Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.21

• Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.09.25, 15:55

Jeżeli ktoś ma problem z użyciem pamięci RAM przez najnowszą betę AQQ to proszę dodanie loga do tego zgłoszenia. Problem jest ale wymaga pomocy testerów w dokładnym jego złapaniu ;)

#42 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.09.26, 23:32

W każdym szanującym się programie, który daje możliwość customizacji interfejsu mamy możliwość zarządzania przyciskami na toolbarach - w AQQ nie. Mówię oczywiście o oknie rozmowy, bo tu widać te braki najbardziej i jednocześnie zapytuję się, kiedy? :)

• Mireczek, karololszak i ss9227 lubią to

#43 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.02, 12:26

jak tak wersja stabilna ma być tak stabilna jak napisał beherit to lepiej to przełożyć o kolejny miesiąc.

AQQ w wersji stabilniej nigdy nie było stabilne jak zaraz wypuscisz stabilną to bedzie tak jak kiedyś przed swiętami bożego narodzenia że 3 wersje stabilne wyszły w ciągu 5 dni bo to albo tamto było nie tak.

mam kilku znajomych którzy używają aqq i wyglada to tak aktualizują coś się sypie i pozniej zostawiaja aqq i czekają na update w miedzy czasie używają WTW.

ale jak każda stabilna bedzie wersją alfa to ja dziekuję. błędy to podstawa i najbardziej widoczne błędy powinny być NIE widoczne.

wogole na jakiś czas nie dodawałbym nowych funkcji bo po co jak powoduje to tak fajne problemy.

najpeirw się naprawia pozniej sie dodaje małymi kroczkami takie jest moje zdanie.

WTW też ma błedy ale nie takie irytujące jak AQQ. zresztą sam sie ostatnio przekonałem beherit wie coś o tym.

Coż moim zdaniem nic z wyżej wymienionych rzeczy nie jest błędem krytycznym. Z dwoma wyjątkami (i to też nie krytycznymi). Pierwsze zgłoszenie - musi poprawić Silverlight. Niestety nie potrafi tego zrobić więc zgłoszenie leży nie ruszone. Druga sprawa to zgłoszenie z RAM-em. Jest ono subiektywne ponieważ nie wszyscy mają ten problem a Ci którzy go mają nie wiedzą jak go dokładnie wywołać. Reszta spraw nie jest wielce istotna - a na część z nich odpowiedziałem już na bugliście. Mamy jeszcze tydzień więc coś z tych rzeczy być może jeszcze się wyjaśni przed wydaniem stabilki :)

jak to nie są błędy krytyczne które nie powinny zostać naprawione w wersji stabilnej to ja nie wiem co ty nazywasz błedem krytycznym nie uruchamianie się AQQ?:) czy BSOD przy starcie.

powinno zostać to naprawione a jak nie to w logo AQQ bedzie trzeba dodać napis BETA FOREVER

Użytkownik MrBeckham666 edytował ten post 2014.10.02, 12:24

• inzaghi89 i Magic_coin lubią to

#44 BrX

BrX

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2014.10.04, 12:34

To ja dodam od siebie że zabezpieczanie AQQ w ogóle nie działa. Chodzi o funkcję, która jest możliwa jeśli mamy hasło do profilu, dostępna z prawokliku w zasobniku systemowym. Po kliknięciu w zabezpiecz z okna AQQ znikają ramki, zostaje tylko wnętrze i nic więcej się nie dzieje. Można ponownie wywołać AQQ z zasobnika, bez wpisania hasła. Tak nie powinno być.

#45 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2014.10.04, 23:46

Błędy zgłaszamy na bugliście.

• Beherit i Deadmaster lubią to

#46 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2014.10.12, 10:57

Będzie większe wsparcie dla GG ?

#47 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.10.12, 11:04

GG upadło. Fejs po API to konieczność - zamkną go po XMPP i będziemy w d...

#48 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2014.10.12, 11:43

Są jeszcze ludzie którzy używają GG. I wypadałoby zwiększyć troszke ten support.. ;)

#49 Seven

Seven

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 2014.10.12, 11:47

Synchronizacja archiwum, gg dysk?

#50 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.10.12, 11:59

Co to takiego te GG, o którym piszecie?

• MrBeckham666 lubi to

#51 szpon

szpon

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2014.10.12, 12:00

GG upadło. Fejs po API to konieczność - zamkną go po XMPP i będziemy w d...

Nie masz racji. XMPP na świecie jest popularne, ale w Polsce nie za bardzo. U nas GG jest popularne, może nie tyle co kiedyś, bo wyparły go serwisy społecznościowe, ale na pewno bardziej niż XMPP. I absolutnie nie wolno mówić, że GG upadło.

#52 Vadim

Vadim

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 72 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano 2014.10.12, 13:35

Dokładnie. Kiedyś na gg miałem ponad 300 osób, powiedzmy, że około setką pisałem przynajmniej raz w tygodniu. Teraz ponad połowa z tych osób z listy nie wchodzi nawet na gg. Ale z 30-40 osobami rozmawiam przynajmniej raz na miesiąc, a z ok. 20 praktycznie codziennie. Z AQQ korzystam ze względu na gg. Fajnie jakby wsparcie było większe. Z facebooka nie korzystam.

#53 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.10.12, 15:21

@szpon: Chyba niezbyt ogarnąłeś o co mi chodziło ;) Nie twierdzę, że XMPP jest popularniejsze od GG. Obecnie w AQQ czat Facebooka działa po XMPP, ale wsparcie tego Facebook wyłączy i wtedy obsługa wiadomości będzie musiała się odbyć po API. Podobnie jak Beherit z GG już praktycznie nie korzystam (mam bo mam) - wszyscy ludzi przenieśli się na Facebooka i to na nim należy się skupić. To jest przyszłość, a GG może jeszcze nie upadło całkowicie, ale jest na najlepszej drodze ku temu.

#54 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2014.10.12, 15:26

Szczerze wątpie w to co mówisz..

C2zCYNM.jpg

Na moim drugim numerze też z 50 ludzi ma status dostępny.. Dolicz z 20osób, które siedzi na niewidocznym :P

GG napewno nie upadnie. ;)

Użytkownik Like. edytował ten post 2014.10.12, 15:27

#55 AviciiPL

AviciiPL

Bywalec

• Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 2014.10.12, 18:50

Like. UPADNIE! To jest PEWNE na 100%! Przypuszczam, że już w 2015 czy 2016 roku!
AKtualizacje gg to teraz TYLKO optymalizacje REKLAM!

GG Nie daje dłużej niż do 2016 roku. 3 lata temu, jeszcze 150 z 300 znajomych siedzialo na gg, teraz TYLKO max 20.

GG JEST skazane na UPADEK.

Wyprze go FaceBook, oraz XMPP (Jabber).

Użytkownik AviciiPL edytował ten post 2014.10.12, 18:52

Mój sprzęt http://blog.aviciipl.net/sprzet

#56 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 2014.10.12, 19:12

Więcej Capsa użyj, to na pewno zrozumiemy bardziej...
Wszystko kiedyś się skończy, wszystko kiedyś upadnie, bo zastąpi je coś nowego. Facebook też upadnie... Ale co z tego? O ile główny czas poświęcany przez twórcę nie skupia się wokół GG, to chyba ok?

Betka spisuje się ok, ale przydałoby się bardziej zdecydowane działanie jeśli chodzi o eliminowanie błędów z buglisty, bo na razie same przepychanki tam...

Użytkownik Eleks edytował ten post 2014.10.12, 19:13

#57 AviciiPL

AviciiPL

Bywalec

• Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 2014.10.12, 20:21

Caps Lock pełni raczej funkcję podkreślenia słowa to tak apropo... i tak owszem.... wszystko kiedyś upadnie na rzecz czegoś nowszego... chyba, że będą dążenia do udoskonalenia swojego produktu.
Aqq ma sukces, bo obsługuje sporo protokołów i służy jako ograniczenie ilości osobnych programów do każdego protokołu w jeden mały, w (prawie) pełni konfigurowalny kliencik, który jest (chyba) stale rozwijany na lepsze...

BTW. Dzisiaj AQQ zaczęło mi sypać błędami typu braku wolnej pamięci RAM (mam w sumie 20gb RAM, a w uzyćiu było tylko ok 6gb, i sypało brakie RAMu)...

Mój sprzęt http://blog.aviciipl.net/sprzet

#58 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2014.10.12, 21:05

No w moim.. że to tak nazwe świecie informatycznym GG to podstawa kontaktu, Potem jest skype i TeamSpeak3, czasami także komunikator na forum.. GG się trzyma kupy i będzie się trzymało. Nie wątpie w to że padnie ale wiem że będzie jeszcze dłuugi czas na rynku :) Może i Jabber wypchnie gg ale jak narazie to Gg stoi i tego się trzymajmy ;)

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2014.10.12, 21:40
Nie cytujemy poprzedniego posta w całości.

#59 szpon

szpon

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2014.10.12, 22:06

@szpon: Chyba niezbyt ogarnąłeś o co mi chodziło ;)

Rzeczywiście źle zrozumiałem, przepraszam. Nie wiedziałem, że w AQQ Facebook idzie jeszcze po XMPP, myślałem, że już po API. Dlatego też myślałem, iż sugerujesz, że XMPP jest popularniejsze od GG w Polsce. No nie zrozumieliśmy się w całości, ale po części tak co do niby upadłości GG. Główny wątek na szczęście został przeze mnie zrozumiany, hehe  ;-)

Użytkownik szpon edytował ten post 2014.10.12, 22:07

#60 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.13, 13:26

@

Like.

po co ci wiecej funkcj iw gg? przecież to co jest wystarcza w zupełności:)

po cholere komu jakiś gg dysk jak jest np dropbox.

gg upada i to jest prawda mam 100 znajomych na gg kiedyś około 50 było aktywnych non stop

teraz 25max a najczesciej to koło 10:)

według mnie nic wiecej we wtyczce od gg nie potrzeba i to są fakty żę trzeba skupić się na facebook i xmpp a w pierwszej kolejnosci samym aqq

gg to generalnie badziew który stoi w miejscu dla mnie mogłboby nie istnieć ale kilku znajomych niestety korzysta.

mam nadzieję @Oconel że w filmiku ładnie pokażesz i powiesz jakie błedy itp zostały naprawione w tej nowej wersji.

czy ten dodatkowy tydzien coś zmienił bo w changelogu tego nie widać.

Użytkownik MrBeckham666 edytował ten post 2014.10.13, 01:24

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych