Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usunięte kontakty, brak możliwości dodania - Pomóżcie !

kontakty wiadomosci znajomi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Limonczello

Limonczello

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.06.16, 16:33

Witam. Nie wiem jakim cudem ale usunęły mi się same kontakty. miałem ich ponad 600 na liście, w tym momencie mam 389, wczoraj zniknął mi 1 kumpel ale nie zwracałem na to uwagi bo pomyślałem, że to jakiś bug i dodam go sobie później. Dziś wchodzę pierwszy raz na AQQ i pisze do mnie nieznajomy numer, pytam się go kim jest a był to człowiek, z którym pisałem wczoraj pół nocy i był normalnie ładnie podpisany. Dziś jak chcę go dodać na listę kontaktów to się nie da. Jest niby dodany ale nazwy nie mogę zmienić, szukam go po numerze też go nie ma, resetuje AQQ to mam możliwość dodania go ponownie i tak cały czas, co ciekawe otwierając archiwum i wybierając opcje "Spoza listy" mam masę numerów, z którymi pisałem i są ładnie podpisani tak jak to było wcześniej ale właśnie tylko tam. Na głównej liście ich nie ma. O co chodzi ? Zaznaczam, że nic z tym nie robiłem. Nie usuwałem kontaktów od paru lat. Jak mówię ponad 300 mi ich zniknęło. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Jest to mój pierwszy post ponieważ nigdy wcześniej nie miałem problemu z owym komunikatorem. Jak widać nie zawsze musi być pięknie. Liczę na waszą pomoc !

Użytkownik Limonczello edytował ten post 2014.06.16, 16:34

#2 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2014.06.16, 16:54

Problem dotyczy sieci GG?
Podaj:
-Numer wersji AQQ
-Wersję systemu Windows
-Używane wtyczki

#3 Limonczello

Limonczello

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.06.16, 22:35

Wersja AQQ najnowsza, przynajmniej jak szukam aktualizacji to mam napisane, że ta wersja jest prawidłowa i najnowsza, Windows XP Modyfikacja 5.1Lite 3.1, wtyczek nie używam żadnych, jedyne co to się loguje poprzez AQQ na moje konto gadu gadu, teraz właśnie odkryłem coś dziwnego, kumpel zrobił konferencje z ludźmi z gry i tam mam ich ladnie podpisanych tak jak ich podpisywalem przy dodaniu ich na liste kontaktow, tam sa ladnie podpisani i moge z nimi gadac jednak na liscie ich nie mam, nie da sie ich wyszukac, w innych grupach tez ich nie ma typu "zablokowani" albo coś, strasznie dziwne

#4 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.16, 23:16

Podaj numer używanej wersji AQQ - wyświetla się ona chociażby w oknie kontaktów.

#5 Limonczello

Limonczello

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.06.16, 23:27

AQQ 2.6.0.50

#6 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.17, 09:13

Pokaż na zrzutach ekranu jak to wygląda, że kontakt jest a go nie ma (nie można go dodać). Może masz wtyczkę Temp Contants? :)

#7 Limonczello

Limonczello

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.06.17, 13:31

1. http://iv.pl/images/...12793941382.jpg

2. http://iv.pl/images/...37127785821.jpg

3. http://www.iv.pl/ima...40257378929.jpg

Jeśli próbuję dodać kontakt poprzez zakładkę kontakty to również jest to samo, dodaje, nie mogę zmienić nazwy i w ogóle kliknąć ok, po restarcie gadu gadu znowu w okienku mam opcje dodania mimo tego, ze przed restartem juz kogos dodawalem, co do wtyczki Temp Contants nie mam pojęcia co to jest, w zyciu zadnych wtyczek do aqq nie sciagalem. Jest w ogole mozliwosc odzyskania jakos tych kontaktow ? Zobacz screeny i wypowiedz sie, pisz czego potrzebujesz to bede Ci to wysylal, swoja droga jest jakas szybsza opcja kontaktu typu gadu gadu ? Aktualnie korzystam z web podczas problemów z AQQ wiec nie bedzie problemu z dodaniem i napisanie do Ciebie. Czekam na odpowiedź

#8 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.17, 13:55

Nie używam sieci GG ;) Ciężko powiedzieć co tutaj jest nie tak, wygląda na błąd... Zobacz jeszcze jak wygląda sytuacja na nowym profilu.

#9 Limonczello

Limonczello

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.06.17, 14:27

Na drugim profilu bez problemu dodał się kontakt. Nie wiem co jest grane...

#10 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.06.17, 14:48

Masz dwie możliwości rozwiązania problemu:

a) Przenieść dane na nowy profil (wtyczki + archiwum itp itd)
b) Zgłosić to na bugliście i czekać na naprawę :P

#11 Limonczello

Limonczello

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.06.20, 13:12

Wybrałem opcje nr 1 z tym, że kontakty a przynajmniej te najważniejsze musiałem przenieść ręcznie bo eksportowanie do pliku też jakiś uszkodzony plik rzuciło i nie dało się ich z niego importować ;P. Dzięki za chęci. Pozdrawiam.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kontakty, wiadomosci, znajomi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych