Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.55

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.03.02, 15:55

o i tak powinny wyglądać powiadomienia, a nie spam z tablicy :)

dodatkowo otwiera konkretne posty, a nie takie nie wiadomo co, na czyjejś tablicy.

Użytkownik galean edytował ten post 2015.03.02, 15:57

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#42 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 16:15

Nie da się w łatwy sposób uzyskać tego tokena. Natomiast jeżeli nie odpowiadają Wam notyfikacje to możecie dodać utworzony kanał RSS do AQQ. Przecież jest to obsługiwane.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#43 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.02, 16:17

A co mają zrobić zwykli użytkownicy? Token masz w swojej aplikacji, token używasz przecież również, kiedy AQQ wysyła status na FB. W czym problem?

• Bartek Sz., Deadmaster i ss9227 lubią to

#44 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.03.02, 16:26

ja sam się przed chwilą dowiedziałem że jest rss na FB :D

• Silverlight, kr2ysiek i ss9227 lubią to

#45 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 16:35

AQQ nie wysyła żadnego tokena.

#46 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.02, 16:43

Token = kod do autoryzacji aplikacji.

Zresztą co za problem to dodać nawet jak tego aktualnie nie ma? Nie rozumiem, przecież zmiana tylko na plus by wyszła.

#47 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 16:45

AQQ nie korzysta już z żadnego API od FB. Z resztą wydaje mi się, że token aplikacji na nic się tu nie zda. I dodatkowo - na pewno AQQ nie będzie podwójnie pobierać danych z dwóch różnych źródeł. Kto chcę doda sobie ten kanał do AQQ. Kto się nie zna będzie miał notyfikacje ze standardowego trybu który jest dostępny.

#48 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.02, 16:48

Tobie zawsze się coś wydaje, nawet nie chcesz sprawdzić :/ To co? Mam zrobić znowu wtyczkę, aby Ci pokazać że się da zrobić to po ludzku? Nikt nie każe Ci pobierać podwójnie tych samych danych - to co pokazał Deadmaster da się pobrać przez API w postaci 1:1.

• Bartek Sz., Deadmaster i ss9227 lubią to

#49 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 16:54

Przez API? Podaj link - poza tym skąd pewność, że nie zostanie wyłączone? Aktualny sposób działa zawsze.

(moim zdaniem przez API nie pobierzesz RSS-a)

#50 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.02, 16:59

Z całym szacunkiem ale to Tobie płacą za tworzenie AQQ - wykaż chociaż trochę chęci i użyj google.

#51 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.03.02, 16:59

idę po popcorn.

a po kliknięciu otwórz stronę, otwiera profile userów zamiast postu :D

Użytkownik galean edytował ten post 2015.03.02, 17:00

#52 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 17:06

Beherit wrzuć na luz. To Ty twierdzisz, że RSS-a pobierzesz przez API - ja twierdze inaczej. Wielokrotnie podsyłałeś bezwartościowe linki mające potwierdzić twoje rewelacje i nigdy nic ciekawego z tego nie wynikło ;) Sorry, ale skoro twierdzisz inaczej to ty musisz podać jakieś argumenty w sprawie. Poza tym, ty nie zapłaciłeś za AQQ jeszcze ani złotówki :D

#53 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.03.02, 17:09

Lepiej używać API, czy pobierać RSS, teraz jak się domyślam udajesz przeglądarkę mobilną, FB trochę  zmieni wygląd strony i powiadomienia przestaną działać.

@galean: Proszę:
bitedelite-DSC_0035-5.jpg

@Oconnel: takimi argumentami sprawiasz, że za AQQ nie zapłaci już nigdy ani złotówki. Tak nie walczy się o klienta. :E
  • galean i Bartek Sz. lubią to

#54 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.03.02, 17:10

sieć steam dla AQQ??

czy to popcorn z czekoladą, lub nutellą?

Użytkownik galean edytował ten post 2015.03.02, 17:11

#55 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.02, 17:16

Graph API v.2.2 /notification. Linka nie dostaniesz, naucz się szukać wiedzy w Google.

Poza tym, ty nie zapłaciłeś za AQQ jeszcze ani złotówki :D

I nigdy nie zapłacę, bo masz gdzieś użytkowników a ja nie mam ochoty wiecznie Ci wszystkiego podawać na tacy. Zmienię komunikator i będę miał spokój, wtyczki znikną z forum i będziesz płakać, bo stracisz tych co za AQQ płacili.

Lepiej używać API, czy pobierać RSS, teraz jak się domyślam udajesz przeglądarkę mobilną, FB trochę  zmieni wygląd strony i powiadomienia przestaną działać.

Kanały RSS raczej się nie zmienią, bardziej stawiałbym na zmianę adresu URL do kanału. API zmienia się ale od tego jest roadmap, gdzie są podane daty o wyłączeniu danej wersji API - to o czym wspomniałem dotyczy najnowszej wersji API, więc jest spokój na parę lat. Wygląd zmieniają często, już nie wspomnę o testach A/B jakie prowadzi Facebook - jakiś % userów dostaje inny wygląd strony.

#56 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.03.02, 17:18

Oh, w przeciwieństwie do Ciebie ja umiem korzystać z sieci. Skoro chcesz agresywnie pogrywać to bardzo proszę. Kolejny bezsensowny i bezużyteczny post w Twojej kolekcji. Gdybyś umiał korzystać z Google jak twierdzisz to byś doczytał, że notifications wymagają pozwolenia manage_notifications którego realnie nie da się uzyskać a już na pewno nie uzyska go AQQ w żaden dostępny sposób. Mam dość :) Każdy Twój post ma za zadanie podwyższyć mi ciśnienie i tym razem udało Ci się.

EDIT: Wyjątkowo wątek zostaje zamknięty. Sorry, ale wszyscy chyba musimy ochłonąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych