Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ Acceleron 2.6.0.53


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2014.06.01, 11:21

Ja nie mam pewnosci, ze problem z minimalizacja czy cytowaniem dotyczy nowej wersji AC. Przeciez moze byc tak, ze nowa wersja AC wymaga po prostu pewnych drobnych zmian od OC. Nie ustosunkowal sie jeszcze co do tych problemow, a ja osobiscie poki co jeszcze na zaden sie nie natknalem, wiec na pewno stan nie jest krytyczny i nie ma co panikowac. Nowe AlphaControls wnosi wiele pozytywnych zmian.

 

Realizujemy z Oconnelem funkcje calkowitej koloryzacji kompozycji, a w nowym AlphaControls dochodzi trzeci parametr - jasnosc. Nie bedziemy przeciez bawic sie z tym na dwa razy (teraz zostawic stabilne AC i pracowac nad odcieniem i nasyceniem a kiedys wgrac nowe i pracowac nad jasnoscia), tylko zrobimy wszystko za jednym zamachem.

 

Rownoczesnie uspokajam, ze pracuje zarowno nad nowa kompozycja Standardowa, jak i nad aktualizacja dla Silverlight Sense 5. W aktualizacji znajda sie nie tylko poprawki pod najnowsze AQQ, ale takze inne usprawnienia, nowosci i optymalizacje.


  • Oconnel lubi to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#22 filip34

filip34

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 2014.06.01, 15:03

A może by tak w końcu umożliwić łatwiejszy wybór kroju fontu w oknie rozmowy?

Nie przekonuje mnie edycja jakichś plików tekstowych ;)
Przede wszystkim krój i kolor fontu to podstawa czytelności, a to w komunikatorze powinno być priorytetem!



#23 Gość_pawel2k_*

Gość_pawel2k_*
  • Gość

Napisano 2014.06.04, 10:13

u mnie od kilku wersji fb dziala z jakims opoznienieniem albo pisze z kontaktem i podczas rozmowy kotaktami zmienia sie status na dostepny i nie dostepny podczas gdy na fb w przegladarce jest ok

a co do komunikatora to przydała by sie opcja np pytania ze jak mam kilka kontaktow o jednakowej nazwie to żeby komunikator pytał czy łaczyc w meta kontakt


Użytkownik pawel2k edytował ten post 2014.06.04, 10:15


#24 DeepPhilosopher

DeepPhilosopher

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2014.06.04, 11:54

Nie wiem czy padło już to pytanie ale czy jest taka szansa żeby we wtyczce obsługującej facebook'a dodać stan niewidzialny? Na facebooku można wysyłać wiadomości nie koniecznie będąc dostępnym...


Windows 7 x64


#25 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.04, 12:18

Nie ma wtyczki do Facebooka :) Obawiam sie, że jest to nie wykonalne - Facebook'owy jabber tego nie obsługuje.

#26 Gość_pawel2k_*

Gość_pawel2k_*
  • Gość

Napisano 2014.06.04, 15:37

oconel tez kiedys mowil niewykonalne a sie dalo :D najlepiej odrazu napisac nie da sie i z glowy :P



#27 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.04, 16:14

Masz rację, zróbmy protest w Polsce, aby Facebook poprawił ich serwer XMPP i umożliwił wprowadzenie stanu "niewidoczny".

#28 kadet

kadet

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 2014.06.04, 17:15

W tym wypadku Beherit ma rację, XMPP Facebooka jest strasznie ograniczone i nie pozwala na bardzo wiele rzeczy, które przecież spokojnie można by zrobić. Jedyną możliwością byłoby napisanie wszystkiego na ich wewnętrznym API jednak z tym jest problem - API to nie jest udokumentowane i trzeba by naprawdę sporo posiedzieć i na podstawie inżynierii wstecznej ustalić API i je udokumentowa samemu - a na to potrzeba sporo czasu i umiejętności. Jest to można by powiedzieć nieproporcjonalne do ew korzyści z tego tytułu płynących.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych