Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.59

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2015.03.11, 23:22

Nie jest we wtyczce GG. Daj screena jak to u Ciebie wygląda Jaro.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#22 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.03.12, 00:19

Okna pomalowałem na ten czas na zielono. Ten niebieski z dialogu jest domyślnym kolorem skina. Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS.

[Edit: Dobra. Silver rozwiązał zagadkę. W błąd mnie wprowadził pierwszy screen i to że moja kompozycja ma imitację systemowego obramowania. Stąd miałem złudzenie że to okno jest skórkowane przez .asz i nie reaguje na zmiany koloru [a tak na prawdę nie jest skórkowane]. To w takim wypadku pozostaje tylko problem wycina na top :)]

Użytkownik Jaro88PL edytował ten post 2015.03.12, 01:47

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#23 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2015.03.12, 00:48

To jeszcze raz:fcg5sx1.png

#24 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2025 postów

Napisano 2015.03.13, 21:18

Od tej wersji mam problem z FB. FB co chwile inforumuje mnie o alarmie logowania z innej przeglądarki (mimo, że adres IP jest mój). Po klku takich alarmach mam konto blokowane :/

#25 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.03.14, 16:10

Tak to jest jak się próbuje obchodzić zabezpieczenia FB.

#26 gumiok

gumiok

Rozgrzewam się

• Zablokowany
  • 79 postów

Napisano 2015.03.14, 22:40

Jak AQQ w chwili obecnej obsługuje sieć GG? Czego brakuje ?

#27 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 2015.03.14, 23:48

W najnowszej becie i u mnie pojawił się problem z FB. Co kilkanaście - kilkadziesiąt minut otwiera się okno ustawień - zakładka Portale społecznościowe z pustymi polami logowania do Facebooka. Po wpisaniu adresu e -mail i hasła, zatwierdzeniu, przez jakiś czas jest spokój, po czym ponownie pojawia się okno zmuszając do ponownego uzupełniania danych logowania do FB. Połączenie nie ulega przerwaniu nawet, jak nie uzupełnię pustych pól i kliknę tylko Ok. Okno znika, a po upływie kilku do kilkudziesięciu minut sytuacja się powtarza. Powrót do poprzedniej bety AQQ niweluje problem.

Próbowałem reinstalacji AQQ, usunięcia konta i ponownego założenia - sytuacja jest taka sama. 

Żeby się nie denerwować wracam do poprzedniej bety i poczekam na rozwiązanie problemu.

#28 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2025 postów

Napisano 2015.03.15, 09:39

To sytuacja o której pisałem wyżej. Jeżeli po kilku takich akcjach będziesz się logował na swoje konto FB poprzez przeglądarkę to otrzymasz komunikat, że Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane czy jakoś tak. Bedziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań (tzn. rozpoznać chyba 5 swoich znajomych na kilku zdjęciach, aby odblokować konto).

Ja na chwilę obecną wyłączyłem po prostu obsługę powiadomień z FB w AQQ.

Użytkownik WiTuŚ edytował ten post 2015.03.15, 09:40

#29 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.03.15, 11:40

Tak się chyba dzieje jak ma się dodatkowo ustawiony token do logowania - ja tak mam i po wpisaniu w AQQ danych do logowania nie pokazuje się nigdzie potrzeba jego wpisania. Potem na fejsie mam info o logwaniu takim, zatwierdzam o potem to samo a po jakimś czasie ban :) Dzięki Oconnel :)
  • Bartek Sz. i Deadmaster lubią to

#30 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 2015.03.15, 18:24

No to w moim przypadku nie było tak źle. Naliczyłem jakieś 15 do 17 takich sytuacji, w których wpisywałem na nowo dane logowania, ale bana nie zaliczyłem ani razu, choć w międzyczasie logowałem się do FB przez przeglądarkę. Na razie odpuściłem wersję 3.0.0.59 i korzystam z 3.0.0.55 - mam spokój jak na razie.

Popieram jednak podejmowanie prób alternatywnej obsługi, bo bez nich i tak guzik z korzystania z FB prawdopodobnie będzie. Jak się sprawa powiedzie, to będzie OK.

Użytkownik Padre edytował ten post 2015.03.15, 18:28

#31 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.03.22, 11:45

Generalnei bugow co wiecej uzytkownikow co raz mniej :) moj staz to 2235 dni ale obawiam sie ze zanim skonczy mi sie subskrypcja aqq padnie kolejne wersje kolejne bugi. Bardzo lubilem aqq ale mam z nim coraz wiecej klopotow najbardziej drazni mnie nie prawidlowe naliczanie liczby urzadzen uzywam na 3 kompach a pokazuje mi od 3-5 niestety nawet mimo pomocy daniela nie udalo mi sie ustalic co powoduje problem i tak musze uzywac aqq tylko na 3 kompach nawet nie mozna kupic konta na wiecej urzadzen niby mogolbym miec 2 ale niewem czy jak kupi drugie konto z 2 nie zrobi sie 6 :(. Ogolnie chyba bede musial poszukac czego innego choc generalnie gg uzywa juz coaz mniej ludzi a fb messengera mozna sobie w telefonie zainstalowac wiec moze aqq za chwile przestanie byc potrzebne szkoda bardzo lubilme aqq a uzywam go od samego poczatku jak jeszcze nazwywal sie wapster.

#32 Mireczek

Mireczek

Bywalec

• Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 2015.03.22, 11:55

Na samym początku nazywało się AKuKu i było to długo przed Wapsterem. :)

Resztę odczuć mam podobną jak Ty.

/ Win 10 PRO 64 Bit; Edge; AVAST / ASUS Z170 GAMING PRO; CORE I5 6600K; DDR4 KINGSTON HyperX Savage Black CL12 32GB 2400MHz; SSD Samsung 950PRO 256GB; BR RW / ASUS N751JX-T7038D-16; i7-4720HQ; 16GB; SSD240GB + HDD750GB; DVD RW; GTX950; FHD / Responder; SpellChecker; SayAQQ /

#33 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.03.22, 12:58

Rzeczywiscie teraz kojarze ze wapster zakupil aqq od @oconnela w zasadzie go zatrudnil to faktycznie nie uzywam aqq od poczatku (ale jednak bardzo dlugo) bo najpierw uzywalem wastera moj blad @Mireczek ma racje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych