Skocz do zawartości


Zdjęcie

skrzynka pocztowa jan.kowalski@aqq.eu

kasacja skrzynki email broblem z logowaniem na email

Najlepsza odpowiedź Oconnel , 2014.11.04, 17:50

Tak jak napisali koledzy powyżej - nie jest to adres e-mail a JID (JabberID). Zarówno adres e-mail jak i JID mają ten sam format. Dany adres może być tym lub tym lub obiema rzeczami jednocześnie. Łatwo przez to o pomyłkę - to zrozumiałe.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 cypisek_838

cypisek_838

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2014.11.03, 21:12

witam. kilka lat temu (dokładnie cztery) zainstalowałem aqq i dzieki temu zostało mi załozone konto e-mail w powyższym serwisie ktore to często u zywałem do rejestracji na grach przegladarkowych. Tu zaczyna sie problem, własnie zostałem poproszony o weryfikacje adresu email w jednej z nich, tylko że nie mogę sie zalogowac pod moj adres , co wiecej nawet nie wiem gdzie teraz mam tego próbować czy przez komunikator czy poprzez jakąs  ( nie wiem jaka bo długo szukałem odpowiedzi!!!!) stronę. teraz sie boje że moge stracic moje czteroletnie postępy w grze, gdy nie potwierdze emaila bo zablokują mi konto. bardzo prosze o informacje gdzie mam napisac lub co zrobic ,zeby "aktywowac" starą skrzynke .                                                                                                                                                                                                                                               pozdrawiam Patryk

 

 

 



#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.11.03, 21:42

Nie wiem o czym Ty piszesz, nigdy przenigdy nie były udostępniane adresy mailowe w domenie aqq.eu. Jedyne co było udostępniane konta w sieci Jabber/XMPP właśnie w domenie aqq.eu. Niestety serwer Jabber/XMPP w tej domenie został już zamknięty (o czym była informacja w różnych portalach jak i tutaj na forum).



#3 cypisek_838

cypisek_838

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2014.11.03, 22:04

tego nie wiedziałem, bylem pewien ze jest to skrzynka email z prawdziwego zdarzenia, a nie chwilowe nie wiem co?! po prostu chce sie dowiedziedz czy jest mozliwe uzyskanie jakiejs pomocy w dostepie do tego konta., ale skoro serwer jest zamkniety dla dej domeny to mam pytanie czy stare konta zostaly gdzies przeniesione czy calkowicie skasowane?

albo gdzie moge uzyskac prawne potwierdzenie zamkniecia tych kont w sieci Jabber/XMPP, poniewaz jest to mi potrzebne do zmiany skrzynki w ważnej dla mnie grze.



#4 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.11.03, 22:11

Ale to nie była skrzynka mailowa tylko identyfikator konta w sieci Jabber/XMPP. Nic Ci po tym, że otrzymałbyś ponownie dostęp do tego konta, bo to nie mail...



#5 cypisek_838

cypisek_838

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2014.11.03, 22:47

rozumiem. dziekuej za rozwiazanie mojego problemu. pozdrawaim



#6 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.11.03, 23:46

Ludzie używają czegoś i nie widzą czego... Poczta internetowa na domenie aqq.eu, to się teraz zaskoczyłem :o

#7 cypisek_838

cypisek_838

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2014.11.04, 15:56

czym tu sie zaskakiwac. nie jestem zadnym informatykiem ani osoba ktora ma za cel poznanie kazdego programu czy "domeny"  (co kolwiek to oznacza) mozliwaj do zainstalowania lub uzytkowania oferowanej przez powyzsze programy roznych mniej lub bardziej potrzebnych opcji.  jesli mozna bylo tamtym adresem operowac w innych portalach i przyjmowaly go jako adres skrzynki email to dlaczego mialem uwazac ze tym nie jest. pozdrawaim i prosze pamietajcie ,ze nie wszyscy siedza 24/24 przez 7dni w tygodniu przy komputerze, nie odczuwam takiej potrzeby i nie znam roznym mozliwosci oferowanych prze dzisiejsze programy i sprzet bo jest mi to nie potrzebne wiec jezeli chcecie cos pisac w podobnych postach jak moj to piszcie z checia pomocy a nie NABIJANIA sie z niewiedzy innych.  pozdrawaim



#8 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2014.11.04, 17:50   Najlepsza odpowiedź

Tak jak napisali koledzy powyżej - nie jest to adres e-mail a JID (JabberID). Zarówno adres e-mail jak i JID mają ten sam format. Dany adres może być tym lub tym lub obiema rzeczami jednocześnie. Łatwo przez to o pomyłkę - to zrozumiałe.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#9 cypisek_838

cypisek_838

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2014.11.05, 23:49

bardzo dziekuej za wyjasnienie, a do pozostałych nie mozna było tak wytłumaczyc od razu?!  jeszcze raz dziekuje i pozdrawaim



#10 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.11.06, 13:43

@Up, przecież Beherit Ci wytłumaczył, więc nie wiem o co Tobie chodzi :) Dostałeś wyjaśnienie od razu...
  • Beherit lubi to

#11 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2014.11.08, 19:59

Wytłumaczył, ale używał trudnych słów. ;) Np. domena, serwer, Jabber/XMPP. :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych