Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podgląd plików z konta Dropbox

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (15 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji z tematu?

1. Tak (12 głosów [80.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 80.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Obojętne mi to jest (3 głosów [20.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2014.04.24, 13:40

Obecnie możemy przesyłać np. wycinki ekranu lub obrazki na konto Dropbox a odbiorca dostanie link. Ale możemy mieć mały problem jeśli na koncie pozostawimy większą ilość takich plików bo po prostu nie będziemy wiedzieli, który plik jest jakim obrazkiem. Obecnie w zakładce Dropbox w AQQ możemy jedynie pobierać pliki. To rozwiązanie jest po prostu upierdliwe przy przeglądaniu plików. I właśnie dlatego proponowałbym aby do menu kontekstowego w plików w zakładce "Dropbox" dodać opcję podglądu. Mogłoby się wtedy wyświetlać jakieś w miarę małe okienko AQQ-owskie, które korzystałoby na bazie IE. W tym okienku widzielibyśmy właśnie co to jest za plik i wiedzielibyśmy czy spod AQQ możemy go usunąć/przenieść/zostawić.

#2 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2014.04.26, 12:26

Mógłbym odpowiedzieć, że mnie to obojętne, ale pomysł warty jest zastanowienia. Pytanie brzmi, jakiego typu pliki miałby ów podgląd obsługiwać, bo wiadomo, że wszystkich nie obsłuży. Najłatwiej byłoby zapewne zrobić to dla plików graficznych, dla dokumentów mogłoby to być chyba bardziej skomplikowane. Na razie wstrzymam się z głosem, licząc na to, że ktoś biegły w tych sprawach wyjaśni te kwestie.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#3 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2014.04.26, 13:21

Najlepiej wszystkie te, które można podglądać na stronie Dropboxa. Tak jak już pisałeś, grafiki można, dokumenty - nie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych