Skocz do zawartości

Zdjęcie

MyPlayerTV Mobile - testy wersji beta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 19:48

A jaki konkretnie masz problem z IPTV? I jaki masz telefon + wersja androida.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#22 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.02, 19:48

Oconnel zrób proszę UI tak jak to jest w Kitkat lub Lollipop. Teraz to jest jakaś masakra :P

#23 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 19:51

Beherit naprawdę nie wiem o co ci chodzi :) Rozwiń proszę temat lub daj jakiś screen. Nie wiem czego ty oczekujesz :)

#24 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.02, 19:55

No kurczę, zobacz chociażby na Sklep Play lub nową wersję Gmail. Nie masz gustu, tworzysz beznadziejne UI rodem z Androida 2.0. I wywal te dźwięki - nie spotkałem się z żadną aplikacją, która takie coś dodaje.

#25 GoRo

GoRo

Bywalec

• Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 2014.12.02, 19:58

A co do subskrypcji w Google Play:

Tak to wygląda u mnie od strony klienta:

2f0Xzhdl.png

• Silverlight lubi to

#26 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 20:03

GoRo jakie masz opcje płatności tam ?

#27 GoRo

GoRo

Bywalec

• Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 2014.12.02, 20:06

Poprzez kartę płatniczą(powiązaną przez Google Wallet) + dopisane do rachunku telefonicznego.

Czy było coś jeszcze to niestety nie pamiętam bo aktywowałem to kilka miesięcy temu.

+ Znalazłem błąd w aplikacji, po każdym uruchomieniu tworzy nowy, dodatkowy skrót na pulpicie, mam już 3 ;]

#28 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.02, 20:13

Jeszcze jedna dziwna sprawa - nazwa aplikacji to "com.embarcadero.MyPlayerTV.apk". Dlaczego tak? Zmień na pl.myportal.MyPlayerTV.

#29 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 20:20

Odnośnie płatności Google. Są naprawdę niezłe - muszę przeanalizować czy w tej chwili opłaca mi się zmieniać tryby płatności.

@Beherit - Przedrostek zmieni się, dźwięki też znikną.

• c0d3r lubi to

#30 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.02, 20:21

Pierwsze, co mnie tutaj odstrasza, to wygląd. Popularny staje się Material UI jakie zaproponowało Google. W tym kierunku powinien zostać zrobiony layout. Dodatkowo, na jakiego grzyba wymuszany w liście przeglądania jest Full Screen? To tak bardzo potrzebne? Nie sądzę. W ogóle, pierwszy raz spotykam się z pykającą aplikacją. To jest tak bardzo niepotrzebne, dodatkowo tak bardzo wkurza, że aż przez to postanowiłem wywalić tą aplikację. Idąc dalej, IPTV jest poronionym pomysłem. MX Player radzi sobie bez problemu z URL-ami. Na przykład, gdy w Firefoksie kliknę na link z YT, Android pyta mnie, czy odtwarzać to w MX Playerze, czy aplikacji YT. Gdy wybieram MXP, jakimś "dziwnym" cudem działa oglądanie wideo przez tą apkę. Czyli linki przechodzą normalnie. Tyle z mojej strony. Poczekam sobie do czasu, gdy ta aplikacja nabierze rąk i nóg.

Użytkownik Bartek Sz. edytował ten post 2014.12.02, 20:22

• Beherit i c0d3r lubią to

#31 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 20:26

Jak pisałem dźwięki będą wywalone. Co do wyglądu to niestety jest co jest ;) A o MX Player pisałem wyżej - nie przeczytałeś ze zrozumieniem...

#32 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.02, 20:34

Jak zostanie jak jest to apka od razu dostanie niskie noty. Nie rób sobie jaj, są trendy których należy się trzymać.

#33 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.02, 20:35

Hmmm, myślę, że da się to zrobić. Ludzie z XDA już nie takie rzeczy robili, jak nakierowanie przez API Androida do MX Playera protokołu rmtp. No cóż, skoro wygląd ma odstraszać, to szkoda. Myślałem, że przyjemny dla oka layout to podstawa, tym bardziej, że Google nadaje ciekawe trendy. Jednak, to moje zdanie. Każdy ma swój osobisty gust. Ja szanuję swój i brzydkich apek nie potrzebuję.

Użytkownik Bartek Sz. edytował ten post 2014.12.02, 20:36

#34 GoRo

GoRo

Bywalec

• Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 2014.12.02, 20:38

Tutaj masz wytyczne wujka Googla odnośnie designu http://www.google.co...troduction.html

• Bartek Sz. lubi to

#35 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 20:57

Firemonkey niestety nie nadąża za nowymi trendami :)

Co do paska notyfikacyjnego. Właśnie trochę się tym bawiłem i moje konkluzje nie są za dobre. Appka może mieć standardowy pasek notyfikacyjny u góry ale występuje wówczas problem - ponieważ aplikacje które są wywoływane przez MPTV (w tym wypadku IPTV) dziedziczą ów pasek i nie ma prawdziwego fullscreena przy oglądaniu TV a więc totalnie bez sensu. Na pocieszenie macie nadal dostęp do paska. To, że go nie widać nie oznacza, że go tam nie ma. Przytrzymajcie chwilę palec na górnym toolbarze i przeciągnijcie w dół a pasek pojawi się.

#36 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.02, 21:10

Wysuwanie paska z góry jest bodajże od Androida 4.2, albo 4.3. Na Ice Cream Sandwichu i młodszych takich cudów nie ma. Niektórzy takie Androidy jeszcze posiadają. Przykład, moja znajoma ze starym LG z Androidem 4.1. U niej takich cudów nie ma.

#37 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 21:12

Wrzuciłem kolejny update. Generalnie podejrzewam, że tak to będzie wyglądać i działać końcowo. Ale nie do końca. Prawdopodobnie przerzucę płatności na Google Play i przycisk "Doładuj" oraz wszystko co zawiera pójdzie do kosza. Nie jestem jednak jeszcze w 100% przekonany do tej zmiany jeżeli chodzi o tą konkretną aplikacje. Jutro pociągnę temat dalej.

@Bartek - ważniejsza od paska jest możliwość oglądania na fullscreenie.

#38 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.02, 21:17

Oczywiście, wiadomo. Jednak detale oraz layout aplikacji mają tutaj też wielkie znaczenie. Łudzę się, że coś w tej kwestii również się zmieni za jakiś czas.

#39 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.02, 21:24

W zasadzie co tam. Wrzuciłem jeszcze jeden update z widocznym górnym paskiem. Po włączeniu playera po prostu ustawcie go na "fit-to-screen" on i tak zdaje się jest tak domyślnie ustawiony i powinno grać.

EDIT:

Wrzuciłem kolejny update. MPTV współpracuje teraz z MX Player. Jeżeli w systemie jest tylko IPTV to też zostanie użyty. Priorytet ma jednak MX Player ponieważ znacznie płynniej odtwarza streamy bez większych zacinek. Obsługuję też prawdziwy fullscreen pomimo iż MPTV nie jest uruchomiony w tym trybie.

Macie jeszcze jakieś uwagi poza wyglądem (który nie jest taki zły, nie przesadzajcie) ?

• c0d3r lubi to

#40 adrinek

adrinek

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.12.02, 22:27

Dla mnie wygląd mało istotny ważne żeby apka działała stabilnie :) U mnie kanał tube pikseloza reszta oki brakuje mi tu jeszcze polsat sportów i nsport tak jak jest w wersji na pc. Na iptv jak i na mx wszystko ładnie śmiga. Tel Oneplus one andr.4.4.4 ps.przydał by się odnośnik do nowej wersji gdzieś w opcjach

Użytkownik adrinek edytował ten post 2014.12.02, 22:28

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych