Skocz do zawartości


Zdjęcie

FastTalk 1.1.0.6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sauler

Sauler

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 2015.07.30, 20:39

FastTalk 1.1.0.4

 

Aby wtyczka działała poprawnie wymagany jest pakiet Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) dla systemu 32 bitowego oraz Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) dla systemu 64 bitowego.

 

Możliwe, że w następnej wersji (czyli za dużą ilość czasu) udostępnię kod źródłowy wtyczki :)

Lista zmian w nowej wersji:

  • Kompilacja w Delphi XE8.
  • Aktualizacja komponentów AlphaControls do nowszej wersji (10.14).
  • Od teraz ikony zapamiętują do jakiego konta należą i właśnie z tego konta jest uruchamiane okno rozmowy.
  • Poprawiono błąd z szarą ikoną statusu przy niektórych awatarach.
  • Poprawiono kilka błędów w wersji 64 bit.


Użytkownik Sauler edytował ten post 2015.07.30, 20:48

  • Deadmaster i Eleks lubią to

#42 Sauler

Sauler

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 2015.09.23, 23:55

FastTalk 1.1.0.5

 

Aby wtyczka działała poprawnie wymagany jest pakiet Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) dla systemu 32 bitowego oraz Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) dla systemu 64 bitowego.
 
Wtyczka została objęta licencją GNU General Public License 3, tak więc jej źródła są otwarte - od teraz każdy może ją modyfikować na własne potrzeby lub pomóc mi w jej rozwijaniu. Repozytorium wtyczki znajdziecie tutaj.

Lista zmian w nowej wersji:

  • Aktualizacja komponentów AlphaControls do nowszej wersji (10.16).
  • Optymalizacja kodu wtyczki.
  • Poprawki w skalowaniu niektórych awatarów.
  • Element w menu kontekstowym tworzony jest dynamicznie.


  • Beherit i Deadmaster lubią to

#43 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.09.24, 07:57

Wtyczka została objęta licencją GNU General Public License 3, tak więc jej źródła są otwarte


Genialnie! Na pewno się przyda :)
 

 

Pliki PluginAPI.pas i LangAPI.pas umieszczamy w głównym katalogu projektu

 

Wiesz, że można wrzucić je do jakiegoś tam wybranego katalogu i potem ustawić w środowisku ścieżkę do tego? :P Wtedy nie trzeba za każdym razem kopiować do danego projektu. Szkoda, że to Delphi a nie C++ ale fajnie widzieć kolejny projekt open source :)

 

P.S. Delphi 10 Seattle? :) C++ Builder w tej samej wersji niestety nie działa prawidłowo, jak zawsze olali C++ na rzecz Delphi :(



#44 Sauler

Sauler

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 2015.09.24, 11:41

Wiem, że mogę tak robić, ale przyzwyczaiłem się do tego sposobu. Ale w innej wtyczce, która jest pisana w C++ stosuję sposób o którym piszesz :]

 

Wtyczka kompilowana jeszcze pod XE8, bo nawet nie sprawdziłem czy AC jest już pod Seattle :P 



#45 Sauler

Sauler

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 2015.12.21, 20:10

FastTalk 1.1.0.6

 

Aby wtyczka działała poprawnie wymagany jest pakiet Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) dla systemu 32 bitowego oraz Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) dla systemu 64 bitowego.
 
Wtyczka została objęta licencją GNU General Public License 3, tak więc jej źródła są otwarte - od teraz każdy może ją modyfikować na własne potrzeby lub pomóc mi w jej rozwijaniu. Repozytorium wtyczki znajdziecie tutaj.

Lista zmian w nowej wersji:

  • Aktualizacja komponentów AlphaControls do nowszej wersji (10.22).
  • Kompilacja w Delphi 10 Seattle
  • Poprawka pozycji elementu "Utwórz skrót" w wersji 64 bitowej






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych