Skocz do zawartości


Zdjęcie

[odrzucono] Podział listy kontaktów na zakładki wg. sieci

zakładki lista kontakty główne okno

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zakładki sieci w oknie głównym (4 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz, aby kontakty były podzielone na zakładki według sieci, z jakiej pochodzą

  1. tak (2 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. nie (1 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  3. nie mam zdania (1 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

Głosuj

#1 gnomiuszka

gnomiuszka

    Adept

  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2014.01.26, 13:17

Fakt, że w jednym profilu aqq można mieć wiele kont o różnych domenach sprawia pewien problem z przewijaniem długich list kontaktów. Na przykład ja mam pod aqq podłączone gg, jabber, fb, google talk i dla każdej sieci jest długa lista kontaktów. I teraz żeby przejść do kontaktów z fb, muszę przewinąć całą listę jabbera. Mam zatem propozycję, aby w głównym oknie aqq pod paskiem program, kontakty, pomoc, umieścić pasek zakładek, który filtrowałby zawartość listy kontaktów. Wyglądałoby to trochę jak pasek kart w przeglądarce internetowej. Z resztą, centrum powiadomień ma rozwijaną listę z której mogę sobie filtrować powiadomienia w zależności od sieci. Mogę więc wyświetlić powiadomienia tylko z fb, albo tylko z youtube. Chciałbym, żeby było coś podobnego z listą kontaktów. 



#2 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2014.01.26, 14:03

Też chciałbym aby był jakiś bardziej czytelny sposób podziału tych sieci, dzięki któremu moglibyśmy przechodzić do odpowiednich grup. Ale czy akurat w taki sposób? Nie jestem przekonany.



#3 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.01.26, 14:17

No przecież Oconnel pracuje nad tym, aby konta były na jednej liście i można było wszystko mieszać...
  • Deadmaster i Maly^ lubią to

#4 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2014.01.26, 16:23

Beherit, mi osobiście nie chodzi o mieszanie kontaktów (czyli kontakt "A" z naszego konta "1" razem w grupie z kontaktem "B" z naszego konta "2") tylko o możliwość szybszego i łatwiejszego przeskakiwania między grupami.



#5 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2014.01.26, 16:38

Było  :locked:


Propozycja odrzucona

#6 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2014.01.26, 16:43

Tylko dziwne, że link z tamtego tematu nie prowadzi do tematu na Trackerze. Niby jest przeniesiony, a jakby go nie było. Pewnie dlatego nie mogłem go znaleźć. Trzeba pogadać z Wareczkiem czy da się to sprawdzić.


WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zakładki, lista, kontakty, główne okno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych