Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.23

• Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.10.18, 15:07

Uważaj @Beherit. Jakoś nawet nie łudzę się, że Oconnel zrobi coś (lub zleci) w kwestii reanimacji kompozycji poza instalatorem xD To byłby już chyba cud... Aczkolwiek, czasem cuda się spełniają, kto wie. Może jeszcze zostanę zaskoczony :D Na razie czekam na naprawienie tych bardziej denerwujących problemów ;)

Użytkownik Bartek Sz. edytował ten post 2014.10.18, 15:07

#22 XaNtoR

XaNtoR

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 2014.10.18, 15:52

Pewnie to jest zamierzone działanie, ale w moim przypadku to jest błąd.

Nie mogę się zalogować na Facebooka z AQQ bo mój login to XaNtoR, a wpisać mogę tylko z małych liter, a działa tylko z dużych i małych...

#23 Kucharskov

Kucharskov

Bywalec

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 2014.10.18, 16:44

@XaNtoR z tego co wiem można się zalogować jeszcze e-mailem a am wielkość znaków jest dowolna

Co do całego AQQ to subskrypcje kupiła mi dziewczyna, taka niespodzianka. Ona sama AQQ używa tylko raz w miesiącu albo i rzadziej. Korzystam jedynie z GG i sie zastanawiam czy powrócenie do teraz podobnego klocka - oryginalnego klienta GG nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Zostaje jeszcze WTW (które jest obleśne ale działa prosto i szybko)

Kucharskov.pl - Młody Webmaster!

#24 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2014.10.18, 17:20

@Oconnel: zdajesz sobie sprawę, że już żadna kompozycja z forum nie działa w pełni poprawnie po zmianach w systemie skórkowania?

Wszystkie wprowadzone zmiany w systemie skórkowania są wstecznie kompatybilne, przynajmniej takie było założenie. Jeśli zatem coś nie działa, to na buglistę i poprawimy :)

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#25 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2014.10.19, 00:54

Oconnel, niestety pobiera tylko część linków... Pierwszy z brzegu, z którym mam problem - a jest ich więcej. Zerknij, proszę - https://www.youtube....h?v=cs0rCxizB5A

Wyświetla mi błąd: "Wystąpił błąd przy wykonywaniu zadania". Teraz większość rzeczy nie da się pobrać, nie wspominając już o tym, że coraz więcej tych partnerów, których AQQ od razu nie przerzuca na youtuba, tylko próbuje odtworzyć, po czym wyświetla monit :(

Użytkownik Eleks edytował ten post 2014.10.19, 00:55

#26 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.10.19, 01:41

Faktycznie przy tym filmiku pojawia się owy monit, innych nie sprawdzałem, bo z funkcji tej po prostu nie korzystam. Mam taką mini-propozycję, aby AQQ umieszczało w nazwie pobieranego filmu jego tytuł, tak jak to robi większość pobieraczków :) Do zrealizowania chyba w chwilę.

Co do partnerów YT, to sprawa jest bardzo skomplikowana - wiem, bo w tym siedzę. Problemem jest to, że Google nijak w większości przypadków nie informuje o tym, że dany film pochodzi od partnera i odtworzyć poza YT się go nie da. Jedyne czym właściwie dysponujemy to GData v2 (przykład tutaj). Warto co jakiś czas śledzić zmiany w tych danych, choć szczerze wątpię by coś zmienili, może w wersji 3. Oczywiście jak ktoś wygrzebie jak namierzyć film od partnera, to na pewno zostanie to dodane.

• Eleks lubi to

#27 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.10.19, 11:22

A nie można sparsować odpowiedzi po wczytaniu odtwarzacza? Przecież chyba jest różnica pomiędzy wyświetleniem statycznej odpowiedzi niż pobieraniem filmu.

AQQ i tak mnóstwo rzeczy robi naokoło, to co tam jeden dodatkowy myk :)

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#28 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.19, 13:31

ostatnio miałem dziwny problem z sybskrypcją aqq konta nie mogłem nić pisać ze dwa razy przez jakieś 30 min troche mnie to zdenerwowało.

ine błedy moge przeboleć ale brak pisania kiedy jestem w trakcie rozmowy żenada tragedia porazka:)

czasam się dziwie że zrobiłem ten ostatni przelew za 2 zł. cały czas mówie sb że to ostatni bo mam nadzieję że aqq nie padne żę coś z tego bedzie jednak. Cieżko w to uwierzyć jak narazie. jak ta wersja 3.0 nie bedzie tak stabilna jak powinna być to oconel już 2 zł na bochenek chleba odemnie nie dostaniesz:) no ale trzymam kciuki:) żeby było dobrze:)

Użytkownik MrBeckham666 edytował ten post 2014.10.19, 13:34

#29 szpon

szpon

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2014.10.19, 13:48

ostatnio miałem dziwny problem z sybskrypcją aqq konta nie mogłem nić pisać ze dwa razy przez jakieś 30 min troche mnie to zdenerwowało.

ine błedy moge przeboleć ale brak pisania kiedy jestem w trakcie rozmowy żenada tragedia porazka:)

W weekend była przerwa techniczna spowodowana wymianą serwera. Przeczytaj trzy ostatnie newsy na FB:

https://www.facebook.../KomunikatorAQQ

#30 mateusz310

mateusz310

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2014.10.19, 17:06

Czy tylko ja mam takie hece? https://www.dropbox....3/okno.JPG?dl=0 Mam tak tylko w AQQ i za każdym razem. Jak trzeba to wrzucę na bugliste :P

#31 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.10.19, 19:32

Ja tam mam normalnie na Windows 8.1 Pro 64-bitowym - potwierdzenie

Użytkownik Bartek Sz. edytował ten post 2014.10.19, 19:33

#32 mateusz310

mateusz310

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2014.10.19, 19:49

Odkryłem problem, i go przedstawię dla następnych :P. Wystarczyło zaktualizować wtyczkę TakKit i wszystko wróciło do normy :)

• Beherit lubi to

#33 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.10.20, 22:42

W weekend była przerwa techniczna spowodowana wymianą serwera. Przeczytaj trzy ostatnie newsy na FB:

https://www.facebook.../KomunikatorAQQ

tak wiem czytałem i nie mówie tylko o weekendzie.

#34 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.10.21, 14:02

@Eleks - błąd przy pobieraniu nie wynika z błędu AQQ. Po prostu przy pobieraniu tego filmu serwer YT odmawia jego udostępnienia. I niewiele można na to poradzić. Właściwie to nic.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#35 Kucharskov

Kucharskov

Bywalec

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 2014.10.21, 18:14

Jeżeli funkcja jest wadliwa, działa niepoprawnie lub ma niezamierzone działanie - usunąć.

Nie pisze wielce ogromnych programów ale przy konstrukcji zwykłego ifa to mi nawet pomaga. To samo zaradziłbym tutaj. ;)

#36 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.10.21, 20:44

Funkcja działa poprawnie :)

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#37 Kucharskov

Kucharskov

Bywalec

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 2014.10.21, 21:18

Element działania funkcji, z udziałem serwera gdzie on:

serwer YT odmawia jego udostępnienia. I niewiele można na to poradzić. Właściwie to nic.

Ale tak, działa. -.-

Użytkownik Kucharskov edytował ten post 2014.10.21, 21:19

• mav i Eleks lubią to

#38 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2014.10.21, 23:23

Szczerze mówiąc, jeśli ma ściągać 10% filmików, to rzeczywiście chyba lepiej szkoda zostawiać tą fukncję, bo co chwila ktoś będzie pisał, że nie działa...

#39 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.10.22, 00:07

Nie tylko AQQ ma problem z pobraniem niektórych filmów. Ja bym się wstrzymał z jakikolwiek działaniem - może Google coś pozmienia...

#40 opos23

opos23

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 85 postów
  • MiejscowośćWieliczka

Napisano 2014.10.22, 10:20

W najnowszym buildzie Windowsa nie ma juz problemu z tym paskiem co był przez cały komunikator:P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych