Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.50

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 MrBeckham666

MrBeckham666

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2014.12.05, 15:50

Czekam na Beherita, ten to największy hejterek na forumie  :tuptup:

Zaktualizowane, zobaczymy jak to będzie działać :)

co ty wygadujesz lepiej uważaj bo beherit zablokuje  i tabkita nie pobierzesz :))

co do problemu z tymi urządzeniami teraz mam ok ale raz miałem tak żę korzystały 4 pcety z AQQ a wyskoczyło m wykorzystałem 5 urządzeń dziwne.

wogole mam pytanko to po nazwie pceta identyfikuje ? po IP>?

#42 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2014.12.05, 15:53

Nie, to jakiś specjalny identyfikator sprzętowy.

#43 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2014.12.05, 19:07

hmm, w sumie jeżeli pomiędzy uruchomieniami AQQ, podłączę/odłączę dodatkowy dysk pod sata to potraktuje jednego kompa jako 2?

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#44 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4620 postów

Napisano 2014.12.05, 19:31

Jeżeli zmienisz położenie AQQ z jednego dysku na drugi (w obrębie jednej maszyny) to wygenerujesz nowe ID. Ale samo podłączenie dysku tego nie uczyni.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#45 Thoran

Thoran

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2014.12.06, 18:01

Ja mam problem taki, że AQQ zwyczajnie się zawiesza w randomowych sytuacjach po aktualizacji (wersja 64 bit). Mam Win7 64bit. Możliwe, że ma to związek z wtyczką FB ponieważ zauważam zawieszenie kiedy dostaję wiadomość na skrzynkę w FB a AQQ przestaje wtedy reagować, mimo iż chwilkę wcześniej działało wszystko dobrze. Coś takiego się dzieje przynajmniej raz dziennie. IE mam najnowsze - 11.

Poki co zaktualizowałem do wersji 32 bit zobaczę czy problem będzie wystepował nadal :)

Bazinga :)

#46 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2014.12.06, 18:03

Do AQQ nie ma żadnej wtyczki FB.

#47 Thoran

Thoran

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2014.12.08, 15:08

Sorki, że nie użwam przyjętej tutaj terminologii nie muszę się chyba na niej znać? Chodzi mi o mechanizm, który łączy aqq z FB.

• Silverlight lubi to

#48 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2014.12.08, 15:40

Nooo tera to już wiesz, że nie ma żadnej wtyczki do FB :P Wtyczki to inna bajka... W każdym bądź razie, jak Ci się zawiesza AQQ przy dostawianiu wiadomości (mi się zacinało przy pobieraniu wcześniejszych wiadomości) to załóż zgłoszenie a bugliście (wraz z logiem).

#49 o2vip

o2vip

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 2014.12.08, 17:39

Wersja AQQ 64 bit z nową kompozycja sense działą bez zarzutów u mnie pod Win 7 64 BIT.

#50 Thoran

Thoran

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2014.12.09, 11:30

Zmieniłem sobie kompozycję na nowocześniejszą, może to pomoże :) Jak nie to będę bawił się w te logi.

#51 Ufolec

Ufolec

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2014.12.09, 13:24

Nie mam uprawnień do pisania propozycji w dziale "Buglista / Propozycje → Propozycje → Komunikator AQQ" - proszę nadajcie mi je.

Zamieszczam swoją drobną propozycję:

Chodzi o umieszczenie w oknie rozmowy z kontaktem z sieci FB owej informacji o tym skąd wiadomość została wysłana. W tym przypadku wiadomość została wysłana z aplikacji Messenger. Czasami pojawia się także informacja o tym z jakiej lokalizacji dana osoba pisze.

VIJNKrf.png

--

Na powyższym screenie jest też adnotacja odnośnie emotikon, tego dotyczy moje osobne zgłoszenie jako błąd, że AQQ nie wyświetla emotikon:

http://forum.aqq.eu/...ietla-emotikon/

Pewnie Beherit będzie zły, ze reklamuję błąd, ale to tak przy okazji, bo dotyczy tego samego screena ;)

#52 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2014.12.09, 13:34

Błędy zgłasza się na bugliście a propozycje w odpowiednim podforum (już pominę fakt, że taka już dawno została złożona).

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.12.09, 13:35

#53 Ufolec

Ufolec

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2014.12.09, 13:53

Buga zgłosiłem.  Co do propozycji, faaktycznie, jest podforum - zapomniałem, a w dziale powiadomienia nie widniało przekierowanie do odpowiedniego podforum, a jedynie informacja "Nie możesz pisać zgłoszenia" - stąd moja prośba, myślę że to jest jasne ;)

Propozycja nie została wcześniej wyraźnie zgłoszona, jak próbujesz mi zarzucić :), zapewne pomyliło ci się to z propozycją dotyczącą tego, aby wyświetlane było kto na jakiej platformie jest zalogowany - zgłoszenie ze stycznia 2014 roku ;)  Przede wszystkim jest to zgłoszenie o tyle różne, że w przypadku odbierania/wysyłania wiadomości przesyłane jest także info o platormie i danych geolokacyjnych, natomiast w przypadku zwykłego przeglądania listy na stan aktualny nie jest to już takie proste, ale także możliwe (co w sumie też zostało tam wykazane).

Przeglądając listę tematów oznaczonych jako 'facebook' również takiego zgłoszenia nie ma: http://forum.aqq.eu/...orums/facebook/

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.12.09, 13:56
Nie cytujemy w całości poprzedniej wypowiedzi!

#54 mPiter

mPiter

Początkujący

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 2014.12.18, 23:58

Hej, 

potrzebuje kopii archiwum, w 2.x było prosto -> archeolog i jazda, a teraz ani wte ani wewte. Ktoś wie jak dokonać kopii w trzech formatach: dla aqq, dla wtw i w wersji .txt?

#55 Artek

Artek

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2014.12.19, 15:22

Jeśli chodzi o txt, to możesz mieć troszke roboty ale jest to możliwe - dobierz się do bazy archiwum zewnętrznym programem. Np. SqliteBrowser - skopiuj sobie plik Profiles\<nazwa_profilu>\Data\Archive\Archive.db w inna lokalizacje i otworz go za pomoca tego programu.

W nim mozesz juz bawic sie w przeszukiwanie, eksport do pliku SQL (co daje mozliwosc wrzucenia do zwyklej bazy mySQL) i inne dzialania :)

Co do WTW - probowalem przeniesc archiwum AQQ do WTW - jest to mozliwe, wystarczy dokonac zmian w kolumnach i przeniesc kilka danych (mozna to zrobic takze tym programem), ale wymaga to nieco pracy :)

#56 pawel2k

pawel2k

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 2014.12.19, 15:59

od dwoch godzin aqq nie laczy z fb pokazuje sie komunikat z zalacznika moze ktos pomoze :)

Załączone miniatury

• Screen Shot 12-19-14 at 02.50 PM.PNG

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych