Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.21

• Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 Kucharskov

Kucharskov

Bywalec

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 2014.10.13, 14:26

Skończcie tą gównoburzę!

AQQ tez kiedyś upadnie więc po luja go rozwijać - taki macie system myślenia. Brawo!

Kucharskov.pl - Młody Webmaster!

#62 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.14, 14:40

i jak tam z tą wersją stabilną:)

#63 XaNtoR

XaNtoR

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 2014.10.14, 16:44

Z mojego punktu widzenia wszystko byłoby ok, oprócz tego, że TabKit wywala mi jakiś złośliwy ERROR.

TabkitERROR.jpg

#64 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.10.14, 19:16

No dobra, ale co do tego ma samo AQQ? Problem z wtyczką TabKit jest znany ale nie udało mi się znaleźć jego przyczyny. Proszę osoby z tym błędem o kontakt ze mną na jabber (im@beherit.pl).
@XaNtoR wstawiłem nową wersję wtyczki TabKit, która rozwiązuje ten problem :)

#65 Draq

Draq

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2014.10.14, 20:46

Lekki offtop się w temacie zrobił :-D Pozwolę sobie spytać: kiedy wersja stabilna?

A co do gadulca:

Ja tam gg bardzo lubię i korzystam, lecz tylko przez aqq. Oficjalny klient jest nie do przełknięcia. Równie dobrze mógłbym sobie napchać na komputer masę adware, wyjdzie na to samo :E

Fakt, masa ludzi przeniosła się na FB, a sam fejsika nienawidzę. Mam bo muszę mieć jakiś kontakt z ludźmi z uczelni. Niestety to cholerstwo pcha się teraz wszędzie i jeszcze trochę a posiadanie konta w tym durnym serwisie będzie koniecznością.

Mam jednak nadzieje, że gg jeszcze długo, dłuuugo pożyje :D

#66 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.10.14, 20:55

Pozwolę sobie spytać: kiedy wersja stabilna?

Jak Silver zrobi poprawki dla Standard i usunie wyciek pamięci :P

#67 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.15, 01:46

Lekki offtop się w temacie zrobił :-D Pozwolę sobie spytać: kiedy wersja stabilna?

A co do gadulca:

Ja tam gg bardzo lubię i korzystam, lecz tylko przez aqq. Oficjalny klient jest nie do przełknięcia. Równie dobrze mógłbym sobie napchać na komputer masę adware, wyjdzie na to samo :E

Fakt, masa ludzi przeniosła się na FB, a sam fejsika nienawidzę. Mam bo muszę mieć jakiś kontakt z ludźmi z uczelni. Niestety to cholerstwo pcha się teraz wszędzie i jeszcze trochę a posiadanie konta w tym durnym serwisie będzie koniecznością.

Mam jednak nadzieje, że gg jeszcze długo, dłuuugo pożyje :D

gg niestety długo nie pożyje takie są moje prognozy u mnie znajomi na facebuka spadaja z dnia na dzien.:)

facebook juz jest praktycznie konieczny przynajmniej do kontaktu ze znajomymi. dobrze że nie trzeba zakładać realnego konta nie mam zamiaru żadnych daniych im podawac.

#68 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.10.15, 08:09

Wersja stabilna jest już w zasadzie gotowa. Brakuje tylko poprawek związanych z kompozycją Standard. Silverlight miał awarie komputera i stąd poślizg. Czekamy aż skończy fixy i pojawi się wersja stabilna, bądź aby uzyskać pewność co do działania niekórych funkcji wersja RC2.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#69 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 2014.10.15, 11:04

Wersja stabilna z nierozwiązanym błędem z wyciekiem pamięci?... Powodzenia. Skoro w skali mikro, wśród testerów się pojawia i narzekają, to co dopiero będzie w skali makro, kiedy ściągnie ją kilkaset(?) świadomych bardziej lub mniej (a raczej to drugie) użytkowników? No nic - po prostu powodzenia. Wiem, że rozwiązanie go nie musi być proste, no ale...

• arechia lubi to

#70 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2014.10.15, 12:16

bądź aby uzyskać pewność co do działania niekórych funkcji wersja RC2.

Daj RC2, wersja stabilna między RC nie powinna się niczym różnić no poza numerkiem.

#71 Tomek

Tomek

Weteran

• Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2014.10.15, 17:16

Wycieki pamięci są poprawione (przynajmniej u mnie bez zewnętrznych wtyczek nie występują).

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.

#72 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.15, 22:03

Wersja stabilna z nierozwiązanym błędem z wyciekiem pamięci?... Powodzenia. Skoro w skali mikro, wśród testerów się pojawia i narzekają, to co dopiero będzie w skali makro, kiedy ściągnie ją kilkaset(?) świadomych bardziej lub mniej (a raczej to drugie) użytkowników? No nic - po prostu powodzenia. Wiem, że rozwiązanie go nie musi być proste, no ale...

wątpie że z aqq jak stało się płatne korzysta ktoś mniej świadomy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych