

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.10.24, 17:56

Specjalnie downgrade'owałem IE do 8-ki, bo używam skórki sense glass. No ale... spróbuję. Jelsi nikt nie ma innych pomysłów

#4 Antenelles

Antenelles

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.11.02, 17:31

Również mam problem ... taki sam. Nie idzie usunać kontaktów z listy, przeglądarka najnowsza aktualizowana.

#5 Antenelles

Antenelles

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.11.08, 21:21

up

#6 Snusmumriken90

Snusmumriken90

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2013.11.17, 23:47

Dziwna sprawa. Kontaktów wciąż nie mogę usuwać. Ani na aktualnym, ani na nowym kompie z nowym systemem z zainstalowanym windowsem 8.1 x64, ani też na (uwaga) komputerze znajomego, który również ma AQQ i któremu usuwanie kontaktów działa normalnie. Założyłem u niego po prostu nowe konto, zalogowałem się tam domyślnie facebookiem (jak na poprzednich dwóch kompach) i dodałem swoje konto gg. Usuwanie nie działa.

Podejrzewam zatem, że jeśli nie ma żadnej blokady usuwania na sam numer gg, to może nie da się usuwać kontaktów mając główne konto facebook. A że wpadłem na to pisząc tego posta ^^, to później założę jakieś nowe konto w innej usłudze i zedytuję posta. Dziś jednak to nie nastąpi. Więc może wypowie się ktoś, kto ma główne konto logowane do facebook, czy usuwanie w gg mu działa lub nie?

#7 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.11.18, 00:55

Yhm wydało mi się, że problem z głównym kontem FB został już usunięty - pisałem już o tym na bugliście. Odświeżę zgłoszenie, może poprawka szybko się pojawi.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kontakty, gg, usuwanie kontaktu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych