Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Freedom 2.5.0.65

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2014.02.28, 19:40

Dobrze liczy - 2 są połączone, a 2 nie obecne/oddalone. Więc w grupie masz 2/6 kontakty dostępne :D

Nie no żart daj to na bugliste :)
  • Beherit i Deadmaster lubią to

#22 Kucharskov

Kucharskov

Bywalec

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 2014.02.28, 22:07

Nie ide na bugliste bo to idiotyzm i ganianie za Twórcą jak za bachorem, a jak Twórca chce to i sam ten błąd znajdzie:

Przy kliknięciu na ikonkę aby rozwinęła się lista z wyborem "Wyślij obrazek" - AQQ łapie zwiechę. (Zapewne błąd wywołany poprawką "Drobne poprawki przy skórkowaniu popmenu kontaktu z wieloma zasobami.")

LOGu nie dam bo przecież AQQ kraszując się (Program przestał odpowiadać) nie zczyta co się stało..

Użytkownik Kucharskov edytował ten post 2014.02.28, 22:08

Kucharskov.pl - Młody Webmaster!

#23 Usiek

Usiek

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 2014.02.28, 23:34

U mnie jest ok, mogę kliknąć w opcję 'Wyślij obrazek', przeinstaluj AQQ?

#24 kadet

kadet

Bywalec

• Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 2014.03.01, 00:07

Kucharskov: Od tego jest buglista aby twórce wspomóc. To, że napiszesz tutaj o błędzie, czy gdziekolwiek indziej nie znaczy, że za godzinę/dzień będzie on nadal o tym pamiętał, programista też człowiek. Buglista pomaga organizować sobie pracę, a stwierdzenie

Nie ide na bugliste bo to idiotyzm i ganianie za Twórcą jak za bachorem, a jak Twórca chce to i sam ten błąd znajdzie:

Jest po prostu największą żenadą jaką słyszałem. Wierz mi, że błąd, który Ty widzisz "na pierwszy rzut oka" może nie zostać zauważony przez osobę piszącą/testera - po prostu nikt nie jest w stanie sprawdzić wszystkiego. Dlatego są wersje RC aby to użytkownicy pomogli wyłapać błędy - im więcej testerów, tym większe prawdopodobieństwo natrafienia na coś. Ja np przez 3 miesiące nie kapnąłem się, że miałem podatność na SQL Injection w tytule newsa - bo po prostu nie wpadłem na to aby to sprawdzić, znajomy wyłapał to od razu (to chyba była pierwsza rzecz, którą sprawdził :P), dla niego też było to "na pierwszy rzut oka" - dla mnie niespecjalnie. A ja nawet nie pracuje z programami wielkości AQQ, więc pomyśl... No, i nie marudź jak Twój błąd nie zostanie poprawiony. Sorrki za lekki OT ale jak widzę coś takiego to mnie krew zalewa :P

#25 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.03.01, 00:46

kadet - było robić chociaż w PDO :)

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#26 kadet

kadet

Bywalec

• Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 2014.03.01, 00:57

To z 4(5? może nawet więcej... ten czas leci za szybko...) lata temu było, o dziwo użyłem tam PDO tylko bez prepared statements - więc pozdro dla mnie (bycie noobem tak bardzo, w sumie nadal nie mogę się nazwać "pro", a trochę już w tym piszę), no ale cóż dawne dzieje, człowiek uczy się na błędach :P Żeby nie było aż takiego OT, potwierdzam to co mówi Silver i Beherit, sprawdzone na kompozycji standard, wyłączonych wszystkich wtyczkach prócz domyślnych.

Użytkownik kadet edytował ten post 2014.03.01, 00:59

#27 aqqłka

aqqłka

Początkujący

• Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2014.03.01, 20:59

chodziło mi o ukrywanie się/niewidoczność przed konkretnymi wybranymi osobami... gdzie to jest teraz? bez opcji ukrywania statusu, opisu przed wybranymi osobami nie ma mowy bym się aktualizowała dalej xD :/

edit

jest taka możliwość tylko w wizytówce konkretnej osoby? -> ukrywaj moją obecność przed tym kontaktem (ukrywa tez opis?)

u każdego trzeba ustawiać to? :wacko: ...

wcześniej było to dość wygodniejsze i mniej czasochłonne, w jednym miejscu

bywa tak, że się chce na chwilę parę osób odblokować .. teraz trzeba się trzaskać po każdym profilu :-/

Użytkownik aqqłka edytował ten post 2014.03.01, 22:49

• Dr.Kidler lubi to

#28 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.01, 21:40

Od tego jest jeszcze lista prywatności.

#29 aqqłka

aqqłka

Początkujący

• Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2014.03.01, 23:57

to i tak trochę zachodu, a na tych listach widzę numerki (w przypadku np gg) a nie nazwy kontaktu .. to już komoletnie wydłuża robotę :D poprzednio było znacznie wygodniej i szybciej w tej zakładce "niewidoczność" w ustawieniach konta

Użytkownik aqqłka edytował ten post 2014.03.02, 00:01

• lsr i Magic_coin lubią to

#30 .Phil.

.Phil.

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 2014.03.03, 23:14

Avatar mi się zmienia podczas zmiany opisu na stary....

Użytkownik .Phil. edytował ten post 2014.03.03, 23:32

HARDwithSTYLE   :aqq:

Windows 7 Home Pentium | Opera | Intel® Core™ i7-3610QM CPU @ 2.30GHz 8,00 RAM Najnowsze AQQ Silverlight Sense 5

#31 gnomiuszka

gnomiuszka

Adept

• Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2014.03.04, 16:47

hmm. Wygląda więc na to, że u ciebie nie aktualizuje się awatar w wizytówce. Gdy zmieniasz opis, pobierana jest wizytówka ze starym awatarem. Trochę dziwna sytuacja. 

#32 mania22

mania22

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.03.09, 19:12

to i tak trochę zachodu, a na tych listach widzę numerki (w przypadku np gg) a nie nazwy kontaktu .. to już komoletnie wydłuża robotę :D poprzednio było znacznie wygodniej i szybciej w tej zakładce "niewidoczność" w ustawieniach kota

Tez tak uwazam. W ogole po aktualizaji zniknely poprzednie ustawienia prywatnosci, konkretnie niewidocznosci dla pewnych osob... Porazka, czegos takiego nie powinno byc. Obecnie musialam wiele kontaktow edytowac w wizytowkach, aby to ustawic! A na dodatek to wszystko na nic sie zdalo, bo ta funkcja NIE DZIALA!

Użytkownik mania22 edytował ten post 2014.03.09, 19:19

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych