Skocz do zawartości

Zdjęcie

[odrzucono] Tryb Jasnowidza

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wodz Grzmi@ca Dupa

Wodz Grzmi@ca Dupa

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2014.05.07, 14:45

Witam.

Po dłuższym korzystaniu z AQQ postanowiłem założyć konto na forum dyskusyjnym, ale nie to jest tematem moich wypocin.

Ja jestem zwolennikiem AQQ ale kolega od pewnego czasu katuje Pidgina. Ma taką jedną fajną funkcję, która polega na tym, że otwiera mu się okienko z rozmową zanim ja coś od niego napiszę. Jest to trochę podobne do przewidywania liczby wpisanych znaków (np w GG, co jest u Was) ale odnosi się do samego otwierania rozmowy przy rozpoczęciu pisania.

Więcej o tym można poczytać np tu:

http://webhosting.pl...prawie).kazdego

Pytanie brzmi:

Czy ktoś podjąłby się napisania takiego pluginu?

Sądze, że nie jest to specjalnie duży plug, bo w końcu odnosi się do jednej akcji której towarzyszy jedna reakcja.

Z góry Dziękuję

#2 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.05.07, 15:53

1. Do tematów propozycji należy dodać ankietę.
2. Zdaje się, że był poruszany kiedyś temat wyskakującej chmurki z powiadomieniem, że ktoś do nas pisze zanim jeszcze wyśle wiadomość, ale nie dało się tego zrobić. Zatem skoro nie dało się przesłać powiadomienia o pisaniu, to nie wiem czy da się takie coś zrealizować. Może niech ktoś obeznany się wypowie i ewentualnie odrzuci.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#3 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2014.05.07, 16:29

Nie jest to możliwe.

Poza tym w AQQ jest opcja, która otworzy Ci okno rozmowy i wyświetli na wierzchu jeżeli otrzymasz nową wiadomość.

#4 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.05.07, 16:41

Informacja o pisaniu wiadomości w sieci XMPP nie idzie jak osoby jeszcze nie przeprowadzili wiadomości na czas danej sesji.

#5 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2014.05.07, 16:43

Czyli nie do zrealizowania. Odrzucam.

Propozycja odrzucona

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych