Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wtyczka wyświetlająca ilość wysłananych wiadomości itp.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy korzystałbyś z tej wtyczki? (2 użytkowników oddało głos)

Jesteś za napisaniem tej wtyczki?

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Nie (2 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Kolwer

Kolwer

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2014.01.30, 14:03

Czy jest możliwość wprowadzenia do AQQ wtyczki wyświetlającej ilość wysłanych/odebranych wiadomości z danym kontaktem. Można było by też dodać ilość znaków w tych wiadomościach, oraz kiedy dana osoba była ostatnio dostępna. Wtyczka ta mogłaby też wyświetlać adres IP naszych znajomych. Ta wtyczka znana jest mi z konkurencyjnego komunikatora, a niestety nie ma jej w AQQ. Co o tym sądzicie?

Użytkownik wu112 edytował ten post 2014.01.30, 14:24

#2 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.30, 14:26

Taka wtyczka nie jest potrzebna. Otwórz dowolne okno rozmowy i w polu edycji wiadomości (nie wpisuj nic) kliknij strzałkę w dół. Pojawi się Centrum akcji z listą kontaktów, kliknij PPM na tej liście i wybierz opcje "Ulubione". To tyle.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#3 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.01.30, 14:44

@Oconnel ale gdzie sięten licznik wyświetla potem dla takich ulubionych kontaktów? :P
Ok mam ale ten licznik coś nie działa - dla Deadmastera z którym codziennie piszę pokazuje raptem 42 wiadomości.
  • Deadmaster lubi to

#4 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.30, 15:17

Może z jakiegoś powodu zaczęło naliczać od nowa? (usunięta wizytówka?) wyślij kilka wiadomości i sprawdź czy ilość się zwiększa.

#5 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.01.30, 15:18

Faktycznie dodałem kontakt na nowo, może dodaj jakieś magiczne przeliczanie?

#6 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.01.30, 15:23

Aktualnie jest już wprowadzona zmiana (ale chyba nie w tej wersji co masz, sorry wersję AQQ zlewają mi się w umyślę) która przy usuwaniu kontaktu pozostawia na zapas wizytówkę. Co prawda w innym celu (chodzi o zachowanie nazw kontaktów spoza listy w archiwum) ale i w tym wypadku powinno to pomóc.

• Deadmaster lubi to

#7 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.01.30, 15:29

Inaczej, zmieniłem JID kontaktu dodając go do listy i usuwając stary oraz zmieniając nazwę archiwum - dodaj w archiwum jakaś funkcję, która przy np. kompaktowaniu zlicza te rozmowy na nowo ;)
  • ss9227 lubi to

#8 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.01.30, 17:05

Otwórz dowolne okno rozmowy i w polu edycji wiadomości (nie wpisuj nic) kliknij strzałkę w dół. Pojawi się Centrum akcji z listą kontaktów, kliknij PPM na tej liście i wybierz opcje "Ulubione". To tyle.

To tam jest sortowanie?  :o Człowiek się całe życie uczy. Co do licznika rozmów to jest to zapisane w pliku INI kontaktu i w sumie zawsze się zastanawiałem po co, a tu taka niespodzianka :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych