Skocz do zawartości

Zdjęcie

[tracker] Możliwość zmiany przycisków menu okna rozmowy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Możliwość zmiany przycisków menu okna rozmowy (19 użytkowników oddało głos)

Czy popierasz wprowadzenie takiej opcji?

1. Głosowano Tak (12 głosów [63.16%])

Procent z głosów: 63.16%

2. Nie (3 głosów [15.79%])

Procent z głosów: 15.79%

3. Nie mam zdania (4 głosów [21.05%])

Procent z głosów: 21.05%

Głosuj

#1 bartek-525

bartek-525

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 273 postów

Napisano 2008.12.01, 12:24

Realizacja tego zajęłaby na pewno trochę czasu, ale wydaje mi się, że sprawa jest warta uwagi. Chodzi o to, aby użytkownik mógł dowolnie ustawiać sobie przyciski w menu okna rozmowy, coś jak edycja paska narzędzi w Operze, bardzo przydatna funkcja. Rozwiązałoby to problem dodawania nowych przycisków i funkcji, co powodowało znaczne rozbudowanie paska. Jeśli każdy mógłby go konfigurować dowolnie, to usunąłby przyciski z których nie korzysta i byłoby po problemie.

#2 BangMan

BangMan

Adept

• Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 2008.12.01, 19:03

Będę się z tym powtarzał, ale - można wtyczką. :P

Proszę o aktualizację SDK:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Proszę o aktualizację SDK proszę o aktualizację SDK proszę o aktualizację SDK? Proszę o aktualizację SDK Proszę o aktualizację SDK!
---
Proszę o aktualizację SDK?

#3 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.12.01, 19:12

Za wzór postawiłbym tutaj możliwości, jakie w tym zakresie daje Firefox, i prostotę zastosowanego tam rozwiązania. A jeśli jeszcze skorzysta się z przeznaczonych do tego rozszerzeń, to można po prostu cuda robić. I tym sposobem z wierzchu mam dostęp tylko do tego, co mi potrzebne, a reszta pozostaje w ukryciu. Nie mówię, że tak ma być w AQQ, bo to rozwiązanie dosyć ekstremalne, ale jakiś edytorek, nawet w postaci wtyczki, nie zawadziłby.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#4 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2008.12.01, 19:32

Nie ma edytora wyglądu okna rozmowy i listy kontaktów, a tutaj taka propozycja... Zagłosuję na "Nie mam zdania", są ważniejsze rzeczy.

Tu byłem.

#5 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.12.01, 20:09

można wtyczką. :P

hmm no to liczymy na Ciebie, ze ją napiszesz ;) Mała rzecz a bardzo ucieszy :) Bo np wywalił bym sobie z okna z miłą chęcią 'zablokuj' :P

VPN@ Jeżeli takie coś można zrobić przez wtykę to nie ma co narzekać, że są ważniejsze sprawy. Ale fakt - jeżeli taka funkcja miała by być w samym AQQ to lepiej by było się zająć np edytorem WYSCIG dla okna rozmowy i listy kontaktów.

#6 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.09, 01:10

Propozycja na trackerze. LINK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych