Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Penumbra 2.5.0.20

• Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#21 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.01.16, 20:45

To do kwietnia jest 15 dni? ;)

• Beherit i Eleks lubią to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#22 Patt MelodyZ

Patt MelodyZ

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów
  • MiejscowośćŁowicz

Napisano 2014.01.16, 20:48

Witam. Zadam tutaj to pytanie, ponieważ problem (a raczej niedogodność) pojawiła się u mnie po instalacji pierw ostatniej bety a teraz wersji stabilnej AQQ. Otóż wcześniej po kliknięciu w tray'u na ikonkę komunikatora lista kontaktów wyświetlała mi się od razu, bez żadnych animacji, a teraz, się tak 'wysuwa', jakoś mnie to razi w oczy a nie mogę w opcjach znaleźć możliwości wyłączenia tych animacji. Mógłby mi ktoś pomóc, gdzie mogę ten bajer wyłączyć ?

Dodam, że używam skórki Black Magic.

Z góry dziękuję :)

Użytkownik Patt MelodyZ edytował ten post 2014.01.16, 20:56

"Black Magic" rulez ! :D

#23 Pol

Pol

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 380 postów

Napisano 2014.01.16, 21:16

To do kwietnia jest 15 dni? ;)

Do 30 dni ekstra od założenia konta administracyjnego dodawana jest zakupiona ilość.

#24 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.16, 21:19

@Patt - Ustwaienia -> Kompozycje wizualne -> Dostosuj wygląd -> Odznacz "Rozszerzone efekty wizualne".

@Mav - Pol dobrze mnie zrozumiał w tej kwestii :) 30 dni ekstra stanowi bufor zanim zacznie spadać zakupiona wartość.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#25 Pol

Pol

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 380 postów

Napisano 2014.01.16, 21:28

A teraz pytanie, co się stanie gdy trial wygaśnie a ja założę nowe konto administratorskie?

#26 Shiny

Shiny

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2014.01.16, 21:31

Oconnelu, a planujesz też zrobienie zamiast triala AQQ płatnego co miesiąc/12 miesięcy, wersję, za którą płaci się tylko raz i ma licencję dożywotnią?

Thug 4 Life

#27 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.01.16, 21:34

Nie ogarniam nadal, to teraz jak mi zejdzie ilość subskrypcji do 0 to nie będę musiał płacić i wszystko będzie działać i dopiero w kwietniu nagle przestanie? Moje pytanie bierze się z tego, że niby pozostało mi jeszcze 19 dni...

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.01.16, 21:35

#28 dbgr

dbgr

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.01.16, 21:42

A teraz pytanie, co się stanie gdy trial wygaśnie a ja założę nowe konto administratorskie?

Też mnie to zastanawia... Jednak ja osobiście mimo wielu testów wielu komunikatorów najzwyczajniej nie widzę nic co by widziało ogon AQQ w tej sztafecie. Osobiście liczyłem po cichu na inne rozwiązanie ale jako programista rozumiem, że z tego żyjemy i za darmo się po prostu nie da...

#29 pakeroso

pakeroso

Bywalec

• Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 2014.01.16, 22:36

jako programista rozumiem, że z tego żyjemy i za darmo się po prostu nie da...

a ja widzę światełko w tunelu - znajdź na forum 4 osoby, zrzućcie się po 4 zł i rok z bani :E

4 zł to jak za darmo, problem tylko w tym, żeby kogoś uczciwego znaleźć, kto nie poda hasła dalej.

Użytkownik pakeroso edytował ten post 2014.01.16, 22:36

Dołączona grafika

#30 lesiu

lesiu

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2014.01.16, 22:42

Witam

Mam takie pytanie czy zmiana ip powoduje wzrost limitu urządzeń?

• MacGregor lubi to

#31 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.01.16, 22:44

Zmiana adresu IP nie ma wpływu na ilość limitu - sprawdzane jest jedynie ID urządzenia.

#32 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.16, 22:47

@Pol - założenie nowego konta jest możliwe, ale takie konto startuje z liczbą dni ustawioną na zerze. Zatem od razu poprosi o doładowanie konta.

@Shiny - aby to miało sens, musiała by taka licencja być droższa i to sporo od 20zł. A nie sądzę aby ktoś chciał się na to pokusić. Ale może się mylę ;)

@Beherit - zjedzie do zera i nic się nie stanie. Ponieważ obowiązuje okres ochronny, darmowy do 1 kwietnia :) 1 kwietnia dostaniesz jeszcze 3 dni ekstra.

@lesiu - Nie.

#33 lesiu

lesiu

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2014.01.16, 22:51

To trochę nie bardzo rozumiem dlaczego zmienił mi się limit. Nie podawałem nikomu hasła a nie sadzę aby ktoś złamał 16 znakowe hasło plus podał odpowiedniego maila.

#34 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.16, 22:53

Nie przejmował bym się tym zbytnio. Przy rejestracji mogło przypadkiem nabić Cię dwa razy. Zauważyłem taki problem (jest rzadki) na niektórych systemach. Jutro o tej porze powinno wrócić do normy i pula powinna spaść.

#35 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.01.16, 23:01

Wychodzi na to, że najwięcej zyska nowy użytkownik, pobierając triala w kwietniu i płacąc od maja - wszyscy betatesterzy opłacający wcześniej, są jak klienci sieci komórkowych - im większy staż, tym słabsza oferta :)

#36 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.16, 23:04

Mav, podejdź do tego inaczej. Zobacz ile lat korzystasz z AQQ za darmo, a ten nowy użytkownik w kwietniu nie widział AQQ jeszcze na oczy :) Kto tutaj jest zatem do tyłu? :D

#37 bakuj

bakuj

Bywalec

• Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 2014.01.16, 23:24

Szkoda tylko, że nie było żadnej informacji o tym, że aktualizacja uniemożliwi dostęp do komunikatora bez zakładania dodatkowych nikomu nie potrzebnych kont. Teraz trzeba się bawić w odinstalowanie "nowej" wersji i instalowanie starej.

#38 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.01.16, 23:25

Biznes is biznes okonelu - jak mnie orendż wydyndało, poszedłem bez żalu do Plaja :) moim zdaniem powinieneś troszkę zrewidować swoje plany, albo przynajmniej dobrym stażystom i bywalcom forum dodać bonus :E . Jak na razie skupiłeś się prawie wyłącznie na dodaniu płatności a cała reszta póki co jest marginesem. Jakieś lojalki miały być ale póki co - cicho sza....

Oczywiście rozumiem, że cała migracja i płatności są teraz ważne.

Poza tym informacja o "topieniu" kasy przed kwietniem powinna być wielka jak słoń obok informacji o płatnościach :) tak z grzeczności i uczciwości wobec klientów. Albo chociaż "gwiazdka z przypisem". Obecnie żerujesz :)

Użytkownik mav edytował ten post 2014.01.16, 23:27

#39 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.16, 23:29

@Bakuj - http://forum.aqq.eu/...-26#entry123912

@Mav - do kwietnia jeszcze sporo czasu i obowiązuje okres darmowy. Obiecałem, że najbardziej zasłużone osoby na forum dostaną gratisy (doładowania za friko) i tak też się stanie. Zostawiam to jednak na potem. Na razie jak widzisz jest młyn z migracją i tłumaczeniem wszystkim co jest grane. Nie bardzo jest teraz na to czas. W chwili obecnej zdążyłem taki gratis rzucić Wareczkowi, natomiast jest jeszcze masa innych osób którym trzeba takie gratisy wręczyć. Nie wiem jeszcze jakie kryteria w tym celu przyjąć. Zobaczymy. Macie pomysły to rzucajcie :)

• Wareczek i Deadmaster lubią to

#40 bakuj

bakuj

Bywalec

• Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 2014.01.16, 23:37

@Oconnel - przed aktualizacją nie było żadnej informacji. Zamiast rozsyłać kody do darmowych tapet z których nikt normalny nie korzysta bo nie jest idiotą, można było wysłać wiadomość, że niedługo zakończy działanie serwer i że nowa aktualizacja wiąże się z takimi a nie innymi zmianami. A tak to dopiero po fakcie i aktualizacji dowiadujemy się, że coś nie gra i ktoś chce dostęp do naszej poczty i każe tworzyć kolejne konta mimo że już je kiedyś tworzyliśmy.

Użytkownik bakuj edytował ten post 2014.01.16, 23:37

• Alterego lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych