Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.23


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.10.22, 11:00

Łat? :P


  • ss9227 lubi to

#42 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.10.22, 11:19

@Opos23 - to dobrze. Miałem co do tego rację na bugliście.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#43 AviciiPL

AviciiPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 2014.10.22, 15:10

A ja ma taką propozycję: wywalić ten fjuczer z core'a AQQ i dać jako wtyczka :) oczywiście dodać informację, że wtyczka nie umożliwia ściągnięcia wszystkich filmików, tylko niektórych w zależności od serwisu YouTube. Kto jest za? :D


Mój sprzęt http://blog.aviciipl.net/sprzet


#44 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.10.22, 16:23

Dajcie spokój tej drobnej funkcji. Jej dodanie do AQQ nie kosztowało mnie zupełnie nic. Nie obciąża również AQQ w odróżnieniu od wtyczki. Funkcja działa też całkowicie prawidłowo. Niektóre filmy są zablokowane i nie można ich pobierać ale to nie jest jakiś szczególny problem.


  • MeFisto i Deadmaster lubią to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#45 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2014.10.22, 16:26

Niektóre = 80%? Jeśli jedna piąta Cię satysfakcjonuję, cóż. Jako wtyczka odpada zupełnie, takową można przecież sobie wrzucić w przeglądarkę i na to samo wyjdzie.



#46 AviciiPL

AviciiPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 2014.10.22, 16:58

Dobra niech Ci OC będzie... Tylko później się nie zdziw, jak co chwile będzie spam "Nie chce ściągnąć mi filmu :C" lub podobnie. Myśl jak globalnie ludzi poinformować, że ściąganie filmu zależy od YT...

 

EDIT na EDIT OC'a:
No i o to chodziło!
Nic więcej z tą funkcją robić już raczej nie musisz... Film chroniony - dałeś komunikat. I po sprawie. Użytkownicy dostawać będą info czy film da się ściągnąć czy nie.
That's all! :D


Użytkownik AviciiPL edytował ten post 2014.10.23, 19:44

Mój sprzęt http://blog.aviciipl.net/sprzet


#47 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.10.22, 17:43

Po prostu niektóre filmy wymagają dodatkowej autoryzacji. Większość pobieraczy YT deszyfruje sygnaturę która jest dołączona do danego filmu. Niestety nie jest to działanie stricte legalne - o ile mi wiadomo. Chwilowo nie mam w planach robienia tego samego.

 

EDIT:

Dopóki nie rozwiąże tej kwestii w inny sposób w przypadku chronionych materiałów zostanie wyświetlony taki komunikat:

 

e1c8xi.png


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#48 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2014.10.22, 18:21

No i OK. To, że niektóre filmy nie da się pobrać nie oznacza, że funkcję należy od razu usunąć z AQQ (tak jak wy to chcieliście).


  • Deadmaster i mateusz310 lubią to

#49 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.10.22, 18:49

Mi to tam taki bajer jest akurat niepotrzebny :D Mam na pobieranie filmów z YT inne sposoby, także mi to obojętnie. Dla mnie był, jest i będzie to tylko zbędny bajer.


  • mienho lubi to

#50 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2014.10.22, 20:32

Dla mnie też to jest zbędne, ale nie skreślam go od razu - jest to jest, a innym może się przydać :) a Wy zawsze psioczyliście i psioczyć będziecie jeżeli coś nie jest dodawane to co byście chcieli :D Czasami mam wrażenie, że wszyscy jesteście [ciach] ostro i śmieje się z Was haha :D


Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2014.10.22, 21:14
WiTuŚ no, proszę bez przekleństw.


#51 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.10.22, 23:20

Heheszki. Nie wiem na co mi menedżer pobierania w komunikatorze do rozmów tekstowych i ew. głosowych (w przypadku XMPP). Komunikator ma dla mnie obsługiwać rzeczy związane z komunikacją oraz ew. ułatwienia w zamieszczaniu lub wysyłaniu multimediów, ale menedżer pobierania filmików z YouTube? Zresztą, ja tylko napisałem, że mi to obojętne, czy to będzie, czy nie. Nie używam, bo mi to zbytnio nigdy potrzebne nie było. Jeśli zamierzasz mnie obrażać, to zrób to chociaż prywatnie, przy okazji podając argumenty użycia takiego obraźliwego wyrazu.

 

Poza tym, w AQQ powinny być pierw naprawione jakieś większe błędy, aczkolwiek, dobrze że buglista ostatnimi czasy trochę się zmniejszyła. Jestem z tego zadowolony. Czekam jednak na te ważniejsze łatki.


Użytkownik Bartek Sz. edytował ten post 2014.10.23, 11:48

  • Beherit, ss9227 i MrBeckham666 lubią to

#52 MrBeckham666

MrBeckham666

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.11.02, 13:29

@

Bartek Sz.

zgadzam się z tb. w 100%.

poprawić błędy USPRAWNIC co najwyżej to co już jest a nie pchać kolejne pierdoły po co to komu na co?

ja osobiscie pobieram coś z yt raz na ruski rok i robie to przed IDM albo wise download sposobów jest masa i nie wiem po co do aqq jest dodawany taki pierdół kto bedzie z tego korzystał ty oconel?

zamiast się zająć czym konkretnym to takie pierdoły. nie przypominam sb żeby kogoś prośba o dodane czegoś istotnego do AQQ została wysłuchana.

jak narazie płace za komunikator który od innych różni się pierdółkami i ilością dziwacznych błedów.


Dla mnie też to jest zbędne, ale nie skreślam go od razu - jest to jest, a innym może się przydać :) a Wy zawsze psioczyliście i psioczyć będziecie jeżeli coś nie jest dodawane to co byście chcieli :D Czasami mam wrażenie, że wszyscy jesteście [ciach] ostro i śmieje się z Was haha :D

ciekawe jakim innym jak nie długo to tylko my na forum zostaniemy i pisanie na forum to bedzie nasze aQQ;]

ale nie wiem komu ma sie ta funkcja przydać ktoś musiałbym filmy pobierać masowo. wiec nie wiem po co robić w aqq coś co już dawno jest w softach do tego przeznaczonych i działa po prostu lepiej.

 

ciekawi mnie jaki ruch bedzie nastepny może zrobimy w aqq aimp2:) jak się płaci za komunikator to moim zdaniem jakieś tam propozycje powinny zostać wysłuchane. nie żebym do cb miał jakąś pretensje:) nikogo nie chciałem urazić;]


Użytkownik MrBeckham666 edytował ten post 2014.11.02, 13:33

  • Bartek Sz. lubi to

#53 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2014.11.02, 13:34

Czy ja mogę prosić osoby narzekające na funkcję pobierania filmów z YouTube, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia w tym temacie (np. o aspektach prawnych, choć to zostało już powiedziane) o zaprzestanie pisania n-ty raz tego samego? To jest najmniej istotny fjuczer, a uczepiliście się jak nie wiem co. Naprawdę boli was te kilka linijek kodu, praktycznie w ogóle nie zwiększające objętości AQQ? A może boli was opcja w menu, którą zobaczycie TYLKO klikając w menu linka z YT, albo przycisk na obramowaniu okna playera? No dajcie spokój. Sam też rzadko pobieram filmy, ale zaimplementowanie tego w AQQ było tak banalnie proste, że aż żal było tego nie dodać. Jedna malutka, w dodatku ukryta formatka urosła do rangi jakiegoś "menadżera" pobierania  :o Ludzie, ogarnijcie...



#54 szpon

szpon

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2014.11.02, 14:13

Deadmaster, w porządku. Tylko mam nadzieję, że prostota wprowadzania takich funkcji nie sprawi, że w przyszłości AQQ wzbogaci się o odtwarzacz video, muzyki, torrenty, czy inne rzeczy kompletnie nie związane z komunikatorem.


Użytkownik szpon edytował ten post 2014.11.02, 14:13

  • Bartek Sz. lubi to

#55 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.11.03, 00:22

O tym właśnie mówię. W AQQ dodawane są funkcje, które nijak mają się do komunikacji i ew. ułatwienia przesyłania multimediów (chodzi mi tu o np. zagnieżdżany odtwarzacz YT, czy szybki podgląd obrazka z URL - to są akurat przydatne rzeczy). Czekam, jak niebawem AQQ przejmie funkcje innych programów. Taki Media Player Classic + AIMP3 + uTorrent + Firefox + Last.fm to ciekawa sprawa xD Można tam dać jeszcze pełne wsparcie Steam z możliwością instalacji gier z tej platformy :D

@MrBeckham666, AIMP3 jest zdecydowanie lepszy. Używam AIMP-a od pierwszej wersji, więc wiem co mówię ;)

#56 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.11.03, 10:33

SZmgKrF.jpg


  • Bartek Sz. lubi to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#57 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.11.03, 13:00

@mav, ciekawe spostrzeżenie, jednak nie uważam, iż słucham najlepszej i najprawdziwszej muzyki. To jest raczej pojęcie względne, także ten... Każdy słucha co lubi :D A co do AIMP-a, pierwsze wersje były słabe (wtedy wolałem zdecydowanie Foobara), dopiero w drugiej odsłonie dużo się poprawiło, ale tytuł pełnoprawnego odtwarzacza muzyki osiąga raczej w aktualnych wersjach. Tyle odnośnie AIMP-a. Co do AQQ, zdania nie zmienię. Nie mniej jednak, nie ma takiego drugiego multi-komunikatora, który dorównałby AQQ (a przynajmniej ja na takowego nie trafiłem).



#58 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2014.11.03, 13:35

To był taki żarcik, odnośnie Twojego ostatniego zdania z poprzedniego posta. Tak mi to zabrzmiało, że nie mogłem się powstrzymać :)


JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych