Skocz do zawartości

Zdjęcie

MyPlayerTV Mobile - testy wersji beta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2014.12.02, 22:41

@Oconnel, czyli jednak się nie myliłem, że da się przenieść stream rtmp na MX Player :) Ludzie na XDA nie takie cuda robili, zdziwiony byłem, że Ty tego z MXP nie mogłeś połączyć. No to już poprawia się ocena tego programu w moich oczach. Jutro przetestuję jeszcze raz.

#42 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.02, 23:04

Wygląd jest istotny, wrzucisz apkę do Sklepu Play i się przekonasz :)

No i nie działa ten pasek - wyświetla się źle.

http://i.imgur.com/H2dpzUS.png

Firemonkey niestety nie nadąża za nowymi trendami :)

A co Ty szukasz gotowych komponentów? :v Przecież da się zrobić porządny wygląd. To mobilne AQQ też będzie beznadziejne takie?
  • Bartek Sz. lubi to

#43 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2014.12.03, 00:43

A jaki konkretnie masz problem z IPTV? I jaki masz telefon + wersja androida.

LG G3 Andek 4.1.2 IPTV nie jest zgodne z moim telefonem no i tyle

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#44 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2014.12.03, 02:03

Małe parszywce z Was są :< Hejtujecie Oconnela tylko dlatego, że ma brzydki gust i ciężko mu się odnaleźć w nowoczesnych interfejsach, a żadne z Was nie zaproponował konkretnych zmian. Przyznam się, że aplikacji jeszcze nie instalowałem, ale oceniając po screenach tu zamieszczonych faktycznie jest tragedia. Trzeba się trzymać obecnych trendów i dążyć do jak największego minimalizmu i jak największej prostoty interfejsu. Wzorując się na nowym Gmailu (i trochę YouTube oraz Google Play) zmontowałem coś takiego (kolor wybrałem przypadkowy):

Spoiler

Tłumaczyć chyba za wiele nie trzeba. Pozbawiłem główne okno aplikacji wszelkich zbędnych rzeczy - na nie jest miejsce w menu. Prosta lista kanałów, zmniejszone loga stacji i dodawanie stacji do ulubionych o czym ktoś wspomniał wcześniej, wyszukiwanie. Uwzględniłem w projekcie również przyszłe zmiany, których oczekuję. Program TV dla danej stacji jak i opis danego programu, to dane, które bez najmniejszego problemu można pobrać ;) W przyszłości być może powiadomienia przypominające o danym programie (po to kropkowe menu w opisach)?Oczywiście - jak za każdym razem gdy tworzę jakiś koncept - chcę podkreślić, że nie upieram się przy takim ostatecznym wyglądzie i wszelkie propozycje zmian godne uwagi zostaną uwzględnione. Czy Oconnel z tego skorzysta czy nie, to już jego sprawa - ja i tak uważam, że należy człowiekowi pomóc (karma!). Poza tym uwielbiam takie zabawy ^^

#45 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2014.12.03, 02:58

Jedna uwaga - dawaj QRCode, aby można sobie szybko zeskanować i zainstalować.

Eh.. Tu link do QR, bo forum nie przyjmuje obrazka.

Dlaczego po ponownym zainstalowaniu aplikacja zainstalowała się drugi raz, zamiast się nadinstalować? Tak będzie zawsze?

Nie odpala AXNa (obu) i Canal+ (zwykły i Sport) w MX Playerze - "Nie można odtworzyć link".. I pewnie kilku innych też, ale nie bardzo mam w tej chwili czas sprawdzać. Rano może sprawdzę ponownie.

EskaTV się uruchomiła.

#46 c0d3r

c0d3r

Początkujący

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 2014.12.03, 04:10

W dalszym ciągu tworzy skróty na pulpicie po kaźdym uruchomieniu.

Użytkownik c0d3r edytował ten post 2014.12.03, 04:34

#47 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2014.12.03, 08:52

W KitKatach i nowszych mógłbyś od razu odpalać domyślną aplikację sms, bo z każdej wysłać się nie da.

i wyśrodkowanie by się przydało napisów w buttonach w pionie, bo teraz są one jakoś losowo zaczepiane: http://i.imgur.com/PTchs4n.png

Użytkownik galean edytował ten post 2014.12.03, 09:00

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#48 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.03, 09:43

Dlaczego po ponownym zainstalowaniu aplikacja zainstalowała się drugi raz, zamiast się nadinstalować? Tak będzie zawsze?

Bo Oconnel zmienił nazwę pakietu zgodnie z moją sugestią :)
  • stivo lubi to

#49 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2014.12.03, 11:39

To tylko u mnie IPTV nie działa? :P Jakoś do tej pory wszystko mi na telefonie działało i nie potrzebowałem lepszego. Ale i tak będę jęczeć, aby wprowadzić coś własnego i rozwiązać to tak jak na twitchu i hitboxie lub też jakieś alternatywne rozwiązanie zamiast IPTV, najlepiej jakby do wyboru było kilka aplikacji, a nie jedna narzucona odgórnie, bo należy też pomyśleć o odbiorcach mojego pokroju którym owa aplikacja nie działa, ofc jeżeli ocelot chce coś zarobić i zebrać dobre oceny.

Użytkownik Pbo edytował ten post 2014.12.03, 11:44

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#50 Qrix

Qrix

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 361 postów

Napisano 2014.12.03, 11:40

Nie wiem czy było, ale apkę można dystrybuować poprzez Google Play a nie Dropboxa. Jest do tego przeznaczony specjalny kanał alpha i beta.

Subskrypcje przez Google Play byłyby lepsze niż SMS/Paypal bo przede wszystkim wygodniejsze.

Proszę o zgłaszanie błędów w moich wtyczkach na bugliście - po zgłoszeniu proszę o link do zgłoszenia wysłać na moje jabberowe konto qrix@aqq.eu - o błędach nie zgłaszanych na bugliście z reguły szybko zapominam ;)
Moje posty czyta Dołączona grafika

#51 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.03, 12:29

Natłukłem się z Google Play, przygotowałem kanały dystrybucji, dodałem obsługę in-app-purchase i co? i dupa. Google usunął appkę ;) Widocznie jej zawartość kłóci się z ich polityką. Zatem wracamy do starych płatności. Co więcej akurat ta appka w ogóle nie będzie do pobrania z Google Play - żegnaj sławo! :)

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#52 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.03, 12:34

To może przeczytaj regulamin dokładnie? Nie dziwię się, że odrzucili bo aplikacje muszą spełniać warunki pewne.

#53 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.03, 12:36

Nic z tego. Dostałem jasną informacje, że to nie przejdzie.

Zostaje tylko jeden kanał dystrybucji - strona internetowa :( Na pocieszenie zmieniłem styl appki będzie teraz ciemna. Tak aby pasowała i do MX Playera.

#54 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.03, 12:45

Jaką jasną informację? :)

#55 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.03, 13:06

Po prostu zarobiłem ostrzeżenie. Według nich appka łamie prawa autorskie i tyle. Tłumaczenie im, że w Polsce tego typu aplikacja żadnych praw nie łamię mija się z celem.

Wrzuciłem nowy update - sprawdźcie proszę jak sytuacja wygląda pod kątem wyglądu. Beherit, zerknij czy problem z belką został fixnięty.

Muszę zrobić prosty kanał aktualizacji skoro nie mogę wrzucić appki na Google Play.

#56 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.03, 13:24

Problem z belką nadal występuje. Na plus zmiana wyglądul

#57 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2014.12.03, 13:57

Nie odpala AXNa (obu) i Canal+ (zwykły i Sport) w MX Playerze - "Nie można odtworzyć link".. I pewnie kilku innych też, ale nie bardzo mam w tej chwili czas sprawdzać. Rano może sprawdzę ponownie.

EskaTV się uruchomiła.

W nowej wersji wydaje się, że wszystko działa.

#58 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2014.12.03, 17:09

Wystawiłem ostateczną wersję. Dodałem drobny moduł aktualizacji, po każdej świeżej instalacji będzie dodawany skrót (ale nie notorycznie jak we wcześniejszych wersjach), powinien być naprawiony problem z górnym paskiem, są też zmiany w wyglądzie - jest jeszcze bardziej minimalistyczny. Dziękuje wszystkim biorącym udział w beta testach. Aplikacja niebawem pojawi się na stronach mp.org.pl.

#59 adrinek

adrinek

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2014.12.03, 17:11

Wystawiłem ostateczną wersję. Dodałem drobny moduł aktualizacji, po każdej świeżej instalacji będzie dodawany skrót (ale nie notorycznie jak we wcześniejszych wersjach), powinien być naprawiony problem z górnym paskiem, są też zmiany w wyglądzie - jest jeszcze bardziej minimalistyczny. Dziękuje wszystkim biorącym udział w beta testach. Aplikacja niebawem pojawi się na stronach mp.org.pl.

Czy zamierzasz dorzucić jeszcze jakieś kanały?

W niektórych kanałach nie mam dźwięku np 4fun,rebel,  na kanale Tube wiesza się obraz muzyka leci dalej 

Użytkownik adrinek edytował ten post 2014.12.03, 17:15

#60 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2014.12.03, 17:45

Ehh ale są jeszcze błędy...

1. Nadal mam przerwę nad paskiem ( zrzut wysłałem Ci na FB )
2. Długie przyciśnięcie działa jak normalne - tak nie powinno być, pod długim zawsze są inne akcje, jak nie ma objęcie żadnych to nie powinno to działać.
3. Jak przyciskami przyciski to widać, że nadchodzą one na siebie, brak odstępów.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2014.12.03, 17:45

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych