Skocz do zawartości

Zdjęcie

RSS w centrum powiadomień --> możliwość wyświetlenia wpisów z wybranej strony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybór stron w RSS (7 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz, aby RSS w CP miało możliwość wyświetlania wpisów tylko z wybranej danej strony?

1. Tak (5 głosów [71.43%])

Procent z głosów: 71.43%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Jest mi to całkowicie obojętne (2 głosów [28.57%])

Procent z głosów: 28.57%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 szpon

szpon

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2014.02.16, 08:35

Witam serdecznie. Niestety, ale to jak wygląda teraz RSS w Centrum powiadomień, to jest koszmar. Wszystkie źródła rzucone w jedną kupę, bez jakiejkolwiek możliwości szybkiego rozróżnienia, który skąd pochodzi. Jedyna metoda, to najechać na ikonkę danego wpisu RSS i pokazać co wyświetli. Ale jeśli ktoś ma np. ze 20 kanałów dodanych czy więcej, to nic to nie daje. Szukałbym wpisów np. z czterech danych stron, i tak przy każdym wpisie wskazywałbym ikonkę strzałką myszki. No po jakichś 10 minutach może doszedłbym do wpisów stron które szukałem.

Propozycja:
Było już proponowane pobieranie ikonki RSS do wpisu.
Jednakże mi chodzi o wybór stron z których chcemy wyświetlić wpisy RSS. Lista rozwijana mogłaby się znajdywać nad wpisami RSS. Kiedy wskazalibyśmy w CP kategorię RSS, to normalnie tak jak teraz wyświetliłyby się wpisy, tylko z dodatkową listą rozwijalną nad nimi, w której moglibyśmy wybrać wyświetlanie wpisów z danej strony. Byłaby też tam opcja w stylu "Wszystkie" jakby ktoś chciał z powrotem powrócić do przeglądania naraz wszystkich RSS.

#2 gnomiuszka

gnomiuszka

Adept

• Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2014.02.17, 13:59

Popieram :) Można to rozwiązać np. tak

81a85ee0332e911em.jpg

Spotkałem się z takim rozwiązaniem w Ivona Reader :)

#3 szpon

szpon

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2014.02.17, 20:17

Zakładki to raczej zły pomysł, bo jak ktoś ma chociaż z 15 kanałów, to multum takich zakładek będzie. I trzeba będzie sporo przewijać, żeby dostać się do konkretnej strony. Chyba lepiej lista rozwijana, tak jak teraz jest ona w centrum powiadomień dotycząca wyboru kategorii powiadomienia. Ta druga lista jak wspomniałem w 1 poście, byłaby tylko w kategorii od RSS i na liście rozwijanej byłyby dodane nasze strony + odnośnik Wszystko/Wszystkie.

To tylko pomysł, inni bardziej doświadczeni użytkownicy może ułożą to lepiej :).

#4 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.02.17, 20:40

Kiedyś złożyłem propozycję belek grup w Centrum powiadomień. Tam mamy rozwiązane kilka problemów.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych