Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam wszystkich bywalców #Grafik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 reggevinci

reggevinci

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2014.01.21, 09:24

Hej,

z aqq korzystam już od dawna, konto na forum też jakieś miałem, ale założyłem nowe, z aktualnym nickiem, bo tamtego i tak pewnie nikt nigdzie tu nie widział. :)

Tak więc witam wszystkich!

Swoją drogą, #Grafik w tytule dodałem nie bez kozery. Z chęcią doradzę, czasem pomogę - czy to przy skórkach czy czymś innym. Oczywiście dysponuje ograniczoną ilością czasu i mam swoje dość wyraźnie określone preferencje... ;) Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda stuff, który robię to w podpisie mam link do mojego tumblra (My stuff). Ostrzegam tylko, że nie jest najbardziej aktualny, ani też nie wrzucam tam na ten moment wszystkiego.

Na bazgroły ołówkiem nie zwracajcie uwagi. ;)

Poozdro

#2 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.21, 09:37

Witamy na forum! Dobry grafik zawsze jest bardzo mile widziany :) Niewiele jest ich w aktywnej społeczności AQQ 

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#3 reggevinci

reggevinci

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2014.01.21, 09:51

Pierwsza odpowiedź i to od samego twórcy, niezmiernie mi miło :)

Gdyby nadarzyła się jakaś okazja - chętnie podejmę się również pomocy w kwestiach związanych z designem również przy samym komunikatorze ;) 

#4 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.21, 10:12

Uważaj, bo nie omieszkam wykorzystać Twoje umiejętności gdy zajdzie potrzeba ;) W chwili obecnej nie ma jednak nic pilnego do tworzenia. Aczkolwiek możesz zajrzeć do tego tematu, może Cię zainteresuje: http://forum.aqq.eu/...12155-logo-aqq/

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#5 reggevinci

reggevinci

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2014.01.21, 10:21

Dzięki za namiar, dodam tam coś od siebie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych