Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z płatnością - pytanie

płatność aqq problem konto

Najlepsza odpowiedź Oconnel , 2014.09.20, 19:30

Mail który podajesz w formularzu DotPay to mail na który dostaniesz kod do wykorzystania w programie. Możesz tam podać dowolny e-mail niekoniecznie ten sam który masz przypisany do konta administracyjnego w AQQ.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Liserius

Liserius

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.09.20, 19:09

Witam.

Posiadam takie problematycznie pytanie dotyczące płatności. Otóż chciałem zrobić przelew na aqq za 2zł więc go zrobiłem. Ładnie wszystko wypełnione i przelane. Przekierowało mnie po kliknięciu na bank na strone banku gdzie dokonałem w/w czynności. I tak zacząłem myśleć i myśleć. Na stronie dotpay trzeba było podać imie, nazwisko i email. I tutaj rodzi się pytanie czy email na którym jest konto by dało się to zweryfikować i bym mógł normalnie korzystać z aqq? Bo własnie na aqq posiadam, że tak to ujmę "poboczny mail" a na stronie dotpay podałem taki mój główny. I tutaj główne pytanie. Czy wszystkie czynności zostały dobrze wykonane? Czy niestety ale będę musiał zrobić kolejny przelew?

#2 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.09.20, 19:30   Najlepsza odpowiedź

Mail który podajesz w formularzu DotPay to mail na który dostaniesz kod do wykorzystania w programie. Możesz tam podać dowolny e-mail niekoniecznie ten sam który masz przypisany do konta administracyjnego w AQQ.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#3 Liserius

Liserius

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.09.20, 22:18

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, własnie przyszedł kod. Temat do zamknięcia bądź usunięcia :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: płatność, aqq, problem, konto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych