Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.55

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.02.28, 20:04

No tak bo przecież ja nie mogę się cieszyć :) Najlepiej jak bym był zakuty w dyby i 24h siedział nad AQQ aby Cię zadowolić ;) W każdym wątku piszesz to samo... Prosiłem Cię tyle razy abyś zluzował trochę. Brak częstych aktualizacji to nie koniec świata. Aczkolwiek myślę, że część z Was grubo przesadza. Cały czas pojawiają się aktualizacje które wnoszą nowe rzeczy. Więcej nie będę się w tej sprawie wypowiadał przynajmniej na razie. Każdy mój post niektórzy z Was traktują jako pretekst do kolejnego hejtu. Ja się wypisuje z tego typu rozmowy. Albo rozmawiamy jak partnerzy albo w ogóle.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#22 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.02.28, 20:31

Gdyby nie nasz "hejt" to ostatnia beta nie miała by wcale poprawek. Partnerstwa nie ma i nie było, bo latami czekamy na naprawę błędów i wdrożenie naszych propozycji. Jeżeli ktoś na forum uważa inaczej to jesteś to tylko Ty Oconnelu. Nie zluzuje, bo gdyby nie ja to nie było by w AQQ masy rzeczy np. UPnP, SSLv2, logowania w SCRAM, komend adhoc itp itd.

AQQ jest płatne, więc jak nie chcesz rozwijać AQQ jak chce to społeczność to wkrótce Twoimi klientami będzie garstka fanów AQQ.

#23 mienho

mienho

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2015.02.28, 20:37

Oconnel nowości, o których napisałeś były głównie nowościami przez Ciebie wymyślonymi. Jeżeli jakaś nowość proponowana przez użytkowników została wprowadzona to chyba tylko dzięki "hejtom" lub przez przypadek się zabłąkała.
  • Ronnie i Bartek Sz. lubią to

#24 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.02.28, 21:13

Posty nie związane z tematem będą usuwane - niestety ale zmuszacie mnie do tego :(

#25 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.02.28, 21:16

Zmuszamy do czego? Do ukrywania prawdy, że masz gdzieś zdanie użytkowników? Tutaj nie ma nic nie na temat. Zresztą chcesz to sobie usuwaj wszystko - zdania użytkowników już nie zmienisz, pozamiatane :)

#26 Usiek

Usiek

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 2015.02.28, 21:23

Oconnel, olej co niektórych. Co nie wejdę w temat o nowej aktualce to zbiera się śmietanka i wylewa pomyje. Nie ważne co napiszesz, nie ważne co zrobisz. Dla mnie AQQ jest zajebiste. Fakt, że nie jestem wymagającym użytkownikiem, korzystam tylko z wtyczki GG ale co niektórzy chyba przesadzają. Chcieli by mieć swoisty kombajn. 

• Oconnel, SEpuLT i Boltex lubią to

#27 Boltex

Boltex

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2015.02.28, 21:36

Ja tam jestem zadowolony z każdej aktualizacji. Gdybym ogarniał C/C# to sam bym wam z chęcią pomógł, ale niestety jest jak jest. Ostatnio zgłosiłem jeden błąd do bug listy i został on naprawiony, z czego oczywiście bardzo się cieszę. Do szczęścia brakuje jeszcze szyfrowania wiadomości OTR :D

• Oconnel i SEpuLT lubią to

#28 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.02.28, 22:21

Albo rozmawiamy jak partnerzy albo w ogóle.

Twoi "partnerzy" ponad 6 lat temu prosili Cię o dodanie zapisu rozmów z czatów do archiwum i ich olałeś. Powiesz mi czemu tego jeszcze nie ma i kiedy można się tego spodziewać?

#29 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2015.03.01, 01:02

Oconnel, olej co niektórych. Co nie wejdę w temat o nowej aktualce to zbiera się śmietanka i wylewa pomyje. Nie ważne co napiszesz, nie ważne co zrobisz. Dla mnie AQQ jest zajebiste. Fakt, że nie jestem wymagającym użytkownikiem, korzystam tylko z wtyczki GG ale co niektórzy chyba przesadzają. Chcieli by mieć swoisty kombajn. 

Jeżeli proszenie o rzeczy takie, jak zapisywanie do archiwum czatów i konferencji, naprawę błędów leżących od dawna na trackerze, czy optymalizację kiepsko napisanych funkcji uważasz za "robienie kombajnu", to musisz ponownie przemyśleć sprawę. :)

@Dead:

Żeby było śmieszniej - odkąd archiwum jest na SQLite implementacja archiwizacji czatów/konferencji jest banalnie łatwa i nie rozumiem, czemu za jednym zamachem wraz z migracją systemu archiwum nie zostało to wprowadzone.

Użytkownik Dejvus edytował ten post 2015.03.01, 01:04

#30 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2015.03.01, 11:55

Nie wiem kto teraz zajmuje się aktualizacją kompozycji AQQ7, ale jest dość duży odstęp ikon przypięcia/matakontaktów itd. od prawej krawędzi listy kontaktów i brzydko to wygląda.

xNrvl4d.png

#31 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.01, 20:27

I widzicie? Nie ma hejtu, są normalne pytania i co? Cisza, grobowa cisza :P

#32 inzaghi89

inzaghi89

Bywalec

• Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 2015.03.01, 20:40

Spoko, wyjdzie aktualizacja kompozycji :). Tego jestem pewien, że akurat ten błąd poprawiony zostanie.

• Silverlight lubi to

#33 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2015.03.01, 21:21

Postaram się poprawić, choć póki co półgodzinna walka z tym nie przyniosła rezultatów...
  • Oconnel i Beherit lubią to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#34 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.01, 21:27

Przekazałem błąd dotyczący AQQ7 Silverowi - widzę, że się zainteresował więc jest szansa na fix :) 

• WiTuŚ lubi to

#35 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.03.01, 22:32

Czemu nie podjąłeś tematu archiwum konferencji/czatów? To co znajdzie się w przyszłej wersji beta (czytaj: to co chcielibyśmy w niej zobaczyć) w pewnym sensie dotyczy tematu obecnej wersji, bo gdzie indziej rozmawiać o najbliższej przyszłości AQQ? Mój poprzedni post polajkowało 11 osób co świadczy o tym, że nas to wybitnie interesuje a Ty nie odpisałeś...

Swoją drogą skoro masz dość hejtu i zarzutów olewania, to może w końcu zaczniesz traktować poważnie to o co prosimy i to nie sporadycznie, lecz systematycznie? Ty nawet z nami nie rozmawiasz. Głosy niezadowolenia pojawiają się wszędzie i w ostatnim czasie jest ich o wiele więcej. Co gorsza dla AQQ i tym samym dla Ciebie, narzekać zaczynają osoby bardzo ważne dla całego projektu, którym naprawdę wiele zawdzięczasz. Pomyśl o tym.

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2015.03.01, 22:36

#36 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 08:10

Aktualnie zajmuję się zupełnie czymś innym tj. sprawą Facebook-a. Przecież nie rzucę wszystkiego aby zacząć inną sporą sprawę jakim jest zapis czatów do archiwum. Co nie jest takie proste jak Wam się wydaje.

#37 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.03.02, 15:34

Aktualnie zajmuję się zupełnie czymś innym tj. sprawą Facebook-a.

Czyli powiadomieniami również? Jeśli tak, to powiem Ci jak możesz część z nich (te takie "prawdziwe" powiadomienia o zaczepkach itd) usprawnić. Kwestię tokena autoryzacyjnego FB ogarniasz, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś do tych powiadomień wykorzystał kanał RSS. Po wejściu na www.facebook.com/notifications na samej górze masz opcję "Kanał RSS". Pobranie tego (mając oczywiście wspomniany wcześniej token) nie może być trudne. Co dzięki temu zyskujesz? Przede wszystkim czytelniejszą formę powiadomienia i linki w nim. Nagłówek powiadomienia to jego zdublowana treść, więc mógłbyś go zastąpić po prostu napisem "Facebook" no i zmień ikonkę. Dobry pomysł?

EDIT: W dodatku moje powiadomienia otwierają się w normalnej wersji strony, a nie w wersji mobilnej :P

Załączone miniatury

• Powiadomienie.png

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2015.03.02, 15:40

• galean, Beherit i ss9227 lubią to

#38 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 15:44

AQQ nie korzysta z tokenów ani kanału RSS. Notyfikacje są jednak te same więc nic nie tracisz.

#39 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.02, 15:46

Nie są takie same, jest różnica między kanałem RSS a tym co pokazuje AQQ.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2015.03.02, 15:55

• Deadmaster i ss9227 lubią to

#40 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.03.02, 15:49

Nie są takie same, bo w moich notyfikacjach są linki, które w dodatku nie są mobilne, więc może warto uzyskać jakoś ten token?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych