Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ - kilka pytań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kolwer

Kolwer

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2014.01.28, 19:45

Jestem stosunkowo "młodym" użytkownikiem AQQ dlatego mam kilka pytań odnośnie tego komunikatora. Zdaje sobie sprawę, że niedługo będzie on płatny, jednak jestem w stanie za niego zapłacić te nieduże pieniądze. Tylko brakuje mi pewnych funkcji w AQQ. Zacznę może od braku obsługi steam. Myślę że jest to na tyle już popularna platforma, że można było by w końcu dodać jej obsługę w AQQ (nie ukrywam że byłbym z tego powodu bardzo zadowolony). Kolejną rzeczą której mi brakuje jest możliwość sprawdzenia czy dana osoba ma nas liście kontaktów, czy też nie. Brakuje mi także wyświetlania obok listy kontaktów czy dana osoba korzysta np. z GG w telefonie czy też na komputerze w formie np. obrazka obok kontaktu (dla wielu pewnie ta funkcja będzie nie przydatna, jednak dla mnie wręcz przeciwnie). Chętnie zobaczyłbym także możliwość zabezpieczenia archiwum na hasło. Również brakuje mi tzw. "archiwum online" (coś takiego jak jest w GG). Po za tym nie mam żadnych zastrzeżeń co do AQQ. Będę zadowolony jak choć część z tych moich "propozycji" zostanie wprowadzona. :)

PS. 

Czy istnieje możliwość zmiany nazwy wcześniej utworzonego konta jabber?

Użytkownik Kolwer edytował ten post 2014.01.28, 20:02

#2 Pol

Pol

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 380 postów

Napisano 2014.01.28, 20:32

braku obsługi steam

Była już taka propozycja. Poza tym Steam jest zbyt rozbudową platformą bez publicznego API pozwalającego na korzystanie z czatu żeby ją ot tak wprowadzić do AQQ.

czy dana osoba ma nas liście kontaktów

Ktoś już o tym wspominał

wyświetlania obok listy kontaktów czy dana osoba korzysta np. z GG w telefonie czy też na komputerze (dla wielu pewnie ta funkcja będzie nie przydatna, jednak dla mnie wręcz przeciwnie)

Zapraszam do działu propozycje.

zobaczyłbym także możliwość zabezpieczenia archiwum na hasło. "archiwum online"

History lock

Użytkownik Pol edytował ten post 2014.01.28, 20:35

• Deadmaster lubi to

#3 PAKuS

PAKuS

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2020.01.03, 20:48

Siemka mam taki problem a nieznalazłem specjalnego działu   AQQ nie poże się połaczyć z serwerem.

#4 Matrix

Matrix

Adept

• Pomocnik
  • 366 postów

Napisano 2020.01.06, 22:40

Aqq umarło autor rzadko wydaję nowe wersję, a tym samym poprawia błędy.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg

#5 dinn

dinn

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2020.02.19, 20:30

to widać bo ostatnio zaczęło szwankować połączenie gg na aqq. Zrywa co parę sekund, muszę na chwilę odpalić oryginalnego klienta i potem wszystko wraca do normy.

#6 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 2020.02.22, 09:38

Dinn to jest problem związany z botem PrzypominajkaGG. Jak wysyła Ci wiadomość z okazji walentynek, dnia tego, dnia tamtego to się AQQ dławi - pewnie problem z tym, że wykorzystuje jakiś stały protokół GG, który pewnie w połowie już jest nieaktualny... (jak otwierasz klienta na www to automatycznie odbiera Ci tą wiadomość i problem znika...)

Użytkownik Eleks edytował ten post 2020.02.22, 09:38

#7 dinn

dinn

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2020.02.22, 23:10

no, zgadza się w aqq mam zablokowaną przypominajkę. Co nie zmienia faktu, że to aqq się dławi ;) Wolałbym by się nie dławiło, zaczęło mnie to irytować coraz bardziej i zacząłem rozważać inny komunikator.

#8 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2020.02.23, 22:32

Ale czego Wy oczekujecie? AQQ praktycznie nei jest już rozwijane.

• Beherit lubi to

#9 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 2020.02.24, 23:49

Nikt nie napisał, że ma jakieś oczekiwania. Tylko informujemy się o błędach, które pozostaną z nami do końca :D

#10 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2020.03.01, 16:19

Dajcie sobie spokój z tym trupem i przejdźcie na Gajim lub inny komunikator, który jest nadal rozwijany.

#11 Matrix

Matrix

Adept

• Pomocnik
  • 366 postów

Napisano 2020.03.09, 23:40

Ja już dawno to zrobiłem

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg

#12 dinn

dinn

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2020.03.22, 12:14

dobrze wiedzieć, że twórca ma użytkowników w 4 literach.

#13 oskar0181

oskar0181

Początkujący

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2020.03.24, 19:15

Dajcie sobie spokój z tym trupem i przejdźcie na Gajim lub inny komunikator, który jest nadal rozwijany.

Gajim jest super, lekki i przyjemny dla oka. Jedyne czego mi brakuje, aby się na niego przesiąść to przesyłanie screenów bezpośrednio w okienku (CTRL+V). W sumie to jest jedyna funkcja dla, której wciąż siedzę na AQQ. Oczywiście możliwość przeglądania tego później w archiwum też musi być dostępne. Z kilkoma firmami (osobami w tych firmach) z tego jedynego powodu utknęliśmy na AQQ.

Kilka fajnych filmów o Audi A8 i Peugeot 407, zmontoanych przez jednego z naszych wtyczkopisarzy :)

https://www.youtube....h9wgWspw/videos

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych