Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Freedom 2.6.0.11

• Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_magikwasilewski_*

Gość_magikwasilewski_*
  • Gość

Napisano 2014.03.24, 17:35

Witam!!

Heh, panie Oconnel, idź pan z obsługą facebooka gdzieś, gdzie słońce nie dochodzi... :D

Człowieku!! Marnujesz mój cenny czas!! Dwie pod rząd wiadomości napisane na facebookowym czacie za pośrednictwem AQQ nie dotarły do adresata!!

Jestem tak podminowany, że z trudem udaje mi się teraz zachować zasady, czyli nie używać słów powszechnie uznawanych za brzydkie...

No bo jak zachować spokój w sytuacji, gdy człowiek nie narzeka na nadmiar czasu, więc w takiej sytuacji zależy mu na szybkiej odpowiedzi na zadane za pośrednictwem komputera pytanie, a komputer nie pomaga?? Nic, tylko jeb... hmmm... Walnąć takim komputerem o podłogę i skorzystać z pośrednictwa na przykład telefonu...

Do rzeczy mówiąc, to napisałem wiadomość na facebookowym czacie przy użyciu AQQ, BO PRZECIEŻ AQQ OBSŁUGUJE CZAT FACEBOOKA, i czekałem na odpowiedź, czekałem, czekałem... Aż się zdenerwowałem i napisałem jeszcze jedną, myśląc iż mój rozmówca ma kłopoty ze zrozumieniem tej poprzedniej... Obie nieco dłuższe, niż zwykle. I znowu nic, żadnej odpowiedzi... I wtedy sobie przypomniałem, że coś na forum czytałem, że dłuższe wiadomości pisane w AQQ lubią nie dochodzić do FB. Zalogowałem się więc do FB w przeglądarce i szlag mnie trafił... NORMALNIE SZLAG MNIE TRAFIŁ!! A po chwili trafił mnie jeszcze bardziej, gdy te same wiadomości skopiowane z okna AQQ do czatu w przeglądarce doszły do adresata bez kłopotów... 

W takiej sytuacji, panie Oconnel, radzę się zastanowić nad tym, czy AQQ obsługuje czat FB, bowiem to, co pan teraz robi, czyli deklaruje, iż AQQ obsługuje czat FB, to jest zwykłe kłamstwo. A po pierwszym kwietnia będzie to już karalna działalność z artykułu kodeksu karnego mówiącego o tym, że podlega karze ten, kto bierze piniądze za coś, czego nie daje, choć deklaruje, że daje... Oszustwo, znaczy... :D

Zresztą ja w ogóle poważnie się zastanawiam, czy zapłacić panu... Bo płacić za to, że mnie szlag trafia, to trochę głupie. A z drugiej strony mam wielką ochotę zapłacić, bowiem te całe AQQ jest dla mnie osobiście naprawdę zajebiste!! Oszczędza czas i moc mojego starego komputera... Ale nie zapłacę, jeśli będę miał się dalej denerwować przy okazji używania AQQ!! Do tej pory milczałem, bo przecież nie wypada rozsądnemu człowiekowi zaglądać w zęby darmowemu koniu... :D Ale koń przestaje być darmowy, więc nie mam zamiaru milczeć!! 

PS do Beherit

Tobie też nie zapłacę, jeśli będziesz w dalszym ciągu "olewał" moje uwagi...

#42 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.24, 17:56

PS do Beherit
Tobie też nie zapłacę, jeśli będziesz w dalszym ciągu "olewał" moje uwagi...

Nie ogarniam, o co Ci chodzi? Czy udostępniam coś dla AQQ co jest płatne? Nie wydaje mi się.

#43 Gość_magikwasilewski_*

Gość_magikwasilewski_*
  • Gość

Napisano 2014.03.24, 18:09

O to mi chodzi, że dawałem ci znać kilka razy, iż twoja wtyczka źle działa...  A ty nie pomogłeś, tylko w końcu pokazałeś mi język. O tak: ;P

#44 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.03.24, 18:11

Nie wiem jak długie wiadomości wysyłasz ale na prawdę muszą być ogromne skoro nie dochodzą. Ja spotkałem się z tym problemem tylko przy wysyłaniu fragmentów skopiowanych rozmów gdzie jest parę tysięcy znaków. Swoją drogą warto by ustalić od jakiej ilości znaków AQQ przestaje wysyłać wiadomość, czy to nie jest wina jakiejś wtyczki oraz ewentualnie czy np. WTW sobie z taką wiadomością poradzi. Można też spróbować dojść czemu takie długie wiadomości nie dochodzą...

#45 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2014.03.24, 18:13

Zgłosiłeś mu problem to czekaj na poprawkę. Co Ty myślisz? że my mamy ochotę od tak słuchać waszych narzekań typu (zrób to, dodaj tam to, coś mi nie działa). Każdy ma swoje obowiązki i życie prywatne też poza AQQ. Nie chcesz nie przelewaj dotacji - wszystko w temacie.

• mienho lubi to

#46 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.24, 18:13

@magikwasilewski Pisałeś do mnie na priv jedynie odnośnie SkypeCore, którego nie jestem autorem, oraz odnośnie słodkości, która to nie jest już rozwijana ;) EOT.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.03.24, 18:14

#47 Gość_magikwasilewski_*

Gość_magikwasilewski_*
  • Gość

Napisano 2014.03.24, 18:27

Nie chcesz nie przelewaj dotacji - wszystko w temacie.

Nie chcesz dotacji, nie reaguj na uwagi użytkowników - wszystko w temacie. :D

#48 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.03.24, 18:37

deklaruje, iż AQQ obsługuje czat FB, to jest zwykłe kłamstwo. A po pierwszym kwietnia będzie to już karalna działalność z artykułu kodeksu karnego mówiącego o tym, że podlega karze ten, kto bierze piniądze za coś, czego nie daje, choć deklaruje, że daje... Oszustwo, znaczy... :D

Uohohoh ale się ktoś rozpędził. Pokaż gdzie jest napisane, że AQQ obsługuje sieć Facebook W PEŁNI, od początku do końca i bezawaryjnie, a przyznam Ci rację. Ja jakoś rozmawiam przez FB i nie mam problemów. Czyli jednak czat jest obsługiwany. Jeśli masz błąd - zgłoś i czekaj na naprawę (o ile da się coś dorobić/naprawić). Bić pianę też potrafię.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#49 Gość_magikwasilewski_*

Gość_magikwasilewski_*
  • Gość

Napisano 2014.03.24, 18:58

@magikwasilewski Pisałeś do mnie na priv jedynie odnośnie SkypeCore, którego nie jestem autorem, oraz odnośnie słodkości, która to nie jest już rozwijana ;) EOT.

Kochany, albo udajesz, że nie wiesz o co chodzi, albo jesteś tak zajęty, że nie chce ci się zaglądnąć w archiwum naszych rozmów na priv...

Język pokazałeś mi 28 listopada, a wtedy chyba jeszcze nie było mowy o zaprzestaniu pracy nad cuksami, skoro następnego dnia odnośnie Cukiereczków napisałeś: 

Mam w planach zrobić nową wersję, już w sumie nawet zacząłem ją robić ale na razie odłożyłem to bo zajmuję się kompozycją 

Fascynujące jest to, jak poświęcacie czas i energię na przekonywanie mnie, że p...lę głupoty, zamiast poświęcać czas i energię na to, bym nie miał powodów p...lić głupot...

Szkoda tylko, że tego rodzaju fascynacja nie skłoni mnie do zalogowania się do swojego banku. :D 

I pewnie takich jak ja zafascynowanych ludzi będzie więcej, bowiem AQQ nie jest komunikatorem dla byle głupka, a tylko głupek, jak już powiedziałem, zapłaci za coś, co go denerwuje. Rozsądny człowiek, a dla takich przeznaczone jest AQQ, nie zapłaci, jeśli AQQ będzie go wku... hmmm... denerwować. :)

#50 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.24, 19:17

Koleś ogarnij się! Chcesz wiedzieć jak jest na prawdę? Wychowuję SAM dziecko i żeby było mało do tego pracuję, aby mieć za co jeść i za co opłacić czynsz za mieszkanie. Jeżeli myślisz, że będę poświęcał mój cenny czas na każde marudzenie to jesteś w błędzie. Powinieneś być mi wdzięczny, że jeszcze cokolwiek robię dla AQQ zamiast czepiać się i w chamski sposób gadać, że nie dasz mi kasy a chciałeś - mam to zwyczajnie gdzieś, jeszcze nie popadłem w taką skrajność, aby błagać o kasę.

Przepraszam za to, że moderator robi taki offtop ale zwyczajnie nie mogłem tak tego pozostawić. Wracam do pracy.

#51 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.03.24, 19:22

Fascynujące jest to, jak poświęcacie czas i energię na przekonywanie mnie, że p...lę głupoty, zamiast poświęcać czas i energię na to, bym nie miał powodów p...lić głupot...

No faktycznie poświęciłem kupę czasu, żeby Ci odpisać. A fascynujące jest to, jak odkręcasz kota ogonem :) Akurat zmiany w AQQ, które poprawią zadowolenie z jego użytkowania może wprowadzić tylko Oconnel, więc do nas pretensji nie miej. A skoro AQQ Ci nie odpowiada, to chyba jasne, że za nie nie zapłacisz. I nikt ci nie każe.
  • SEpuLT lubi to

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#52 Vadim

Vadim

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 72 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano 2014.03.24, 19:27

Nie chcesz, nie płać. Chyba liczyłeś, że po Twoim płaczu, wszyscy będą Cię przepraszać i prosić o litość. Źegnam.

#53 SEpuLT

SEpuLT

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2014.03.24, 19:56

@magikwasilewski jakoś nie uważam się za głupa a zapłaciłem. Moje wiadomości do FB dochodzą. Nawet jakby nie dochodziły to bym to zgłosił, a nie ubliżał.

PS. @Beherit-owi też przelałem dotację choć nie musiałem. Zapewne Ty (@magikwasilewski) jesteś nastawiony na to, że Ci się wszystko należy za darmo.

Użytkownik SEpuLT edytował ten post 2014.03.24, 20:07

• Beherit lubi to

AQQ Zawsze najnowsze
IE: 11, domyślnie Chrome
Wtyczki: Standart

#54 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.24, 20:00

Nie mam takiego nastawienia, nie rozumiem skąd ten pomysł.
  • SEpuLT lubi to

#55 SEpuLT

SEpuLT

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów
  • MiejscowośćŁódź

Napisano 2014.03.24, 20:04

Nie mam takiego nastawienia, nie rozumiem skąd ten pomysł.

To nie było do CIebie @Beherit tylko do @magikwasilewski :) Źle to opisałem :)

• Beherit lubi to

AQQ Zawsze najnowsze
IE: 11, domyślnie Chrome
Wtyczki: Standart

#56 Gość_magikwasilewski_*

Gość_magikwasilewski_*
  • Gość

Napisano 2014.03.24, 20:19

Nie chcesz, nie płać. Chyba liczyłeś, że po Twoim płaczu, wszyscy będą Cię przepraszać i prosić o litość. Źegnam.

Kochaniutki, ależ ja chcę płacić!! Ja nawet z wielką chęcią zapłacę i z dumą będę wówczas opowiadał znajomym i nieznajomym, że płacę za komunikator!! Ale za komunikator, a nie za to, że się będę wkur... Bo ja naprawdę bardzo się wkur..., gdy mi ten komunikator nie wysłał dwóch wiadomości pod rząd. Bo to były ważne wiadomości. Gdybym się nie zorientował, że nie doszły, mógłbym stracić 3070zł.

#57 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.24, 20:22

@magikwasilewski Tutaj sobie pomarudź.

Proszę już przestać spamować w tym wątku, kolejne posty polecą do kosza.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.03.24, 22:45

#58 Mireczek

Mireczek

Bywalec

• Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 2014.03.26, 17:19

Co do wersji BETA AQQ, to proszę informować o istnieniu Bety tylko JEDEN raz. Jeśli ktoś raz odrzuci instalację wersji BETA, to może proszę nie zmuszać użytkownika do ponownej instalacji. Pewna część ludzi (20%) wie co czyni w Internecie i jeśli raz odrzuciło instalację, to znaczy, że jej nie chce. :)

/ Win 10 PRO 64 Bit; Edge; AVAST / ASUS Z170 GAMING PRO; CORE I5 6600K; DDR4 KINGSTON HyperX Savage Black CL12 32GB 2400MHz; SSD Samsung 950PRO 256GB; BR RW / ASUS N751JX-T7038D-16; i7-4720HQ; 16GB; SSD240GB + HDD750GB; DVD RW; GTX950; FHD / Responder; SpellChecker; SayAQQ /

#59 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.03.26, 17:38

Mireczek tak działa aktualizator i nie wydaje mi się, aby miało to być zmienione. Jak nie chcesz być informowany o wersjach beta to po prostu wyłącz to w ustawieniach AQQ ;)

#60 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2014.03.26, 17:41

Skoro wiesz co czynsiz w internecie to po co zaznaczyłeś opcję w ustawieniach o informowaniu o nowych wersjach Beta? xD

• Tomek i Beherit lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych