Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tworzenie kompozycji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
712 odpowiedzi w tym temacie

#701 andrzejjajko

andrzejjajko

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
  • MiejscowośćNawsie

Napisano 2013.10.04, 17:03

ja używam skórki gg 11 uważam że ona jest taka najbardziej przypominajaca gg 

#702 absurdalna

absurdalna

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2013.11.29, 22:26

cześć, będę wdzięczna za pomoc. Można się śmiać ale od kiedy korzystam z AQQ uznaję tylko jedną skórkę. No name Kornika. Otóż troszkę się zestarzała i o ile odpalić na obecnej wersji komunikatora się ją da to jest w okół programu systemowa ramka, która w starszych wersjach znikała. Prócz tego wszystko działa więc może ktoś wie i może jest to jakaś mała pierdółka, którą możnaby zmienić by tej ramki nie było?

Podaje co i jak:

skórka:

http://aqq.bajo.pl/download,plik,3596,no,name.html

tak wygląda na starej wersji komunikatora:\

3596.png

Tak wygląda obecnie na najnowszej wersji: (chodzi o ramkę w okłół) majstrowanie przy efektach wizualnych nie przyniosło rezultatu, chyba, że jakąś opcje pomijam:

7zat.png

WIęc chodzi o zlikwidowanie tej ramki. Ktoś coś wie?

#703 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2013.11.29, 22:50

Kompozycja jest przestarzała i nie zawiera pliku Skin.asz, który właśnie odpowiada za te "ramki". Temat był wielokrotnie poruszany na forum :)

Użytkownik moose edytował ten post 2013.11.29, 22:51

• absurdalna lubi to

#704 absurdalna

absurdalna

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2013.11.29, 23:12

To miałam przeczytać te 36 stron żeby nie zająć tych niepotrzebnych 30stu cm jakie na oko obejmuję mój post? :P Dzięki wielkie mimo wszystko. Teraz już wiem o co chodzi.

#705 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2013.11.29, 23:38

Jest takie fajne narzędzie, które się nazywa "wyszukiwarka". Zostało one stworzone po to, aby właśnie nie bawić się w archeologa tak jak chciałaś :P

Odnośnie kompozycji to nie jest to łatwa sprawa. Może i znalazł by się ktoś to by zrobił skórkę ale co z prawami autorskimi kompozycji?

#706 absurdalna

absurdalna

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2013.11.30, 00:01

Jak zwykle wszędzie tylko szukacie powodu do tego, żeby się przpy***olić, nie? Dla kogoś kto nie bawi się w tworzenie skinów ciężko taki problem nawet sprowadzić do kilku słów by móc z wyszukiwarki skorzystać. Mogłabym szukać po ''ramki'' okej, wyświetla mase rzeczy nie na temat.. i byłam pewna, że chodzi o coś więcej niż podmiane plików z innej skórki. Bo tylko to wystarczyło zrobić. Na własny użytek i własną odpowiedzialność oczywiście bo prawa autorskie itd, wiem. Także problem rozwiązany, wygląda świetnie, dzięki za pomoc i życzę powodzenia w dalszym rzyganiu jadem.. :* :)

#707 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2013.11.30, 11:00

Ktoś to chyba ma okres lub się nie wyspał :D Nikt nie rzuca jadem, na pewno nie w Twoim kierunku :P Jeżeli chodzi o kwestię praw autorskich to poruszyłem to gdyż może chciałbym taką skórkę zrobić?

#708 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2013.11.30, 13:03

Nie żartuj Beherit :D

#709 absurdalna

absurdalna

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2013.11.30, 18:22

Fajna nie? Kwintesencja prostoty.(jest też wersja milk)  Napisz do Kornika, jeśli faktycznie byś chciał. Co mi odpisał w sprawie ramki, mówiąc, że mogę to zacytować na forum:

Nie wierzę, że ktoś to jeszcze wygrzebał. ;) Ciężko trochę, bo już nawet nie używam AQQ (mało potrzebne, bo i tak wszyscy siedzą na Facebooku...), więc chęci praktycznie brak, a i czasu mało...

Jakby ktoś chciał ją przejąć i rozwijać to niech da znać na priv i jak będzie to ktoś logiczny w miarę to z chęcią oddam. :)

Użytkownik absurdalna edytował ten post 2013.11.30, 18:29

#710 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2013.12.01, 00:28

Przecież każdy może sobie edytować kompozycje na własne potrzeby i nikt nikomu nic za to nie zrobi.

#711 Luxuria

Luxuria

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.01.12, 22:21

Zakochałam się w skórce "GG12" autorstwa Jaro88PL. Miłość jednak jest nie do końca pełna, ponieważ chciałabym usunąć awatary z okienka rozmowy. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję :) 

#712 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.01.12, 23:02

Oczywiście, że mógłby :-D Wystarczy że podmienisz załączony plik w folderze kompozycji w folderze Message. Tylko pamiętaj, że po aktualizacji kompozycji awatary powrócą i ponownie będzie konieczne naniesienie zmian, konkretnie trzech:
Spoiler

Odradzam przy każdej aktualizacji tej kompozycji (a jest to wersja rozwojowa więc będą one częste) podmienianie tego pliku bo mogą zajść w nim istotne zmiany. Najlepiej ręcznie edytować ten plik tak jak napisałem wyżej. PS.: Bez awatarów jakoś tak pusto się zrobiło...

Załączone pliki

• Załączony plik  body.htm   2,52 KB   112 Ilość pobrań

#713 Luxuria

Luxuria

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.01.12, 23:26

Bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję! :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych