Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ Freedom 2.6.0.10


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#41 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.03.07, 17:12

@Grzenio89 od błędów jest buglista, więc się nie dziw że nie otrzymałeś żadnej pomocy.



#42 Grzenio89

Grzenio89

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2014.03.07, 17:21

OK :) właśnie wrzuciłem to na listę :)



#43 mania22

mania22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.03.07, 18:34

W gg z najnowszej aktualizacji aqq nie dziala funkcja "Ukrywaj moją obecność przed tym kontaktem". Mam rowniez zaznaczone "Tylko dla znajomych" i tego akurat nie sprawdzilam czy dziala. Ale to raczej nie ma zwiazku ze sprawa. Chodzi o niewidoczność dla kontkretnych uzytkownikow z listy, ktora wcale nie dziala. Poza tym funkcja z popprzedniej wersji 'listy" byla znacznie wygodniejsza.. mozna bylo za jednym zamachem zaznaczyc kilka osob przed ktorymi chcielismy sie ukryc. 


  • aqqłka lubi to

#44 aqqłka

aqqłka

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2014.03.07, 22:45

mania22 to samo pisałam jeszcze w postach wersji testowych :thumbup:

#45 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.03.08, 08:09

Ok, to również ostanie sprawdzone :) Kolejna beta w przyszłym tygodniu jak tylko naprodukuje odpowiednią ilość zmian ;)
  • Deadmaster lubi to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#46 gumiok

gumiok

    Rozgrzewam się

  • Zablokowany
  • 79 postów

Napisano 2014.03.08, 08:37

A jakie zmiany są tylko w tej stabilce w porównaniu do poprzednich bet ?



#47 .Phil.

.Phil.

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 2014.03.10, 09:58

Mam jeden problem z AQQ ładuje mi sie do momentu wczytywania listy kontaktów i dalej nic nie załącza mi się.... :(


Nie pomaga nawet odinstalowanie nadal zatrzymuje się na generowaniu listy kontaktów..... 


HARDwithSTYLE   :aqq:
 

Windows 7 Home Pentium | Opera | Intel® Core™ i7-3610QM CPU @ 2.30GHz 8,00 RAM Najnowsze AQQ Silverlight Sense 5


#48 Vadim

Vadim

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano 2014.03.11, 01:02

Też tak macie, że jak wysyłacie wycinek ekranu, to gdy okno głowne aqq jest np. pod przeglądarką (nie jest zamknięte krzyżykiem, czyli nie jest ukryte), to po wysłaniu wycinka wyrzuca wam okno głowne na wierzch?

W poprzednich wersjach tak się nie działo.



#49 inzaghi89

inzaghi89

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 2014.03.13, 15:00

Mam drobną uwagę/propozycję związaną ze stażem.

 

Komunikat ten jest już niepotrzebny wg mnie:

 

Załączone miniatury

  • 2014-03-13 13_56_22-.png

  • Beherit i ss9227 lubią to

#50 lesiu

lesiu

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2014.03.13, 21:12

Mam problem z sortowaniem grup. Po posortowaniu grup i kliknięciu jest ok ale tylko do restartu/ponownego uruchomienia aqq. Po tym cała kolejność wraca do stanu poprzedniego, a liście sortowania w polu kolejność grup nie mam w ogolę dodanych grup które wcześniej tam były.



#51 leszekrez

leszekrez

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2014.03.17, 13:45

Problem niewidoczności chyba dalej nie jest rozwiązany... chyba że ktoś wyjasni jak to zrobić. Zaznaczenie opcji "Ukrywaj moją obecność przed tym kontaktem" działa tylko raz.

Muszę przyznać, że jest to trochę nie poważne, od 1 kwietnia wprowadzana jest opłata a to zamiast jakichś dodatkowych funkcji dostajemy niedopracowaną wersję.


  • Kcurek lubi to

#52 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.03.17, 14:05

Nie poważne jest to co piszesz, bo od ogłoszenia wprowadzenia opłat zostało na prawdę wieeeeele nowych rzeczy dodanych.

#53 leszekrez

leszekrez

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2014.03.17, 14:48

Dla mnie wystarczy, to co dotychczas było, byleby działało. Cóż mi z tego że jakaś funkcja teoretycznie jest, ale w praktyce niedziała?? Coż z tego że są rozbudowane listy prywatności, szumnie nazwane zarządzaniem itp. itd.?? A co ciekawsze, to we wcześniejszych wersjach było ok, i nie było z tą funkcją problemów. A z tych "wieeeelu" nowych rzeczy dodanych po wprowadzeniu opłat, żadna nie jest mi potrzebna, ale ok! Chciałbym jednak aby działały te które dotychczas działały, i które są opisane że są poprawione, zmieniene, zastąpione itd. - a które w rzeczywistości nie działają wogóle - i to jest dla mnie nie poważne.



#54 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2014.03.17, 16:31

Może to trochę OT ale napiszę tak na te wszystkie zarzuty że coś nie działa itp. Nie od razu rzym zbudowano. Zgłoś na buglistę, a na pewno będzie naprawione. To że wcześniej działała, a teraz nie to tylko kwestia że tak napiszę modernizacji tej opcji, co nie jest jednoznaczne z tym że tak zostanie. Więc nie wiem po co te nerwy i wyrzucania wszystkiego że wiele rzeczy mi nie jest potrzebnych. Ale może innym jest i na każdego przyjdzie pora żeby dodać/zmienić coś co go denerwuje :)


System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#55 siudziu

siudziu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2014.03.20, 10:43

Znowu mam problem z korzystaniem z konta facebook: wpisuję login, mail, numer telefonu; przekierowuje mnie na stronę logowania do fb i pokazuje, że dane są nieprawidłowe. Jak mogą być nieprawidłowe, skoro na stronie www działają bez problemu? Specjalnie zmieniłem hasło, również nie pomogło. Co ja mam dokładnie wpisać w loginie i jakie hasło mam podać? Forum jest jakoś tak dziwnie skonstruowane, że nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Chyba sobie odpuszczę płacenie za komunikator, bo od czasu przeniesienia na inny serwer mam wiecznie problemy i różne loginy, hasła do wszystkiego co chwila trzeba podawać, co za bzdura. Ma ktoś może jakiś obrazkowy przewodnik pokazujący jak mam podpiąć swoje konto z fb? Dodam tylko, że do najnowszej aktualizacji wszystko działało bez problemów, być może ma to związek z tym, że adres mail konta na fb jest na gmail, bo w innym poście też ma ktoś problem z gtalk.

W domu po aktualizacji i wpisaniu nowego hasła fb działa, więc teraz pytanie, czemu w pracy nie chce to działać, od razu piszę, że nic nie jest poblokowane i mam dostęp do routera, więc w razie czego mogę sobie coś tam przestawić, tylko co?


#Edit: Następnym razem pisz według obowiązujących w regulaminie zasad - czyli zgodnie z zasadami języka polskiego, używając interpunkcji, wielkich liter, ogonków itp. Taki potok słów jest wręcz nie do zrozumienia:
Spoiler

Użytkownik karololszak edytował ten post 2014.03.20, 23:07
Czytelność posta


#56 grzegorj

grzegorj

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2014.04.04, 13:29

Od dziś korzystanie z AQQ wymaga opłacenia subskrypcji. OK, rozumiem, każdy chce z czegoś żyć. Jest tylko jeden problem.

 

Kilka lat temu ludzie używali najprzeróżniejszych komunikatorów, począwszy od GG przez Tlen, a skończywszy na różnych Jabberach. Dziś jednak sytuacja jest zupełnie inna. 90% ludzi używa Facebooka i Skype'a, nawet GG powoli zaczyna odchodzić w niebyt (z około 200 moich znajomych w sieci GG dostępnych jest obecnie góra 5, a często nikt). Nieliczni najwytrwalsi pozostali przy NK.

 

Pytam więc - jaki sens ekonomiczny ma ostatecznie zrażenie do siebie 99% pozostałych jeszcze użytkowników AQQ opłatami za coś, co i tak mogą mieć za darmo? Skoro ludzie korzystają głównie z FB, który jest przecież w przeglądarce, po co komu instalowanie z programu, który obsługuje sieci zupełnie niszowe, w których loguje się garstka najwierniejszych fanów i nikt poza tym? W ostateczności wystarczy zainstalowanie GG, i ma się dostęp do wszystkich znajomych. Za darmo i bez problemu.

 

Żeby ten AQQ choć obsługiwał poprawnie wysyłanie SMSów... ot, do sieci Play choćby. A co, nie da się? Dziwne, bo istnieją bramki WWW, które tę sieć obsługują.

 

Pytam więc: ZA CO MIAŁBYM WŁAŚCIWIE PŁACIĆ? Ba, zadam jeszcze inne pytanie: ILU JEST TAKICH NAIWNYCH, KTÓRZY GOTOWI SĄ ZAPŁACIĆ ZA COŚ, CO MOGĄ MIEĆ ZA DARMO? Po co wydawać pieniądze na komunikator, który nawet nie umie wysłać sms do sieci Play (choć jest to możliwe!), i który potrafi zeżreć 70% cykli procesora?

 

Szanownemu Twórcy życzę powodzenia, ale powiem szczerze, zdziwię się, jeśli na swoim komercyjnym nastawieniu wyjdzie lepiej niż Zabłocki na mydle. No, chyba że rzeczywiście w tym kraju roi się od naiwnych, którzy nie mają co robić z kasą...

 


  • Kcurek lubi to

#57 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2014.04.04, 13:35

Piszesz, że korzystają z FB i Skypa, AQQ zapewnia obsługę tego. ;)



#58 SEpuLT

SEpuLT

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2014.04.04, 14:19

Może by tak założyć jakiś specjalny wątek dla żegnających się z AQQ i dla tych co już widzą jego koniec? Straszny śmietnik robi się przez nich w każdym temacie.


  • ss9227 lubi to

AQQ Zawsze najnowsze
OS: Windows 8.1 Pro x64
IE: 11, domyślnie Chrome
Wtyczki: Standart


#59 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.04.04, 14:43

Ja dzięki AQQ przestałem ciągle siedzieć na stronie Facebook, dzięki czemu nie tracę czas na oglądanie kolejnych wpisów o kotach - kontakt ze znajomymi z Facebook mam właśnie przez AQQ. Czy to właśnie nie plus? :) A trzeba dodać, że aplikacji dekstopowej od Facebooka już nie ma (albo nie będzie wkrótce, nie pamiętam już), więc co innego pozostaje jak nie AQQ?

#60 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2014.04.04, 15:29

Piszesz, że korzystają z FB i Skypa, AQQ zapewnia obsługę tego. ;)

Niestety niezupełnie, codziennie wyświetla mi się komunikat "Wtyczka Skype nie działa w systemie Windows 8.1" :P

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych