Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 pytania dotyczące subskrypcji AQQ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.11.30, 13:52

Silver nie masz troszkę racji - po odtrąceniu podatków zostaje nam znacznie mniej :P
  • SEpuLT, Bartek Sz. i Deadmaster lubią to

#42 SEpuLT

SEpuLT

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2014.11.30, 14:10

Kolejny pan ołóweczek zagląda komuś do kieszeni i wylicza ile może zarobić... Dobija mnie to, że ludzie zamiast zająć się swoimi zarobkami i swoim podwórkiem wyliczają innych. Albo akceptujesz opłaty, albo nie. Ale biadolenie, że ktoś na tym zarobi to "dno totalne". A najlepsze, że ktoś kto nie wnosi opłaty wypowiada się o jej negatywności...


Użytkownik SEpuLT edytował ten post 2014.11.30, 14:11

  • Bartek Sz. i Deadmaster lubią to

AQQ Zawsze najnowsze
OS: Windows 8.1 Pro x64
IE: 11, domyślnie Chrome
Wtyczki: Standart


#43 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.11.30, 14:16

Ocollenowi pozostaje się tylko cieszyć, że Beherit kraka nie napisał :E


  • kr2ysiek i Deadmaster lubią to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#44 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2014.11.30, 14:19

Może kogoś urażę tym postem no ale muszę... post @Boberros to typowy przykład cebulactwa. Sry ale tak uważam. I tyle w temacie :)


  • SEpuLT, Bartek Sz. i Deadmaster lubią to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#45 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2014.11.30, 14:23

Warto też wspomnieć, że jak kto jest mega polaczkiem-cebulaczkiem, to znajdzie sobie jeszcze czterech sobie podobnych ludzi i zrzucą się po 4 zł na rok (ja piwo droższe kupuję) :P W sumie to biorąc pod uwagę mentalność tych ludzi aż dziwi fakt, że nie powstało do tej pory nic na kształt podziemnego forum, gdzie ludzie dogadywaliby się w ten sposób, tylko po to, żeby nie dać zarobić i godnie żyć...
  • Jaro88PL, SEpuLT i Bartek Sz. lubią to

#46 Boberros

Boberros

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 2014.11.30, 18:21

5000zł to mało jak dla programisty. Czyżbyś i tak zazdrościł? To nie żaden wygodny styl życia tylko sposób na utrzymanie rodziny. Ale spoko, takich osób jak Ty z takim zdaniem dużo - taka polska mentalność, aby zazdrościć każdemu.

 

Są różne zarobki w Polsce. Jedni programiści zarabiają mniej, inni więcej. A większość ludzi tyle co nic.

Kwota 3000 osób to podany przykład, chyba nikt nie wierzy, że AQQ używa na całą Polskę tylko trzy tysiące ludzi?

 

Nie zazdroszczę nikomu mu bo sam więcej odkładam co miesiąc do skarpety mieszkając na stałe za granicą.

Ale nie lubię podejścia, że wszyscy userzy mają się składać na wygodne życie głównego programisty - bądź co bądź nawet 5000 zł w Polsce to kwota olbrzymia i mało, która osoba tyle zarabia (w brutto!).

Dobry sposó na życie :)

 

Niemniej dobry komunikator.

 

PS. Epitety niektórych osó dobrze świadczą o takich burakach :) W domu kultury nie uczono jak widać.


Użytkownik Boberros edytował ten post 2014.11.30, 18:23


#47 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.11.30, 18:49

Sam jesteś burakiem i lepiej przystań pisać takie rzeczy na forum. Znajomym i rodzinie też mówisz, że za dużo zarabiają czy tylko taki z Ciebie kozak w sieci? Jak taki jesteś to oddaj mi swoją wypłatę, chociaż nie bo ja też dużo zarabiam i według Ciebie mam wygodne życie. Tylko, że poza tym ma się rodzinę i rachunki chociażby za mieszkanie. Żenujące, właśnie takim podejściem straciłeś w oczach użytkowników na tym forum.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.11.30, 18:52

  • SEpuLT, Bartek Sz. i Deadmaster lubią to

#48 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.01, 01:45

Jak można w ogóle takie rzeczy pisać? Oconnel ma firmę, odkłada składki, podatki i inne bzdury. Ma też rodzinę, która musi i trzymać, a jakiś cebulak sobie wchodzi i biadoli, że nie da 20 zł, bo mu szkoda kasy. Bądź co bądź, nienawidzę tego typu ludzi, co nie dość, że mają czelność się wypowiadać na takie tematy, to zaglądają innym w kieszeń i biadolą jak to źle i niedobrze. Oconnel ma prawo zarabiać na swoim komunikatorze. Poświęca swój czas i swoją pracę oraz wysiłek na napisanie go. Mógłby przecież spędzać takie chwile z rodziną i mieć w poważaniu ten projekt, ale regularnie wydaje ostatnimi czasy poprawki. Nie z każdego podejścia Oconnela jestem zadowolony, nie mniej uważam, że pieprzenie bzdur, takich jak @Boberros, jest nie na miejscu. Chamscy frajerzy znajdą się wszędzie...

#49 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2014.12.01, 09:29

... nie mniej uważam, że pieprzenie bzdur, takich jak @Boberros, jest nie na miejscu. Chamscy frajerzy znajdą się wszędzie...

Ale nie obrażaj @Boberrosa! Toż to światowiec! Wręcz bizmesmen i patriota! Powinniśmy brać z niego przykład, a nie obrażać! Sam zobacz: "Nie zazdroszczę nikomu mu bo sam więcej odkładam co miesiąc do skarpety mieszkając na stałe za granicą.", więc tym bardziej nie skąp 20 zł :]
(oczywiście post napisany ironicznie. bo osobiście mnie śmieszą takie osoby co jadą za granicę, pracują na zmywaku i wstawiają na FB fotki z garścią funtów w ręku na które pracowali trzy miesiące ale podpis nas informuje że to piewsza wypłata... więcej chyba nie trzeba pisać :] ) i broń Boże nie piszę tego z zazdrości bo owszem niech sobie zarabia nawet i 7tyś. miesięcznie... ale niech nie robi afery i obraża innych o 20 zł....


System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#50 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.01, 15:18

@Jaro88PL, zrozumiałem ironię, więc dopiska niepotrzebna :D Ale tak, masz rację. Siedzi na obczyźnie i żal mu wesprzeć naszego rodaka w pracy. Jakby to 20zł na rok miało być majątkiem. Rozumiem, że można oszczędzać, ale skąpstwo to już poważna choroba. Tym bardziej, że mówimy o czyjejś ciężkiej pracy. Nienawidzę chytrych ludzi i osób, co mają ból dupska o  to, kto ile zarabia :D



#51 Boberros

Boberros

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 2014.12.01, 17:29

Sam jesteś burakiem i lepiej przystań pisać takie rzeczy na forum. Znajomym i rodzinie też mówisz, że za dużo zarabiają czy tylko taki z Ciebie kozak w sieci? Jak taki jesteś to oddaj mi swoją wypłatę, chociaż nie bo ja też dużo zarabiam i według Ciebie mam wygodne życie. Tylko, że poza tym ma się rodzinę i rachunki chociażby za mieszkanie. Żenujące, właśnie takim podejściem straciłeś w oczach użytkowników na tym forum.

No jeśli zarabiasz 5000 to na POLSKIE warunki jest to sporo i trudno to nazwać biedą, tak samo jak trudno nazwać poselskie wynagrodzenia niskimi jak mawiał Ryszard Kalisz z SLD.

 

Nie obchodzi mnie czy coś straciłem w oczach użytkowników forum czy nie, mam inne priorytety niż adoracja kogokolwiek z internetu.

Wypowiedziałem się w danej sprawie, którą uważam za istotną i tyle.
 

 

Jak można w ogóle takie rzeczy pisać? Oconnel ma firmę, odkłada składki, podatki i inne bzdury. Ma też rodzinę, która musi i trzymać, a jakiś cebulak sobie wchodzi i biadoli, że nie da 20 zł, bo mu szkoda kasy. Bądź co bądź, nienawidzę tego typu ludzi, co nie dość, że mają czelność się wypowiadać na takie tematy, to zaglądają innym w kieszeń i biadolą jak to źle i niedobrze. Oconnel ma prawo zarabiać na swoim komunikatorze. Poświęca swój czas i swoją pracę oraz wysiłek na napisanie go. Mógłby przecież spędzać takie chwile z rodziną i mieć w poważaniu ten projekt, ale regularnie wydaje ostatnimi czasy poprawki. Nie z każdego podejścia Oconnela jestem zadowolony, nie mniej uważam, że pieprzenie bzdur, takich jak @Boberros, jest nie na miejscu. Chamscy frajerzy znajdą się wszędzie...

 

 

Każdy ma rodzinę, każdy ma swoje życie - ma prawo zarabiać na AQQ, ja mam prawo to skomentować. Czy to się komuś podoba czy nie, mi to lata.

 

A co do terminu "frajer" to zalecam słownik języka polskiego, a potem wypowiadanie się - jak widać kultury w domu nie nauczono, a do szkoły nie chciało się nosić teczki - stąd takie "kwiatki" w wypowiedzi :)



#52 MeFisto

MeFisto

    Adept

  • Użytkownik
  • 377 postów

Napisano 2014.12.01, 17:43

@Boberros, przestań wypominać po raz drugi komukolwiek brak kultury, bo zaglądanie komuś do portfela na pewno kulturalne nie jest. Oconnel miał pomysł na biznes i skoro udało mu się go zrealizować i jeszcze na tym zarobi to pozostaje mu pogratulować.


Użytkownik MeFisto edytował ten post 2014.12.01, 17:45

OS: Windows 8.1
IE: 11 (domyślnie Firefox)
Wersja AQQ: 3.0.1.11

Wtyczki: GG Network, AQQ Restarter, AQQ Contact State, FixUpdater, NotifyMe, ProfileViewer, SiblingsState, SpellChecker, Streamer, TabKit, Wklejka
Kompozycja: Silverlight Sense


#53 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.12.01, 17:48

No jeśli zarabiasz 5000 to na POLSKIE warunki jest to sporo i trudno to nazwać biedą, tak samo jak trudno nazwać poselskie wynagrodzenia niskimi jak mawiał Ryszard Kalisz z SLD.

Nie zarabiam 5000zł, zarabiam odrobinę mniej (ale mówię tutaj o kwocie brutto). Niestety ale przy takiej kwocie żyć się jak w maśle nie da, bo są czynniki, których bladego pojęcia nie masz. Może jak Cię trochę życie nauczy to przyjdziesz na forum i ładnie przeprosisz wszystkich.
 

Wypowiedziałem się w danej sprawie, którą uważam za istotną i tyle.

Nie jest to istotne. Zwyczajnie zazdrościsz komuś sukcesu i tego, że nie zarabia 1200zł miesięcznie.
 

Każdy ma rodzinę, każdy ma swoje życie - ma prawo zarabiać na AQQ, ja mam prawo to skomentować. Czy to się komuś podoba czy nie, mi to lata.

Masz prawo skomentować ale są pewne granice dobrego smaku i kultury osobistej.
 
Wątek zamykam, bo nasze słowa idą na marne i dyskusja z Tobą nie ma sensu.
  • Bartek Sz., Deadmaster i Eleks lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych