Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ Penumbra 2.5.0.20


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#41 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.16, 23:39

Nie bardzo wiem o czym piszesz. Zakładałeś konto administracyjne, a nie konto Jabberowe. Nikt też nie prosi Cię o hasło do Twojej poczty, wręcz przeciwnie tooltip mówił aby wybrać hasło którego nigdzie indziej nie używasz. Kłania się nie czytanie formularzy które się wypełnia ;)

 

EDIT:

Informacja lecąca przez serwer Jabbera o zamknięciu serwera pojawi się na przełomie lutego i marca - nie wcześniej.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#42 Gość_bakuj_*

Gość_bakuj_*
  • Gość

Napisano 2014.01.16, 23:56

No właśnie chodzi o to, że zakładało się konto aqq.eu jabberowe, na którym już był staż, kontakty, [*ciach*] muje dzikie węże.

Robię aktualizację i bach - "załóż kolejne konto, bo nagle potrzeba 2 kont do poprawnego działania". Dopisz jeszcze adnotację "nie wyślemy spamu chyba, że skończy się kasa na serwer i sprzedamy bazę innej firmie która już nie będzie mieć oporów".

 

Nie dzięki, wolę jednak pozostać przy starej opcji dopóki się da. A potem przenieść się na Hangout-a, a z Facebooka korzystać przez WWW.


Użytkownik wu112 edytował ten post 2014.01.17, 11:06
Wulgaryzm


#43 szaary

szaary

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2014.01.16, 23:56

założyłem konto na forum tylko po to, żeby się pożegnać. niestety taka forma jak płacenie za komunikator mi kompletnie nie odpowiada, wolałem reklamy ale chyba drogi właścicielu wolisz większą gotówkę. wątpię żeby AQQ na tym skorzystało biorąc pod uwagę, że ten komunikator nie jest jakoś szczególnie popularny i nie ma monopolu, teraz większość osób rozmawia na facebooku albo jeszcze nawet na gg, a i smsy kosztują dzisiaj grosze... reklamy w komunikatorze mi jak najbardziej odpowiadają i powinna zostać możliwość wyboru albo płacę i mam bez reklam albo nie płacę i mam reklamy tak jak to działa w aplikacjach płatnych i darmowych w sklepie google play. częściej używam aplikacji GG w telefonie bo często jestem po za domem i aplikacja jest bez reklam i darmowa, a AQQ używam ekhm przepraszam używałem dwa lub trzy razy w miesiącu więc mam płacić za coś z czego praktycznie nie korzystam? raczej nie... 



#44 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2014.01.17, 00:19

Przy próbie aktualizacji:

"Część danych nie mogła zostać pobrana. Proces aktualizacji został zaniechany"

Czasami miewałem takie sytuacje, ale zazwyczaj po restarcie AQQ aktualizacja przebiegała już poprawnie. A teraz restartuję, restartuję i dalej takie coś... Idę spać. Jutro spróbuję zaktualizować. Może coś "mu" się odmieni :D


6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#45 abmd73

abmd73

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.01.17, 09:33

witam, sms wapster nadal nie działa, odinstalowałem, zainstalowałem i teraz ogóle nie mam tej opcji.



#46 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.17, 09:50

Opcja została wycofana ze względu na zamknięcie serwera AQQ.eu. Serwer ten obsługiwał dotychczas tą bramkę SMS.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#47 Shiny

Shiny

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2014.01.17, 11:13

Oconnelu, ja bym z chęcią zakupił taką wersję z dożywotnią licencją, bo takie coroczne płacenie 20 zł mnie denerwuje. Tylko że wtedy cena musiałaby być też odpowiednia, a jeśli dobrze myślę, to jakieś 2000 zł za 100 lat by wyszło. xD

Użytkownik Shiny edytował ten post 2014.01.17, 11:14

Thug 4 Life


#48 ss9227

ss9227

    Weteran

  • Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2014.01.17, 11:43

W porównaniu do sterty comiesięcznych rachunków, 20 zł rocznie i tak wypada bardzo dogodnie :)



#49 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.17, 12:16

Cóż, muszę się zgodzić. Opłata roczna jest korzystniejsza bo są w nią wliczone 2 miesiące za darmo.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#50 Nizki

Nizki

    Początkujący

  • Przyjaciel
  • 3 postów

Napisano 2014.01.17, 12:41

A czy jacyś starzy przyjaciele i użytkownicy AQQ mogą liczyć na ulgi lub brak opłat ? :D


Użytkownik Nizki edytował ten post 2014.01.17, 12:43


#51 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.17, 13:00

Tak. Jak tylko ustalimy kto będzie objęty darmowymi kodami. Bo nie mam pojęcia jak to zrobić aby reszta osób nie poczuła się tym dotknięta.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#52 14tomek

14tomek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.01.17, 14:04

Wiem, że to mój pierwszy post na tym forum i to co napiszę zapewne przejdzie bez większego echa, ale chciałbym zapytać o co chodzi ze stażem użytkownika? Używam AQQ od ok. 4 lat, staż był tam na którymś już poziomie, miejsce w rankingu też wysoko a dzisiaj zaczęło mi liczyć od 0. Chciałbym zapytać czy faktycznie to zostanie poprawione (jest napisane, że wróci po 1 lutego, ponieważ nastąpi migracja na nowy serwer).

I drugie moje pytanie - czy ludzi objętych darmowymi kontami będziecie brać raczej z forum czy według stażu?



#53 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.17, 14:11

O staż się nie martw. Po 1 lutym pojawi się migrator. W trakcie migracji na inny serwer Twoje punkty zostaną przeniesione na konto administracyjne i je odzyskasz. Co do drugiego pytania - w tej chwili jeszcze nic na ten temat powiedzieć nie mogę. Raczej darmowe kody polecą do osób które jakoś się przysłużyły AQQ. Dla osób z wysokim stażem na pewno też coś przygotujemy, ale w tej chwili nic więcej nie da się na ten temat powiedzieć.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#54 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.01.17, 14:24

A co się stanie, jeśli jeszcze w tej chwili nie chcę migrować i poczekać z tym do np. maja/czerwca? Zakładając nawet zupełnie ręczne przenoszenie kontaktów? Domyślam się, że kiedy serwer aqq zostanie wyłączony, wsyzstkie informacje o stażu tych, którzy się nie przenieśli, zostaną skasowane. Czyli np. zakładając, że pod koniec marca założę tylko konto administratorskie, bez chęci przenoszenia kontaktów?


JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#55 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.17, 14:36

Jak się nie przeniesiesz ze stażem do kwietnia to przepada.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#56 Semtex

Semtex

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2014.01.17, 14:45

Ja bym jednak nalegał na przspieszenie prac dla płatności PayPal ;)



#57 Usiek

Usiek

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 2014.01.17, 14:46

Ja jestem wstanie zapłacić 20zł / rok. Rozumiem, że po 1 kwietnia wtyczka GG nadal będzie? Bo tylko do tego AQQ używam.



#58 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2014.01.17, 14:50

Oczywiście, wtyczka GG będzie dalej działać. :D Co do stażu, co z ludźmi, którzy już ręcznie przenieśli się na inny serwer, ale wciąż mają konto na aqq.eu podpięte do AQQ? Czy dla takich ludzi AQQ przeniesie staż bez powtarzania migracji?

Użytkownik Dejvus edytował ten post 2014.01.17, 14:52


#59 ss9227

ss9227

    Weteran

  • Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2014.01.17, 14:54

Co zrobi "drugie" AQQ, kiedy w "pierwszym" zmienię hasło administratora?



#60 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.01.17, 15:05

SILENT UPDATE

 

Niestety muszę wydać SU. Twitter dzisiaj w nocy postanowił wyłączyć dotychczasowy niechroniony tryb autoryzacji (bez SSL) przez co obsługa Twittera aktualnie nie działa. SU poprawia ten problem. Aczkolwiek jest on na tyle poważny, że zamierzam wydać kolejną wersję stabilną i to bardzo szybko z dodatkowymi drobnymi poprawkami. Zapewne w poniedziałek lub wtorek.

 

@ss9227 - Nic. Poprosi o aktualizacje danych konta administracyjnego na urządzeniu które o wprowadzonych zmianach nic nie wie.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych