Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Acceleron 2.6.0.50

• Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 Qmell

Qmell

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2014.04.23, 20:22

(...)więc chyba pozostaje mi cofnąć się do stabilki wcześniejszej, która działała bez zarzutu. 

Ja też tak zrobiłem i poprzednia działa bezproblemowo.

@Eleks miałem zainstalowaną wersję 64 bitową :-)

#22 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.04.23, 20:39

Mam win7 z systemem x64 ale aqq x86 i nie potwierdzam żadnych błędów.

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#23 Offek

Offek

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 2014.04.23, 20:47

Musi być jakaś przyczyna. Może kwestia instalacji, konta, wtyczki którejś? Nie wiem.
Ale stara wersja naprawdę nie sypie mi się w ogóle. Nowa jest nie do użytku w moim przypadku. 
Gdybym wiedziała chociaż co sprawdzać, to bym zerknęła, ale jestem laikiem informatycznym, więc trudno mi ugryźć temat.

Edit:

Sprawdziłam jednak, bo Qmell mi podsunął myśl, że winowajcą może być wtyczka. Usunęłam parę starszych: Ustawienia kompozycji, TuneStatus, TurnOnOff (przepraszam, jeśli pomyliłam coś w nazwie) oraz Streamera. Pomogło. Jeśli będę mięć chwilę, sprawdzę, która to namieszała. Warto, by inni użytkownicy, jeśli będą mieć podobny problem, zerknęli do wtyczek.

pozdrawiam

Użytkownik Offek edytował ten post 2014.04.23, 21:10
Nie cytujemy poprzedniego posta w całości

#24 vipmatrix7

vipmatrix7

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2014.04.24, 14:49

W takim razie to na pewno wina Streamera, bo jesli mam włączoną tą wtyczkę to przy każdej wiadomości wyskakuje błąd i zamyka się komunikator. Czy ktoś moze potwierdzić czy Streamer nie wspólpracuje tylko z najnowszą wersją aqq? Z poprzednia działało bez problemu?

#25 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2025 postów

Napisano 2014.04.26, 09:58

Działa wam wczytywanie listy pokoi czatowych?

#26 MeFisto

MeFisto

Adept

• Użytkownik
  • 377 postów

Napisano 2014.04.26, 10:53

Mi tych domyślnych z jabbi.pl nie wczytuje. Natomiast z jabstera nie ma problemu z wczytywaniem.

• wu112 i COLS lubią to

IE: 11 (domyślnie Firefox)
Wersja AQQ: 3.0.1.11

Wtyczki: GG Network, AQQ Restarter, AQQ Contact State, FixUpdater, NotifyMe, ProfileViewer, SiblingsState, SpellChecker, Streamer, TabKit, Wklejka
Kompozycja: Silverlight Sense

#27 Matrix

Matrix

Adept

• Pomocnik
  • 361 postów

Napisano 2014.04.26, 12:57

Z jabstera się ładnie wczytują, ale z jabbi.pl się nie wczytują w ogóle.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg

#28 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2025 postów

Napisano 2014.04.26, 12:59

A no to u mnie tak samo jest właśnie.

#29 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.04.26, 13:04

Błąd serwera jabbi.pl, zresztą im zgłoszony...

#30 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.04.26, 17:31

Serwer Jabbi.pl okazał się być totalnym niewypałem. Administracja nie poprawia żadnych zgłaszanych przez nas błędów. Żałuję, że wielu z Was za moją namową wybrało właśnie ten serwer. W AQQ będę wycofywał się z jego promocji. Jeżeli ktoś ma możliwość zmiany tego serwera to nie jest to taki zły pomysł.
  • invilator i c0d3r lubią to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#31 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.04.26, 17:47

Mówiłem, żeby zrobić własny serwer w aqq.eu albo w aqq.im to nieeee, przecież są takie inne zarąbiste :P Najpierw jid.pl miał problemy, teraz jabbi.pl , który kolejny? :D

• karololszak, Kucharskov i c0d3r lubią to

#32 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.04.26, 18:01

No niestety - ale własny serwer nie wchodził w grę. Jestem sam i nie mam czasu na jego administrowanie, rozwiązywanie ewentualnych problemów ani na support techniczny dla użytkowników. Więc pomysł oczywiście fajny ale nie realny.

#33 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.04.26, 18:02

Gdybyś siedział na forum częściej, to byś wiedział, że masz pod nosem osobę co ogarnia ejabberd + erland i ma własny serwer Jabbera :D

#34 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.04.26, 18:07

Beherit, to na prawdę mało istotne. Nawet jeżeli znalazła by się taka chętna osoba - Ty, czy ktokolwiek inny - to nie mogę polegać na jednej osobie i na jednym serwerze który stoi nie wiadomo gdzie. Różnie się dzieje i dana osoba może się znudzić, wycofać, obrazić, zamknąć serwer itp. Dlatego użytkownicy zostali rozsypani po różnych serwerach. Gdyby miał być to jeden serwer to ja musiałbym go administrować i nikt inny. Ewentualnie osoba która by ze mną przy tym pracowała a takiej nie ma.

#35 pOwP

pOwP

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2014.04.26, 18:09

Moze czas pomyslec o pomocy przy aqq...
http://wapsik.pl - Darmowe gadżety na komórkę

#36 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.04.26, 18:11

Zakup VPSa w OVH tak jak ja (jest tani) to postawię Ci tam serwer Jabbera i skonfiguruję wszystko ;) Mój serwer nie stoi nie wiadomo, gdzie - leży sobie ładnie w serwerowni Roubaix we Francji :D

#37 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.04.26, 18:12

Nie chcę mieć na głowie własnego serwera. Przynajmniej nie w tym momencie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość ale w tej sytuacji jaka jest obecnie nie wyobrażam sobie tego :)

#38 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.04.26, 18:18

Póki co ja mam swój serwer Jabbera i się nim zajmuję i go nie oleję, bo nie będę miał sam jak się z innymi komunikować :P Wiec jak tam wolisz, pomoc w stawianiu serwera znajdziesz ;)

• Oconnel lubi to

#39 invilator

invilator

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2014.04.26, 22:10

Beherit podobno kasy ci było szkoda i nie chciałeś żadnego VPS'a wykupywać :) Dobra zmiana na lepsze, również uważam, że OVH to dobry wybór, mam tam swojego ejabberd i spisuje się...stabilnie. A (cytuje) "Póki co ja mam swój serwer Jabbera i się nim zajmuję i GO NIE OLEJĘ"...też tak pisałem do oconnel'a aby dodał go do listy wyboru serwerów, nie udało się, może z beherit.pl się uda? A co stoi na przeszkodzie aby bigowl.net dodać? "i się nim zajmuję i go nie oleję" :)

#40 mienho

mienho

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2014.04.27, 20:01

No proszę mamy 2 dotykowych adminów do mam nadzieję przyszłego serwera aqq

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych