Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konto rozłączone

as_rudy konto rozłączone paypal aqq

Najlepsza odpowiedź , --

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 20:30

Witam,

Problem wygląda tak:

Zapłaciłem za roczną subskrypcję przez PayPal. W programie AQQ ilość pozostałych dni się zgadza (362), ale od paru dni moje konto jest cały czas rozłączone. To znaczy tylko konto jabber, bo GG działa normalnie. Wiem, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, ale wolę to zaznaczyć. Nic nie daje próba zmiany statusu. Konto się nie łączy i już. Nie przechodziłem przez proces migracji. Proszę o pomoc.



#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.04.08, 20:33

Na jakim serwerze masz te konto?

#3 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 20:35

aqq.eu

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.04.08, 20:45
Nie cytujemy poprzedniej wypowiedzi w całości!!


#4 Vadim

Vadim

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano 2014.04.08, 20:44

Przecież pisało już dawno, że trzeba migrować na inne bo serwer aqq.eu będzie zamknięty z dniem 1 kwietnia.



#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.04.08, 20:46

No to pozamiatane, bo od dzisiaj z serwerem aqq.eu już się nie połączysz :P Przespałeś migrację.

#6 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 20:50

Migracja nie dotyczyła tylko tych, którzy nie chcieli płacić za AQQ?



#7 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.04.08, 21:02

Skąd masz takie informacje? ^^ Jasno było mówione, że serwer jabbera aqq.eu zostanie zamknięty.

#8 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 21:08

Widać nie dość jasno. Nie wiem co Cię tak cieszy?



#9 TTanathoSS

TTanathoSS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.04.08, 21:43

Czy to oznacza, że nie jest już możliwa migracja konta? Czy jedyną możliwością jest utworzenie konta w całości od nowa?



#10 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 21:52

Na to wygląda. Ja tak zrobiłem i konto administratora przeszło mi automatycznie



#11 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.04.08, 21:54

Konto administracyjnie nie ma nic wspólnego z migracją.

#12 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 22:05

I bardzo dobrze, bo gdyby miało, to pieniądze z subskrypcji przepadłyby razem z serwerem aqq.eu



#13 TTanathoSS

TTanathoSS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.04.08, 22:08

Tak, to wiemy, że nie ma nic wspólnego. Pytanie brzmi co da się zrobić w kwestii migracji - czy cokolwiek?

Dodam, że przy okazji rozsypało się archiwum - m.in. historia 2 kont (znajomych, którzy już wcześniej zmigrowali) w większości się zgubiła, a to co zostało jest identyczne dla obu kont.



#14 piter203

piter203

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 2014.04.08, 22:13

Co ja wiem była jasno opisana sytuacja ze  nie będzie już serwera aqq :) wszystko było opisane  nawet na stronie dobreprogramy cos pisało


myślę ze sie nie uda już migrować po cały serwer jest odłączony i nie da rady ściągnąć danych



#15 as_rudy

as_rudy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2014.04.08, 22:14

Pewnie nic. Moderator potrafi się tylko uśmiechać. Widać jest za krótki by coś zrobić. Za coś jednak każą płacić...



#16 piter203

piter203

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 2014.04.08, 22:21

Moderator bardziej pilnuje i pomaga na forum nie zajmuje się serwerem .Serwer nie był własnością oconela i w tym rzecz tkwi bo juz do tego serwera nie ma sie dostępu co mi sie wydaje


  • Beherit lubi to

#17 TTanathoSS

TTanathoSS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.04.08, 22:27

Czyli prawdopodobnie nie da się już wykonać migracji - jestem w stanie to zrozumieć (choć nie ma obowiązku czytania forum na bieżąco - przydałby się jakiś kanał informacyjny w samym programie), choć byłbym wdzięczny za potwierdzenie od kogoś, kto wie.

Pozostaje pytanie co z archiwum, które przy okazji aktualizacji programu i związanej z tym migracji się totalnie rozsypało (jeżeli to już temat na inny wątek, to proszę o informację).



#18 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.04.08, 23:33

Pewnie nic. Moderator potrafi się tylko uśmiechać. Widać jest za krótki by coś zrobić. Za coś jednak każą płacić...


Żaden z moderatorów nie otrzymuje ani grosza z racji pomocy na rzecz AQQ, tak samo nasze moce prawne ograniczają się jedynie do trzymania porządku na forum. Następnym razem przemyśl zanim coś napiszesz chcąc pojechać "administracji". To, że AQQ stało się płatne nie obliguje Cię do tego, abyś mógł być dla nas niemiły.

Czyli prawdopodobnie nie da się już wykonać migracji - jestem w stanie to zrozumieć (choć nie ma obowiązku czytania forum na bieżąco - przydałby się jakiś kanał informacyjny w samym programie), choć byłbym wdzięczny za potwierdzenie od kogoś, kto wie.


Odnośnie zamykania serwera aqq.eu byliście informowany rożnymi drogami - przez komunikat o niezbędnej migracji z poziomu komunikatora AQQ oraz poprzez wiadomości jabberowe z serwera aqq.eu (było ich 3, nie wiem bo już dawno się migrowałem i ich nie widziałem).

Pozostaje pytanie co z archiwum, które przy okazji aktualizacji programu i związanej z tym migracji się totalnie rozsypało (jeżeli to już temat na inny wątek, to proszę o informację).


To już raczej inny problem, niezbyt związany z Twoją migracją - ona nie psuje archiwum :)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: as_rudy, konto, rozłączone, paypal, aqq

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych